Současný tanec: Vědomý pohyb, propojené tělo

Současný tanec: Vědomý pohyb, propojené tělo

 

  •  
  • pro dospělé   5. 2. - 24. 6. 2020   středa 18.15-19.45   
  • cena: 5 000,- Kč/ 20 lekcí (90 minut)
  • lektor: Helena Arenbergerová
  • Kurz je obsazen! Místo máme stále na úterním kurzu

Začneme uvědomováním si vlastního těla, rozdýcháme a rozehřejeme tělo tak, abychom postupně mohli naplno čerpat jeho potenciál. Během pohybových sekvencí na zemi a putujících po prostoru budeme využívat přirozená propojení v těle, podlahu jako partnera, energii jednoho pohybu pro další, gravitaci, spirály, uvolnění. Přitom se budeme soustředit na postupnost a provázanost pohybu, jeho propojování s dechem a jeho efektivitu, ekonomičnost a kvalitu. Naše setkání zakončíme závěrečným strečinkem a relaxací.

Vedle porozumění principů daného pohybového materiálu lekce podporují správné dýchání a držení těla, flexibilitu kloubů, elasticitu svalů, koordinaci celého těla, naši představivost, orientaci v prostoru a povědomí o sobě a ostatních v prostoru.

PRO KOHO: vhodné pro středně pokročilé a pokročilé

CHCI SE PŘIHLÁSIT

PRO REZERVACI místa na celém kurzu je nutné společně s vaší přihláškou nejpozději do 7 dní uhradit celou platbu za kurz na účet číslo 1630144046/3030. Pro identifikaci vaší platby napište prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a název kurzu.

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení vaší účasti nejpozději měsíc předem je platba vratná v plné výši. Při zrušení účasti do 7 dnů před začátkem kurzu (tj. do 29.1.2020 včetně) se účtuje storno 1000,- Kč (administrativní a organizační poplatek). Při zrušení účasti nejpozději do začátku kurzu (tj. do 5.2.2020 včetně) je storno poplatek roven 50 % celkové ceny kurzu. Při zrušení vaší účasti po začátku kurzu (tj. po 5.2.2020) je storno rovno 100 % celkové ceny. Při zrušení účasti je možno za sebe zajistit náhradníka či si místo tohoto kurzu vybrat jiný kurz v Artualu ve kterém bude volná kapacita.

Maximální kapacita lekcí je 10 účastníků. 

VÍCE INFO: anna@artual.cz nebo 601342974.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit