tanečně pohybová terapie

tanečně pohybová terapie

 

  •  
  • TANEČNÍ TERAPIE - TĚLO JAKO NÁSTROJ DUŠE
  • (terapeutická skupina pro ženy i muže)
  • 8. 4. - 24. 6. 2019,  po 18.30 - 20.00
  • 3 750,- Kč/ 10 setkání (setkání se nekoná 22.4. a 29.4.)
  • Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka
  •  
  • PODMÍNKOU PRO VSTUP DO SKUPINY je absolvovat individuální osobní setkání s terapeutem, který skupinu povede. Rozhovor vám pomůže utřídit si proč a s čím do skupiny přicházíte a stanovit si společně cíle, kterých byste rádi skrze docházení do skupiny dosáhli. Rozhovory se uskuteční na přelou března a dubna. Individuální setkání před a po skončení skupiny je součástí celkové ceny.

Chtěli byste lépe porozumět sami sobě? Tomu, co vám sděluje vaše tělo, vyznat se v tom, jak se v něm cítíte a naučit se zacházet s obrazy, které si sami o sobě a svém těle vytváříte?

OD DUBNA OTEVÍRÁME NOVOU TERAPEUTICKOU SKUPINU věnovanou práci s VNÍMÁNÍM NAŠEHO VLASTNÍHO TĚLA, JEHO PROSTORU, POHYBU A EMOCÍ S NÍM SPOJENÝCH. Zveme vás na cestu k sobě, k tomu kým doopravdy jsme, tam uvnitř, pod všemi programy, očekáváními a strachy.

Tanec lze vnímat jako přímou řeč naší duše. Je-li tělo v pohybu, dává se do pohybu i naše duše a skrze tělo k nám promlouvá o tom kdo jsme, co VE SKUTEČNOSTI zažíváme, co na nejhlubší úrovni potřebujeme a co je naopak nutné pustit. Když poskytneme našemu tělu potřebný čas, prostor a bezpečí, dozvíme se odpovědi na všechny otázky, na které hledáme odpovědi ve vnějším světě a přitom si je stále všechny nosíme s sebou. Pojďme společně vnímat tělo jako nástroj, který nám poskytuje klíč k porozumění sami sobě.

Uzavřený cyklus 10ti setkání (90 minut) nám poskytne potřebný bezpečný prostor pro naslouchání našemu tělu a naší duši. K práci budeme využívat principy a přístupy používané v tanečně pohybové terapii.

Určeno pro všechny ženy i muže, kteří hledají prostor, kde by se mohli v bezpečném prostředí věnovat sami sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být sami (se) sebou a skrze své tělo, jeho pohyb a reakce se učit porozumět a nacházet odpovědi na své otázky ve svém vlastním těle.

Prostor bude otevřen pro vaši přípravu od 18.15, ve 18.30 začínáme společnou práci. Přijďte prosím včas, tak abyste měli dost času na vaši přípravu a abychom mohli ve 18.30 skutečně společně začít.

Vhodné pro všechny muže i ženy bez ohledu na předchozí taneční a pohybové zkušenosti a zkušenosti s terapeutickou prací.

PŘIHLÁŠKY a více info: anna@artual.cz nebo 601342974.

Maximální kapacita skupiny je 8 účastníků. Pro rezervaci místa ve skupině je nutné provést platbu předem převodem na účet číslo 1630144046/3030, nejpozději do 7 dní od přihlášení. Pokud neobdržíme vaši platbu ve výše uvedeném termínu, může být vaše místo postoupeno dalším zájemcům. Platba je vratná v plné výši, pokud se na základě vstupního rozhovoru s terapeutem domluvíte, že skupina pro vás aktuálně není vhodná. Pozdější vrácení uhrazené částky není možné.

Veronika Sequensová je kvalifikovaný tanečně pohybový terapeut (absolvent čtyřletého terapeutického výcviku), 3 roky praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, tanečnice na volné noze, taneční pedagog a choreograf.

 

 

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit