Kurzy

Artual je prostor pro umění, tvoření a sebepoznání. Prostor pro seberozvoj a terapii, pro spočinutí i pohyb, sdílení i bytí sami se sebou. Nabízí kurzy tance a vědomého pohybu (feldenkraisova metoda, pilates a ranní rozcvičky) a sebepoznávací - seberozvojové skupiny a kurzy (seberozvojové a terapeutické skupiny pracující s tělem a pohybem, ženské kruhy, meditace). Jsme otevřeni přizpůsobit se vašim potřebám, neváhejte se zeptat na možnosti!

Podporujeme jedinečnost každého účastníka lekcí, nabízíme skutečně osobní přístup, malé skupiny do 10ti účastníků a také individuální lekce, pro ty, co mají omezené časové možnosti nebo chtějí pracovat intenzivněji, individuální konzultace a terapeutická sezení. Nabízíme slevy až 20 % při včasném přihlášení, pro dlouhodobé účastníky lekcí a ty, kteří navštěvují více skupinových kurzů.

Vítáni jsou všichni bez ohledu na věk a předchozí zkušenosti - pokud vám někdy někdo řekl, že na tanec jste dřevo, máte hrůzu z toho, že by vás někdo viděl se hýbat či snad dokonce tančit, nebo že nemáte hudební sluch, vezměte své obavy s sebou a společně jim zamáváme - nám záleží jen na vašem odhodání a chuti poznávat a rozvíjet se!

kontaktujte nás
Tanec

Tanec

Lekce současného tance (contemporary dance, moderna) pro dospělé i pro děti. Technika, improvizace i vlastní tvorba. Lekce s živou hudbou! Možnost individuálních lekcí.

Feldenkraisova metoda, vědomý pohyb

Feldenkraisova metoda, vědomý pohyb

Body & Mind - kurzy vědomé práce s tělem dotýkající se ducha. Pilates, feldenkraisova metoda, věodmý pohyb.

Seberozvojové

Seberozvojové

Kurzy změřené na sebepoznání a seberozvoj, zaměřené na práci s tělem, se záměrem vědoměji propojit tělo a duši a pochopit, co se nám duše skrze tělo snaží sdělit. Terapeutické skupiny.

 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit