SebeVĚDOMÁ žena - 12 týdnů v kruhu žen

SebeVĚDOMÁ žena - 12 týdnů v kruhu žen

 

 • kdy: pondělí 2. 10. - 18. 12. 2023, 18.30 - 21.00
 • místo konání: Centrum Šestý smysl, Široká 14, Praha 1
 • seberozvojová skupina/ kruh pro ženy
 • provází: Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka
 • cena: 15 000,- Kč /3 měsíce společné cesty a podpory
 • (12 skupinových a 1 individuální setkání)
 • Platbu lze po domluvě uhradit ve 2 nebo 3 splátkách.

Milá ženo, otevíráme pro tebe skupinu, která bude jedinečná stejně jako TY. Skupinu, v níž budeme hledat cesty, jak se cítit skutečně dobře ve svém těle a být si tak sama sebou jistější - pro sebe samotnou, mezi ostatními lidmi i ve všech svých vztazích. Otvíráme skupinu pro ženy, které chtějí pracovat na posílení vlastního sebeuvědomění - vědomí sebe sama, svého těla a svojí energie.

Předchozími cykly kruhu SebeVědomá žena během předchozích 4 let prošlo více než 50 žen (pracujeme v malých skupinách v počtu 7-10 žen), zhruba třetina z nich se mnou spolupracuje dlouhodobě a já mám z toho velkou radost❤️ Program jsem během let mnohokrát aktualizovala. Od letošního podzimu budeš mít možnost zažít nejen upravený obsah (způsob práce s tématy) a ale i pozměněný rámec práce, tak aby co nejvíce podporoval každou jednu z vás a vaši osobní cestu. Moc se na to a na vás těším!

Čeká tě sdílení a vzájemná podpora skupiny, seberozvojové techniky, vědomá práce s tělem, pohybem a energií a rozvoj důvěry v sebe sama i ve druhé. Ze srdce tě zveme na cestu k sobě, k tomu kým doopravdy jsme, tam uvnitř, pod všemi programy, očekáváními a strachy. 

Proč budeme využívat jako hlavní nástroj vědomou práci s tělem, tanec a pohyb? Je-li tělo v pohybu, dává se do pohybu i naše duše a skrze tělo k nám promlouvá o tom kdo jsme, co VE SKUTEČNOSTI zažíváme, co na nejhlubší úrovni potřebujeme a co je naopak nutné pustit. Když poskytneme našemu tělu potřebný čas, prostor a bezpečí, dozvíme se od něj odpovědi na všechny otázky, na které hledáme odpovědi ve vnějším světě a přitom si je stále všechny nosíme s sebou.

CHCI SE PŘIHLÁSIT!

S čím budeme na setkáních pracovat?

 • TĚLO - jaký je můj obraz mého těla a sebe sama?
 • UKOTVENÍ - uzemnění, principy práce s energií v těle
 • OPORA A ZDROJE V TĚLE - jak s nimi pracuji?
 • VĚDOMÍ SEBE SAMA - zastavení se a nahlédnutí sebe sama
 • O (NE)MOCI - kde odevzdávám svou moc a uniká mi energie
 • EMOCE V TĚLE - nahlédnutí a rozpohybování emocí v těle a tanci
 • PROSTOR A HRANICE - vnitřní a vnější
 • O ROLI OBĚTI a o tom co znamená zodpovědnost sám za sebe
 • ODKUD VYCHÁZÍ IMPULS a odkud jdou naše rozhodnutí?
 • ZORIENTOVÁNÍ SE V OSOBNÍM PROCESU - rozumět kde jsem

Určeno pro všechny ženy, které hledají prostor, kde by se mohly v bezpečném prostředí věnovat samy sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být samy (se) sebou a skrze své tělo a jeho reakce se učit porozumět samy sobě, nalézt v sebe DŮVĚRU a zabydlet se ve skutečném významu toho, co pro nás samotné znamená SebeVĚDOMÁ ŽENA

PODMÍNKOU PRO VSTUP DO SKUPINY je alespoň nějaká zkušenost s terapeutickou/ seberozvojovou prací a/nebo zkušenost s vědomou prací s tělem. Skupina je určena pro všechny ženy, které chtějí skrze práci s tělem více porozumět samy sobě a posunout se ve svých tématech, která řeší. Nezbytná je ochota podívat se skutečně zevnitř sám na sebe. Pokud váháte, zda je skupina pro vás, určitě se ozvěte se a řekneme si. Případně mohu nabídnout další možnosti spolupráce. Skupina není určena pro úplné začátečníky.

Součástí je individuální setkání (osobně/skype) s terapeutem, který skupinu povede, a to před začátkem skupinové prácep. Rozhovor vám pomůže utřídit si, proč a s čím přicházíte a stanovit si společně cíle, kterých byste rádi skrze účast ve skupině dosáhli. Po přihlášení vás budeme kontaktovat, abychom si domluvili termín vstupního setkání. Setkání je zahrnuto v ceně.

DŮLEŽITOU SOUČÁSTÍ SPOLEČNÉ PRÁCE JSOU ÚKOLY pro samostatnou domácí praxi a pro integraci práce ve skupině do svého života. Pokud nemáte kapacitu a zájem věnovat pozornost samy sobě také mimo společná setkání, není skupina pro vás vhodná.

KDY A JAK SE BUDEME SETKÁVAT?

 • 1x individuálně před začátkem společné práce (osobně/SKYPE)
 • Pravidelně po dobu 12 týdnů za sebou (2.10. - 18.12.2023)  
 • Koncem ledna 2024 na integračním setkání (zmapování posunů)

Veronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s fyzickým i energetickým tělem. Má 8 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.

Budeme pracovat v příjemném klidném prostoru v kruhu do maximálního počtu 7 žen.

PRO REZERVACI MÍSTA ve skupině je nutné nejpozději do 5 dní od přihlášení provést platbu předem převodem na účet číslo 246305402/0600. Platba je vratná v plné výši, pokud se následně na základě vstupního rozhovoru s terapeutem domluvíte, že skupina pro vás aktuálně není vhodná. Pozdější vrácení uhrazené částky se řídí níže uvedenými storno podmínkami.

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem je storno poplatek 50% celkové ceny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden předem je storno 100 % celkové ceny.

CHCI SE PŘIHLÁSIT!

Další info:  veronika@artual.cz  nebo 724 768 278

kontaktujte nás
Váš e-mail*:
Zpráva*:
 

* položku je nutno vyplnit