Ponoření do těla: 4 lednová setkání v kruhu žen

Ponoření do těla: 4 lednová setkání v kruhu žen

  • pondělí 9.1. - 30.1.2023, 18.30-21.00
  • místo konání: Centrum Šestý smysl, Široká 14, Praha 1
  • seberozvojová skupina/ kruh pro ženy
  • cena: 3 430,- Kč / 4 setkání ve skupině + 1 individuální setkání
  • Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka

OBSAZENO. VOLNÁ MÍSTA JSOU VE STŘEDEČNÍ SKUPINĚ SEBEVĚDOMÁ ŽENA

Milá ženo, nově pro tebe OTVÍRÁM NOVOROČNÍ CYKLUS 4 LEDNOVÝCH VEČERŮ v kruhu žen. Pro všechny ženy, jenž cítí, že potřebují a chtějí věnovat svůj čas a energii samy sobě.

Zvu tě do prostoru, kde se budeš moci ztišit a stáhnout pozornost dovnitř sebe sama, dopřát si čas pro spočinutí, pro tanec vycházející z nitra, čas potkat se sama se sebou a s dalšími ženami. Ve zranitelnosti z níž roste síla, v emocích, které chtějí být uznány a puštěny, v radosti a pokoře před životem, který pulzuje v našich tělech, ve tmě i ve světle.

Čeká tě vědomá práce s tělem, pohybem a energií, tanec a rozvoj citlivosti vůči sama sobě a řeči svého těla, sdílení a vzájemná podpora skupiny. Ze srdce tě zvu na adventní cestu k sobě, k tomu kým doopravdy jsme, tam uvnitř, pod všemi programy, očekáváními a strachy.

Jaká témata se budou objevovat na našich setkáních?
🧘‍♀️ VĚDOMÍ SVÉHO TĚLA A SVOJÍ ENERGIE
👣 DŮVĚRA V SEBE SAMA A ŘEČ VLASTNÍHO TĚLA
🤼‍♀️ PROSTOR PRO SEBE A SVÉ POTŘEBY
💃 SPOČINUTÍ V TĚLE A UZNÁNÍ EMOCÍ, KTERÉ SE V NĚM OBJEVUJÍ

Práce ve skupině se bude odvíjet od konkrétního složení kruhu, vítány k individuálnímu setkání a domluvě o účasti jsou ženy které se již nějakého workshopu či skupiny s Veronikou účastnily, i všechny které zatím tuto zkušenost nemají ☯️

S KÝMVeronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 7 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Budeme pracovat v příjemném prostoru v kruhu do počtu 7 žen.

PRO REZERVACI MÍSTA ve skupině je nutné nejpozději do 5 dní od přihlášení provést platbu předem převodem na účet číslo 246305402/0600.

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem je storno poplatek roven 50% celkové ceny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden předem je storno rovno 100 % celkové ceny.

VÍCE INFO: veronika@artual.cz nebo 724768278.

kontaktujte nás
Váš e-mail*:
Zpráva*:
 

* položku je nutno vyplnit

Optimalizace byla úspěšná.

Bylo optimalizováno 6 tabulek.T_ConsentAgree
T_Counter
T_History
T_IPAddress
T_MailerLog
T_Text