Veronika Sequensová

Veronika Sequensová

Lektorky tance Veronika

Průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem, tanečně pohybová terapeutka, lektorka tance a seberozvojových kurzů, choreografka a tanečnice. V roce 2017 dokončila čtyřletý psychoterapeutický výcvik v tanečně pohybové terapii. V současnosti se věnuje zejména terapeutické a lektorské činnosti, skupinové i individuální a vlastní tvorbě. Pracuje pod supervizí. 

Je duší a srdcem Artualu - prostoru pro umění, terapii a seberozvoj.

Miluje práci s lidmi, baví ji provázet je na jejich cestě a vytvářet pro ně bezpečné a inspirativní prostředí. Takové, kde každý může najít sílu uvidět, co už má být viděno, zpracovat to, co už má být zpracováno a proměněnit to tak, aby mu bylo lépe na těle i na duši. Od roku 2014 se stále hlouběji noří do terapeutické práce s tělem a pohybem, každý den ji víc a víc fascinuje, jak moudrá naše těla jsou. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle.

Výuce tance se věnuje od roku 2004. Pro taneční soubor Pohybové studio H, na jehož vedení a směřování dlouhodobě spolupracovala vytvořila v letech 2005-2013 více než 10 choreografií. Absolvovala pedagogické workshopy se Zuzanou Očenášovou, workshopy zaměřené na tvorbu a improvizaci s Jarem Viňarským, Thomasem Steyaertem (Ultima Vez) a další. Spolupracovala na site-specific projektech (2013-2016) s Věrou Ondrašíkovou. Během své 15ti leté lektorské praxe odučila stovky hodin, má bohaté zkušenosti jak s prací s dětmi, tak s prací s dospělými, od úplných začátečníků po pokročilé tanečníky. Ve výuce pracuje do hloubky s individualitou studenta, klade důraz na chápání principů pohybu a rozvoj potenciálu každého jednotlivého tanečníka. 

"Je velký dar být u toho, když se druhým lidem daří posouvat se směřem k vědomějšímu zacházení nejen se svým tělem, ale také se svými emocemi a chápáním toho, o čem situace, které prožívají, v širším kontextu jejich života jsou a jak je mohou změnit, pokud je zažívat nechtějí. Vždy když cítím, že klientovi zapadl další dílek skládačky na své místo i díky naší společné práci, cítím obrovskou vděčnost za to, že můžu dělat práci, která má tak hluboký smysl."

Kontakt: veronika@artual.cz

Více o Veronice najdete na jejích osobních webových stránkách www.veronikasequensova.cz 

Poskytuje individuální terapie a vede skupiny:

kontaktujte nás
Váš e-mail*:
Zpráva*:
 

* položku je nutno vyplnit