Letní taneční trojkombinace s Helenou Arenbergerovou

Letní taneční trojkombinace s Helenou Arenbergerovou

  • pondělí-středa 10.-12.8. 2020 18.30-21.00 
  • CELÝ WORKSHOP ...... 1 450,- Kč (7,5 hodin)
    1 VEČER ...................... 500,- Kč (2,5 hodiny)
  • lektor: Helena Arenbergerová
  • vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé
  • POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA!

Intenzivní letní lekce tance pro všechny, kteří mají chuť si zatančit, zároveň důkladně rozhýbat, posílit, srovnat, protáhnout, uvolnit své tělo a více ho vnímat.

Lekci zahájíme probuzením, zahřátím a nastartováním našeho těla, abychom mohli využívat jeho potenciál. Každý den se budeme věnovat určitému tématu:

PO 10.8. Opory v těle při pohybu
ÚT 11.8. Propojení centra a periferií
ST 12.8. Spirály

Daná témata si budeme osvětlovat na krátkých pohybových sekvencích nebo skrze vedenou improvizaci. Budeme se soustředit na efektivitu, ekonomičnost, kvalitu pohybu a jeho propojování s dechem. Naše setkání zakončíme závěrečným strečinkem a relaxací.

Jednotlivé lekce na sebe volně navazují. Pokud se nemůžete zúčastnit celého workshopu, je možné přijít pouze některé dny (přednost mají účastníci kteří mohou všechny dny), zvažte však svou účast s ohledem na návaznost lekcí.

CHCI SE PŘIHLÁSIT 

PRO REZERVACI místa na workshopu je nutné společně s vaší přihláškou uhradit celou platbu za workshop ve výši 1 450,- Kč (popř. 500,- Kč při platbě za večer) na účet číslo 1630144046/ 3030. Pro vaší identifikaci napište prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a název kurzu. Platba za workshop je při zrušení vaší účasti vratná v plné výši do 26. 7. 2020 včetně. Při zrušení účasti do 2. 8. 2020 se účtuje storno poplatek ve výši 700,- Kč (resp. 50% z vaší platby při úhradě jednotlivých lekcí) . Při pozdějším zrušení účasti je storno poplatek roven 100 % ceně workshopu. Pokud se workshopu nemůžete zúčastnit, je vždy možné za sebe po domluvě zajistit náhradníka. V případě zrušení události z důvodu vyšší moci (vyšší veřejný zájem, karanténa, atd.), se uskuteční událost v nejbližším možném náhradním termínu. V případě, že účastník navržený náhradní termín nemůže, obdrží voucher v hodnotě uhrazené částky za workshop. Uhrazená platba se nevrací.

DALŠÍ INFO: veronika@artual.cz nebo 601 342 974

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit