Doma ve svém těle - 6 večerních setkání

Doma ve svém těle - 6 večerních setkání

 

  • středa 12. 1. - 16. 2. 2022, 18.30-20.30
  • místo konání: Studio Inner Vibe, Svobodova 135/11, Praha 2
  • seberozvojová skupina pro ženy i muže
  • cena: 3 900,- Kč / 6 setkání
  • Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka

! POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA !

Chtěli byste se cítit ve svém těle více "doma"? Vnímáte, že potřebujete lépe porozumět tomu, co vám vaše tělo sděluje, vyznat se v tom, jak se v něm cítíte a naučit se zacházet s obrazy, které si sami o sobě a svém těle vytváříte?

Srdečně vás zveme do skupiny VĚNOVANÉ PRÁCI S VNÍMÁNÍM NAŠEHO VLASTNÍHO TĚLA, JEHO PROSTORU, POHYBU A EMOCÍ S NÍM SPOJENÝCH, za využití přístupů používaných v tanečně pohybové terapii.

Přijďte skrze práci s tělem, s pohybem a technikami zaměřenými na prožitek poodkrýt vaše vnitřní nastavení týkající se důvěry ve vlastní tělo a jeho moudrost. Jak zacházíte se svými zdroji? Dokážete si pro sebe vytvořit skutečně podporující prostředí?

PRO KOHO: Určeno pro všechny ženy i muže, kteří hledají prostor, kde by se mohli v bezpečném prostředí věnovat sami sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být sami (se) sebou a skrze své tělo, jeho pohyb a reakce se učit porozumět a nacházet odpovědi na své otázky ve svém vlastním těle.

POKUD JSTE DOSUD S VERONIKOU (KTERÁ PROVÁZÍ VEČEREM) NEPRACOVALI, JE PODMÍNKOU PRO ÚČAST předem absolvovat individuální setkání v délce cca 30 minut (skype nebo osobně). Rozhovor vám pomůže utřídit si, proč a s čím přicházíte a zda je pro vás práce v této skupině vhodná. Individuální setkání je součástí celkové ceny (nehradí se za něj nic navíc ani pokud se na účasti na skupině nakonec nedomluvíte).

Skupina je ideální pro všechny, KDO BY SE RÁDI SEZNÁMILI S TANEČNĚ POHYBOVOU TERAPIÍ A ZPŮSOBEM PRÁCE V SEBEZKUŠENOSTNÍ SKUPINĚ, PRACUJÍCÍ S TĚLEM. Účast je vhodná jak pro ty, kteří s tímto způsobem práce zatím nemají zkušenosti, tak i pro ty, kteří již skupinovou nebo individuální tanečně pohybovou terapii absolvovali.

S KÝM: Veronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 7 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice. Více o tanečně pohybové terapii se dozvíte v tomto rozhovoru s Veronikou.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Maximální kapacita skupiny je 10 účastníků.

PRO REZERVACI místa ve skupině je nutné nejpozději do 5 dní od přihlášení provést platbu převodem na účet číslo 1630144046/3030 a zároveň společně s vaší přihláškou si domluvit s terapeutem vstupní setkání. Platba je vratná v plné výši, pokud se následně na základě vstupního rozhovoru s terapeutem domluvíte, že skupina pro vás aktuálně není vhodná. Pozdější vrácení uhrazené částky se řídí níže uvedenými storno podmínkami.

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem je storno poplatek roven 50% celkové ceny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden předem je storno rovno 100 % celkové ceny.

Více info: veronika@artual.cz nebo 724768278.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit