SebeVĚDOMÁ žena - 10 týdnů v kruhu žen

SebeVĚDOMÁ žena - 10 týdnů v kruhu žen

 

  • kdy: středa 1. 3. - 17. 5. 2023, 18.30 - 21.00
  • místo konání: Studio Inner Vibe, Svobodova 135/11, Praha 2
  • seberozvojová skupina/ kruh pro ženy
  • cena: 8 888,- Kč /11 skupinových a 1 individuální setkání
  • Po domluvě lze uhradit ve 2 splátkách (2x 4444,- Kč).
  • provází: Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka

OBSAZENO - NOVOU DLOUHODOBOU SKUPINU OTEVŘEME NA PODZIM. CHCETE-LI DOSTAT INFO O JEJÍM VYPSÁNÍ, NECHTE NÁM KONTAKT ZDE

Milá ženo, otevíráme pro tebe skupinu, která bude jedinečná stejně jako TY. Skupinu, v níž budeme hledat cesty, jak se cítit skutečně dobře ve svém těle a být si tak sama sebou jistější - pro sebe samotnou, mezi ostatními lidmi i ve všech svých vztazích. Otvíráme skupinu pro ženy, které chtějí pracovat na posílení vlastního sebeuvědomění - vědomí sebe sama, svého těla a svojí energie.

Čeká tě sdílení a vzájemná podpora skupiny, seberozvojové techniky, vědomá práce s tělem, pohybem a energií a rozvoj důvěry v sebe sama i ve druhé. Ze srdce tě zveme na cestu k sobě, k tomu kým doopravdy jsme, tam uvnitř, pod všemi programy, očekáváními a strachy.

Proč budeme využívat jako hlavní nástroj vědomou práci s tělem, tanec a pohyb? Je-li tělo v pohybu, dává se do pohybu i naše duše a skrze tělo k nám promlouvá o tom kdo jsme, co VE SKUTEČNOSTI zažíváme, co na nejhlubší úrovni potřebujeme a co je naopak nutné pustit. Když poskytneme našemu tělu potřebný čas, prostor a bezpečí, dozvíme se od něj odpovědi na všechny otázky, na které hledáme odpovědi ve vnějším světě a přitom si je stále všechny nosíme s sebou.

CHCI SE PŘIHLÁSIT!

Na jaká témata se můžete těšit?
- TĚLO: jaký obraz sebe sama a svého těla si vytváříme?
- UKOTVENÍ A PODPORA: uzemnění, naše zdroje a energie v těle
- SEBE-VĚDOMÁ: vědomí sebe sama a obrazy o sebeVĚDOMÍ 
- O MOCI, EMOCI A NEMOCI: emoce v těle, tělo v emocích
- PROSTOR, HRANICE A VZTAHY v reakcích našeho těla
- IMPULS, ROZHODNUTÍ A VOLBA: o roli oběti a zodpovědnosti

Určeno pro všechny ženy, které hledají prostor, kde by se mohly v bezpečném prostředí věnovat samy sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být samy (se) sebou a skrze své tělo a jeho reakce se učit porozumět samy sobě, nalézt v sebe DŮVĚRU a zabydlet se ve skutečném významu toho, co pro nás samotné znamená SebeVĚDOMÁ ŽENA

Vhodné pro všechny ženy bez ohledu na předchozí taneční a pohybové zkušenosti a zkušenosti s terapeutickou prací a seberozvojovými skupinami.

PODMÍNKOU PRO VSTUP DO SKUPINY je individuální setkání (osobně/skype) s terapeutem, který skupinu povede, a to před prvním setkáním skupiny. Rozhovor vám pomůže utřídit si, proč a s čím přicházíte a stanovit si společně cíle, kterých byste rádi skrze účast ve skupině dosáhli. Po přihlášení vás budeme kontaktovat, abychom si domluvili termín vstupního setkání. Setkání je zahrnuto v ceně.

Součástí jsou "úkoly" pro samostatnou domácí praxi a pro integraci práce ve skupině do svého života.

Potkáme se 1x individuálně před začátkem společné práce, pravidelně ve skupině po 10 týdnů za sebou a potom s odstupem cca 5-6 týdnů (tj. v druhé polovině června 2023) na integrační setkání skupiny, pro zmapování osobních změn a posunů.

Veronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 7 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.

Budeme pracovat v kruhu do maximálního počtu 10 žen.

!Ve středu 29.3. a 3.5.2023 se setkání nekoná!

PRO REZERVACI MÍSTA ve skupině je nutné nejpozději do 5 dní od přihlášení provést platbu předem převodem na účet číslo 246305402/0600. Platba je vratná v plné výši, pokud se následně na základě vstupního rozhovoru s terapeutem domluvíte, že skupina pro vás aktuálně není vhodná. Pozdější vrácení uhrazené částky se řídí níže uvedenými storno podmínkami.

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem je storno poplatek 50% celkové ceny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden předem je storno 100 % celkové ceny.

CHCI SE PŘIHLÁSIT!

Další info:  veronika@artual.cz  nebo 724 768 278

kontaktujte nás
Váš e-mail*:
Zpráva*:
 

* položku je nutno vyplnit