Ztišení a ponoření do těla: 4 adventní setkání

Ztišení a ponoření do těla: 4 adventní setkání

  • středa 30.11. - 21.12.2022, 18.30-20.30
  • místo konání: Studio Inner Vibe, Svobodova 135/11, Praha 2
  • skupina pro ženy
  • cena: 2 850,- Kč / 4 setkání ve skupině + 1 individuální setkání
  • Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka
 
Milá ženo, nově a zcela výjimečně pro tebe OTVÍRÁM ADVENTNÍ CYKLUS 4 VEČERŮ v kruhu žen. Pro všechny ženy, jenž cítí, že v adventním čase chtějí věnovat svůj čas a energii sobě.

Zvu tě do prostoru, kde se budeš moci ztišit a stáhnout pozornost dovnitř sebe sama, dopřát si čas pro spočinutí, pro tanec vycházející z nitra, čas potkat se sama se sebou a s dalšími ženami. Ve zranitelnosti z níž roste síla, v emocích, které chtějí být uznány a puštěny, v radosti a pokoře před životem, který pulzuje v našich tělech, ve tmě i ve světle.

Čeká tě vědomá práce s tělem, pohybem a energií, tanec a rozvoj citlivosti vůči sama sobě a řeči svého těla, sdílení a vzájemná podpora skupiny. Ze srdce tě zvu na adventní cestu k sobě, k tomu kým doopravdy jsme, tam uvnitř, pod všemi programy, očekáváními a strachy.

Jaká témata se budou objevovat na našich setkáních?
🧘‍♀️VĚDOMÍ SVÉHO TĚLA A SVOJÍ ENERGIE
👣 DŮVĚRA V SEBE SAMA A ŘEČ VLASTNÍHO TĚLA
🤼‍♀️ PROSTOR PRO SEBE A SVÉ POTŘEBY
💃 SPOČINUTÍ V TĚLE A UZNÁNÍ EMOCÍ, KTERÉ SE V NĚM OBJEVUJÍ

Práce ve skupině se bude odvíjet od konkrétního složení kruhu, vítány k individuálnímu setkání a domluvě o účasti jsou ženy které se již nějakého workshopu či skupiny s Veronikou účastnily, i všechny které zatím tuto zkušenost nemají ☯️

S KÝMVeronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 7 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Maximální kapacita skupiny je 10 účastníků!

PRO REZERVACI MÍSTA ve skupině je nutné nejpozději do 5 dní od přihlášení provést platbu předem převodem na účet číslo 246305402/0600.

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem je storno poplatek roven 50% celkové ceny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden předem je storno rovno 100 % celkové ceny.

VÍCE INFO: veronika@artual.cz nebo 724768278.

kontaktujte nás
Váš e-mail*:
Zpráva*:
 

* položku je nutno vyplnit