Lidé

kontaktujte nás
Veronika Sequensová

Veronika Sequensová

Průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem, tanečně pohybová terapeutka, lektorka, tanečnice, choreografka. Věří, že naše těla nesou veškerou moudrost světa. 

Helena Arenbergerová

Helena Arenbergerová

"Snažím se vytvořit přátelské prostředí, ve kterém se účastníci cítí dostatečně bezpečně na to, aby si dovolili posouvat své hranice. Přizpůsobuji obsah lekcí skupině, se kterou právě pracuji a hledám způsoby, které by usnadňovaly proces objevování a učení."

Tereza Lenerová (Hradilková)

Tereza Lenerová (Hradilková)

Profesionální tanečnice, choreografka a lektorka tance. V tanci ráda naslouchá sama sobě, svému tělu, jak se DNES má, jak se DNES cítí a co právě DNES potřebuje.

Eva Dorňáková

Eva Dorňáková

Milovnice pohybu a detailů. Tělo mimo jiné vnímá jako psychosomatickou jednotku.

Lucie Kubů

Lucie Kubů

Je především žena na své cestě. Miluje život, svou rodinu a všechna svá poslání. Mohendžodáro se pro ni stalo láskou, díky které může dalším ženám ukázat, jak se stát ukotvené, důvěřovat si a být kreativní ze svého ženského nitra.

Hana Polanská Turečková

Hana Polanská Turečková

Tanečnice, choreografka a taneční pedagog. Zajímá se o možnosti trvalé udržitelnosti tělesného zdraví, kondice a pružnosti.

Mirka Papajiková

Mirka Papajiková

Tanečnice, lektorka a fotografka. Fascinuje ji propojení těla a mysli, a proto ve svých aktivitách podporuje rozvíjení vědomí v těle.

Lenka Kniha Bartůňková

Lenka Kniha Bartůňková

Tanečnice, choreografka a lektorka současného tance a pilates.

 

 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit