Pravdivé tělo - v celistvosti sama sebou

Pravdivé tělo - v celistvosti sama sebou

  • kdy: úterý 3.10.2023 - 30.6.2024, 18.30-21.00
  • místo konání: Centrum Šestý smysl, Široká 14, Praha 1
  • seberozvojová skupina/ kruh pro ženy
  • cena: 18 000,- Kč / intenzivní devítiměsíční cesta
  • (platbu lze provést na splátky - individuální domluva možná)
  • s kým: Veronika Sequensová, terapeutka a čarodějka
 
UŽ POUZE 5 VOLNÝCH MÍST🌺
 
Stoupnout si do toho, kým skutečně jsi. Pod těmi všemi nánosy. 

Vím, že na tom už nějakou dobu pracuješ. Dala jsi do toho spoustu energie, času a peněz. Ušla jsi dlouhou cestu. A naučila ses, že život je nekončící cesta mnohavrstevnatostí bytí a když odkryješ a zpracuješ jednu vrstvu, objeví se další..

A tahle další vrstva právě teď čeká na zprocesování. A ty víš, že s ní chceš pohnout. A že chceš a potřebuješ na tuhle cestu průvodce. 

Moje vlastní cesta je stejné skládání dílků puzzle jako děláš na ty. Bez mých učitelů a průvodců bych některé dílky co už mají své pevné místo zřejmě ještě hledala. 

Přináším ti světlo na cestu do stínu, kde pro tebe budu držet prostor, abys mohla nahlédnout, co je třeba integrovat, aby celek tvojí skládačky dával víc smysl. 

Naším hlavním nástrojem bude vědomá práce s tělem. Budeme prohlubovat své vnímání jednotlivých vrstev sebe sama, svého těla a zacházení s vlastní energií a propojovat jak se toto ukazuje v realitě, kterou žijeme.

JAKÝ BUDE RÁMEC NAŠÍ SPOLEČNÉ PRÁCE: 

🌸Potkáme se 1x individuálně před začátkem společné cesty

🌸První společné setkání v kruhu bude v úterý 3.10. večer

🌸Pravidelně 1x měsíčně se budeme setkávat v úterý, 18.30-21:

17.10., 14.11., !čtvrtek! 14.12., 16.1., 13.2., 12.3., 9.4., 7.5., 4.6.

🌸Závěrečné setkání kruhu se uskuteční koncem června 2024

Zásadní součástí naší společné cesty budou zadání pro individuální práci na doma mezi setkáními skupiny a průběžná podporu.

Jako součást nabízím jeden společný víkendový seminář pro možnost hlubšího ponoru, pokud se na tom všechny domluvíme (platba není zahrnuta v celkové ceně).

CHCI SE PŘIHLÁSIT

PRO KOHO: Pro ženy, které již mají zkušenosti v práci samy na sobě. Budeme pracovat v malém kruhu, maximálně 8 žen včetně Veroniky, která bude prací provázet. Není určeno pro úplné začátečníky. Ženy užívající jakékoli léky ovlivňující psychický stav, prosím konzultujte předem s Veronikou, zda je pro vás účast v této skupině skutečně vhodná.
 
PODMÍNKOU PRO VSTUP DO SKUPINY je individuální setkání (osobně/skype) s Veronikou, která skupinu povede, a to před prvním skupinovým setkáním. Rozhovor je určen k vzájemnému seznámení, utřídění si toho, proč a s čím přicházíte a jaký je záměr pro vaši účast v kruhu. Po přihlášení vás budeme kontaktovat, abychom si domluvili termín setkání. Setkání je zahrnuto v ceně.
 
Jedná se o intenzivní 9ti měsíční ponor dovnitř sebe sama, provázaný "úkoly" pro samostatnou domácí praxi a pro integraci práce ve skupině do svého reálného života.

CO MŮŽETE NA SPOLEČNÉ CESTĚ ČEKAT?

🌚 PONOŘENÍ DO HLOUBKY SEBE SAMA

🪷 NACHÁZENÍ A INTEGRACE "CHYBĚJÍCÍCH" DÍLKŮ SEBE

🧘‍♀️ ROZVÍJENÍ CITLIVOSTI VNÍMÁNÍ SVÉHO TĚLA

💫VĚDOMÁ PRÁCE SE SVOU ENERGIÍ

👣 POSILOVÁNÍ DŮVĚRY V SEBE SAMA A VLASTNÍ TĚLO

🤼‍♀️ PROSTOR PRO SEBE A SVÉ POTŘEBY

💃 SPOČINUTÍ V TĚLE A UZNÁNÍ EMOCÍ, JEŽ SE OBJEVUJÍ

Moc se těším na tuhle devítiměsíční cestu, kterou otvírám pro ženy, které již mají zkušenosti s nahlížením dovnitř sebe sama i s prací s tělem. A které chtějí pracovat v kruhu dalších žen a sdílet s nimi svou cestu a vzájemně se na ní podpořit. 

S KÝMVeronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s energií. Má 8 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin a téměř 20 let praxe s působením jako lektorka tance a vědomého pohybu.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

PRO REZERVACI MÍSTA ve skupině je nutné nejpozději do 5 dní od přihlášení provést platbu předem převodem na účet číslo 246305402/0600.

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem je storno poplatek roven 50% celkové ceny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden předem je storno rovno 100 % celkové ceny.

VÍCE INFO: veronika@artual.cz nebo 724768278.

kontaktujte nás
Váš e-mail*:
Zpráva*:
 

* položku je nutno vyplnit