tanečně-pohybová terapie

tanečně-pohybová terapie

 

  • pro dospělé; uzavřená smíšená skupina
  • 2 900,- Kč/ 10 setkání    9.4. - 25.6.2018   po 20.00-21.30
  • Veronika Sequensová,  tanečně pohybová terapeutka
  • „Nepřítelem člověka je nehybnost, bez ohledu na to, zda bráníte v pohybu energii těla, stavíte zdi okolo svého srdce nebo lpíte na fixních postojích v mysli. Uveďte své tělo do pohybu a začne se léčit i vaše duše.“   Gabrielle Roth

NOVÝ CYKLUS DESETI SETKÁNÍ TANEČNĚ POHYBOVÉ TERAPEUTICKÉ SKUPINY nám poskytne potřebný bezpečný prostor pro naslouchání našemu tělu a naší duši. K práci budeme využívat přístupy používané v tanečně pohybové terapii.

Určeno pro všechny ženy i muže, kteří hledají prostor, kde by se mohli v bezpečném prostředí věnovat sami sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být sami (se) sebou a skrze své tělo, jeho pohyb a reakce se učit porozumět a nacházet odpovědi na své otázky ve svém vlastním těle.

Tanec lze vnímat jako přímou řeč naší duše. Je-li tělo v pohybu, dává se do pohybu i naše duše a skrze tělo k nám promlouvá o tom kdo jsme, co VE SKUTEČNOSTI zažíváme, co na nejhlubší úrovni potřebujeme a co je naopak nutné pustit. Když poskytneme našemu tělu potřebný čas, prostor a bezpečí, dozvíme se odpovědi na všechny otázky, na které hledáme odpovědi ve vnějším světě a přitom si je stále všechny nosíme s sebou. Pojďme společně vnímat tělo jako nástroj, který nám poskytuje klíč k porozumění sami sobě.

Pro účast ve skupině není třeba mít jakékoliv pohybové či taneční zkušenosti, ani zkušenosti s účastí v terapeutické skupině.

Prostor bude otevřen od 19.45. Přijďte prosím včas, tak abychom mohli začít přesně. Počítejte prosím s rezervou 15 minut po skončení skupiny, v případě potřeby protáhnout závěrečné sdílení.

Před vstupem do skupiny nebo v průběhu prvního týdne doporučujeme absolvovat individuální osobní setkání s terapeutem který povede skupinu, které vám může pomoci utřídit si proč a s čím do skupiny přicházíte a stanovit si společně cíle, kterých byste rádi skrze docházení do skupiny dosáhli.

Více informací a přihlášky na veronika@artual.cz.

Maximální kapacita skupiny je 10 účastníků.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit