Prostor v těle, tělo v prostoru: otevřený večer

Prostor v těle, tělo v prostoru: otevřený večer

 

  • kdy: pondělí 18.9.2023, 18.30-21.00
  • místo konání: Centrum Šestý smysl, Široká 14, Praha 1
  • otevřený večer - kruh pro ženy
  • cena: 850,- Kč/ večer 
  • provází: Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka
 
Srdečně Tě zvu na otevřený večer v čistě ženském kruhu, kde budeme společně vytvářet prostor pro naslouchání moudrosti našeho těla. 
 
🍀 Jak vnímám prostor svého těla?
🍀 Je pro mne mé tělo bezpečným prostorem pro přebývání?
🍀 Jak vnímám sebe sama ve společném prostoru s ostatními?
🍀 Kde jsou hranice mého prostoru a kde začíná prostor druhého?
🍀 Jaký prostor společně vytváříme?
 
Rezonují s tebou některé z těchto otázek?
Pak buď srdečně vítána a připoj se k nám!
 
 
Budeme pracovat individuálně, ve dvojicích i ve skupinkách. Budeme divoce tančit, ale také v klidu ležet na zemi, jemně plynout v pohybu a hrát si. Budeme sdílet v kruhu i mlčet.
Vhodné pro všechny ženy, které jsou otevřené sebezkušenostním technikám pracují s tělem a pohybem, bez ohledu na vaše taneční a pohybové zkušenosti.
 
Otevřený večer je vhodný též pro zájemkyně o účast v dlouhodobé ženské skupině, která začíná 2.10.2023 (účast na otevřeném večeru negarantuje místo v dlouhodobé skupině!)
 
🍀PRO ŽENY, KTERÉ CÍTÍ VOLÁNÍ PRACOVAT NA SOBĚ DLOUHODOBĚJI A VÍC DO HLOUBKY SE OD 2.10.2023 OTEVÍRÁ PRAVIDELNĚ SE SETKÁVAJÍCÍ SKUPINA.
 
Budeme pracovat v příjemném klidném prostoru v kruhu do maximálního počtu 7 žen.
 
S KÝM: VERONIKA SEQUENSOVÁ je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s fyzickým i energetickým tělem. Má 8 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.
 
✅PRO REZERVACI MÍSTA na večeru je nutné nejpozději do 5 dní od přihlášení provést platbu předem převodem na účet číslo 246305402/0600.
 
STORNO PODMÍNKY: Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem je storno poplatek 50% celkové ceny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden předem je storno 100 % celkové ceny.
 
 
VÍCE INFO A DOTAZY: veronika@artual.cz nebo 724768278
 
kontaktujte nás
Váš e-mail*:
Zpráva*:
 

* položku je nutno vyplnit