SebeVĚDOMÁ žena - sebezkušenostní workshop

SebeVĚDOMÁ žena - sebezkušenostní workshop

  • kdy: sobota 13.11.2021, 10.30-18.30
  • kde: Aloha Joga studio, Jugoslávských partyzánů 26, Praha 6
  • cena workshopu: 1 950,- Kč
  • lektor: Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka
 
Milá ženo, srdečně tě zvu na celodenní setkání v čistě ženské skupině, která bude stejně jedinečná jako TY. Otvírám prostor pro ženy, které cítí volání věnovat čas a pozornost samy sobě, svému tělu a příběhům, které nám o nás samotných vypráví.
 
Čeká tě tanec, sdílení a vzájemná podpora v kruhu žen, seberozvojové techniky, vědomá práce s tělem a pohybem, cvičení pro rozvoj důvěry v sebe sama i ve druhé. Ze srdce tě zvu na cestu k sobě, k tomu kým doopravdy jsme, tam uvnitř, pod všemi programy, očekáváními a strachy.
 
Proč budeme využívat jako hlavní nástroj vědomou práci s tělem, tanec a pohyb? Je-li tělo v pohybu, dává se do pohybu i naše duše a skrze tělo k nám promlouvá o tom kdo jsme, co VE SKUTEČNOSTI zažíváme, co na nejhlubší úrovni potřebujeme a co je naopak nutné pustit. Když poskytneme našemu tělu potřebný čas, prostor a bezpečí, dozvíme se o něj odpovědi na všechny otázky, na které hledáme odpovědi ve vnějším světě a přitom si je stále všechny nosíme s sebou.
 
Práce v čistě ženské skupině nám poskytne potřebný bezpečný prostor pro naslouchání našemu tělu, naší duši i našemu srdci.
 
Určeno pro všechny ženy, které hledají prostor, kde by se mohly v bezpečném prostředí věnovat samy sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být samy (se) sebou a skrze své tělo a jeho reakce se učit porozumět samy sobě, nalézt v sebe DŮVĚRU a zabydlet se ve skutečném významu toho, co pro nás samotné znamená SebeVĚDOMÁ ŽENA.

Maximální kapacita workshopu je 12 účastníků.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

VERONIKA SEQUENSOVÁ je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 6 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.

Více o tanečně pohybové terapii se dozvíte v tomto rozhovoru s Veronikou Sequensovou

PRO REZERVACI místa na workshopu je nutné poslat přihlášku a provést platbu předem převodem na účet číslo 1630144046/3030, nejpozději do 7 dní od přihlášení. Pokud neobdržíme vaši platbu ve výše uvedeném termínu, může být vaše místo postoupeno dalším zájemcům.

Více info: veronika@artual.cz nebo 7247682784

STORNO PODMÍNKY:
Při zrušení vaší účasti nejpozději 14 dní před workshopem je platba vratná v plné výši. Při zrušení účasti 14 dní - týden předem účtujeme poplatek 20% celkové ceny za workshop. Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem je storno poplatek roven 50 % celkové ceny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden před začátkem workshopu je storno rovno 100 % celkové ceny. Pokud jste přihlášeni a workshopu se nemůžete zúčastnit, můžete za sebe poslat náhradníka.
 
V případě zrušení události z důvodu vyšší moci (vyšší veřejný zájem, karanténa, atd.), se uskuteční událost v nejbližším možném náhradním termínu. V případě, že účastník navržený náhradní termín nemůže, obdrží voucher v hodnotě uhrazené částky za workshop. Uhrazená platba se nevrací.
kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit