Živo(s)t, vášeň, energie (otevřený večer)

Živo(s)t, vášeň, energie (otevřený večer)

  • kdy: středa 22.6.2022, 18.30-20.30 
  • kde: Studio Inner Vibe, Svobodova 135/11, Praha 2
  • cena: 490,- Kč
  • s kým: Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka
 
💃Jak "živí" si připadáte ve svém těle a svém každodenním životě?
🔥Jaký obsah pro vás má slovo "vášeň" a jak na něj reaguje tělo?
🌪Jak zacházíte se svojí vlastní energií? Víte jak ji rozhýbat i jak ji stáhnout zpět k sobě?
 
Pokud cítíte, že s vámi tyto otázky nějakým způsobem "hýbou", srdečně vás zvu na otevřený večer práce s tělem a pohybem ŽIVO(S)T - VÁŠEŇ - ENERGIE.
Přijďte se ponořit do těla, jemných i bouřlivých dějů, emocí, pohybu a tance, jenž uvnitř nás vzniká.
 
Vhodné pro všechny ženy i muže, se zájmem o dané téma a otevřeností ke sebezkušenostní práci s tělem, bez ohledu na věk a předchozí zkušenosti. Pokud máte akutní psychické obtíže, nebo užíváte léky ovlivňující váš psychický stav, konzultujte prosím předem vaši účast na otevřeném večeru s terapeutem, který ho povede.
 
Maximální kapacita je 10 účastníků.
 
 
VERONIKA SEQUENSOVÁ je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 7 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.
 
PRO REZERVACI místa na workshopu je nutné poslat přihlášku a provést platbu předem převodem na účet číslo 246305402/0600, nejpozději do 5 dní od přihlášení. Pokud neobdržíme vaši platbu ve výše uvedeném termínu, může být vaše místo postoupeno dalším zájemcům.
 
STORNO PODMÍNKY:
Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem je storno poplatek roven 50 % celkové ceny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden před začátkem je storno rovno 100 % celkové ceny. Pokud jste přihlášeni a workshopu se nemůžete zúčastnit, můžete za sebe poslat náhradníka.
 
V případě zrušení události z důvodu vyšší moci (vyšší veřejný zájem, karanténa, atd.), se uskuteční událost v nejbližším možném náhradním termínu. V případě, že účastník navržený náhradní termín nemůže, obdrží voucher v hodnotě uhrazené částky za workshop. Uhrazená platba se nevrací.
 
VÍCE INFO NA veronika@artual.cz nebo 724768278.

 

kontaktujte nás
Váš e-mail*:
Zpráva*:
 

* položku je nutno vyplnit