Kurzy

Artual je prostor pro seberozvoj, terapii, tělo a kreativitu. Prostor pro pro spočinutí i pohyb, sdílení i bytí sami se sebou. Nabízíme kurzy tance a vědomého pohybu (feldenkraisova metoda) a sebepoznávací - seberozvojové skupiny a kurzy (seberozvojové a terapeutické skupiny pracující s tělem a pohybem, ženské kruhy, meditace). Jsme otevřeni přizpůsobit se vašim potřebám, neváhejte se zeptat na možnosti!

Podporujeme jedinečnost každého účastníka lekcí, nabízíme skutečně osobní přístup, malé skupiny do 12ti účastníků.  

Pro ty, kteří chtějí pracovat více do hloubky, mají specifické zadání nebo omezené časové možnosti nabízíme individuální lekce,

Pro klienty, kteří chtějí a potřebují pracovat na svém seberozvoji nebo hledají péči terapeuta a necítí se na práci ve skupině, nebo přichází s hlubšími traumaty, která potřebuují zpracovat, máme připravenou péči v podobě individuální konzultace a individuální tanečně pohybové terapie.

Vítáni jsou všichni bez ohledu na věk a předchozí zkušenosti - pokud vám někdy někdo řekl, že na tanec jste dřevo, máte hrůzu z toho, že by vás někdo viděl se hýbat či snad dokonce tančit, nebo že nemáte hudební sluch, vezměte své obavy s sebou a společně jim zamáváme - nám záleží jen na vašem odhodání a chuti poznávat a rozvíjet se!

kontaktujte nás
Tanec

Tanec

Lekce současného tance (contemporary dance, moderna) pro dospělé i pro děti. Technika, improvizace i vlastní tvorba. Lekce s živou hudbou! Možnost individuálních lekcí.

Feldenkraisova metoda, vědomý pohyb

Feldenkraisova metoda, vědomý pohyb

Body & Mind - kurzy vědomé práce s tělem dotýkající se ducha. Pilates, feldenkraisova metoda, věodmý pohyb.

Seberozvojové

Seberozvojové

Kurzy změřené na sebepoznání a seberozvoj, zaměřené na práci s tělem, se záměrem vědoměji propojit tělo a duši a pochopit, co se nám duše skrze tělo snaží sdělit. Terapeutické skupiny.

 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit