Helena Arenbergerová

Helena Arenbergerová

  

"Snažím se vytvořit přátelské prostředí, ve kterém se účastníci cítí dostatečně bezpečně na to, aby si dovolili posouvat své hranice. Přizpůsobuji obsah lekcí skupině, se kterou právě pracuji a hledám způsoby, které by usnadňovaly proces objevování a učení."

Jako tanečnice a performerka spolupracovala s VerTeDance, Petrou Tejnorovou, Jiřím Havelkou, CieLaroque, Prague Pulsar, Crew Collective/Moving Orchestra, 420People, Danielem Špinarem/Národní divadlo, Akramem Khanem, DOT504, Rootlessroot, Jarkem Cemerkem, Jurajem Korcem, Thomasem Steyaertem, CieWilliDorner, Danielem Conradem, Crystal Pite, I.M.Popovici, Janem Kodetem/Bohemia Family Dance Projects etc.

Její vnímání a pojetí tance a pohybu zásadně ovlivnila setkání s Davidem Zambranem, Lalli Ayguade Farro, Jozefem Fručkem a Lindou Kapetaneou, Freyem Faustem.

Pedagogické zkušenosti: Staycee Pearl Dance Projects, Point Park University – hostující pedagog v hodinách Maree Remalia, Bodiography, Attack Theatre, HAMU, DAMU, Studio Alta, Pražský komorní balet, Janáčkova Konzervatoř v Ostravě, Konzervatoř Jána Bellu v Banské Bystrici, Check Point Art, soukromá taneční studia v ČR a v Rakousku.

Dlouholetá intenzivní práce s vlastním tělem v oblasti tanečního divadla ji dovedla k masážím, kterým se profesionálně věnuje. 

V současnosti vede tyto kurzy:

 

kontaktujte nás
Váš e-mail*:
Zpráva*:
 

* položku je nutno vyplnit