Tanec z nitra - spočinutí v těle

Tanec z nitra - spočinutí v těle

  • kdy: středa 17.1.2024, 18.15-20.30
  • kde: Studio Inner Vibe, Svobodova 135/11, Praha 
  • cena: 650,- Kč/ večer 
  • lektor: Veronika Sequensová  

Srdečně zvu na večer VĚNOVANÝ PONOŘENÍ SE DO TĚLA, DO JEMNÝCH I BOUŘLIVÝCH DĚJŮ, POHYBU A TANCE, JENŽ UVNITŘ NÁS VZNIKÁ. Večer bude ve znamení autentického pohybu, který nevymýšlíš hlavou, ale jen ho necháváš přijít a projevit se ve tvém těle.💃🕺

Přijď spočinout sami v sobě a naslouchat tomu, co se uvnitř tebe odehrává. Co chce být viděno a slyšeno, co se chce projevit. Rozpohybovat ticho a naslouchat křiku, objevit radost a lehkost skrze volný pohyb po prostoru a prožít příběh, který vaše tělo právě teď a tady vypráví. Sami v sobě, s druhým, při sdílení se skupinou.
 
PRO KOHO: Určeno pro všechny ženy a muže, kteří hledají prostor, kde by se mohli v bezpečném prostředí věnovat sami sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být sami (se) sebou a skrze své tělo, jeho pohyb a reakce se učit porozumět a nacházet odpovědi na své otázky ve svém vlastním těle. Vhodné pro všechny muže i ženy bez ohledu na předchozí taneční a pohybové zkušenosti a zkušenosti s terapeutickou prací. Večer je také ideální pro všechny, kdo by se rádi seznámili s tanečně pohybovou terapií a způsobem práce v sebezkušenostní skupině pracující s tělem a pohybem. 
 
Pokud máš akutní psychické obtíže, nebo užíváš léky ovlivňující psychický stav, konzultuj prosím předem účast na otevřeném večeru s terapeutem, který ho povede.
 
 
S KÝM: Veronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 7 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.
 
Maximální kapacita je 8 účastníků.
 
PRO REZERVACI místa je nutné nejpozději do 5 dní od přihlášení provést platbu převodem na účet číslo 246305402/0600
 
STORNO PODMÍNKY: Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden předem je storno rovno 100 % ceny.

VÍCE INFO na veronika@artual.cz nebo na telefonu 724768278.

kontaktujte nás
Váš e-mail*:
Zpráva*:
 

* položku je nutno vyplnit