Pravdivé tělo - ponoření do sebe (otevřený večer)

Pravdivé tělo - ponoření do sebe (otevřený večer)

  • kdy: úterý 14.11.2023, 18.30-21.00
  • místo konání: Centrum Šestý smysl, Široká 14, Praha 1
  • otevřený večer pro ženy i muže
  • cena: 550,- Kč / intenzivní devítiměsíční cesta
  • s kým: Veronika Sequensová, terapeutka a čarodějka
 
Přijďte spočinout sami v sobě a naslouchat tomu, co se uvnitř vás odehrává. Co chce být viděno a slyšeno, co se chce projevit. Rozpohybovat ticho a naslouchat křiku, objevit radost a lehkost skrze volný pohyb po prostoru a prožít příběh, který vaše tělo právě teď a tady vypráví. Sami v sobě, s druhým, při sdílení se skupinou.💃🕺

CO NÁS ČEKÁ?
🌚 PONOŘENÍ do hloubky sebe sama
🤼‍♀️ PROSTOR pro sebe a své potřeby
💃 SPOČINUTÍ V TĚLE a uznání emocí, jež se objevují
🧘‍♀️ ROZVÍJENÍ CITLIVOSTI vnímání svého těla

CHCI SE PŘIHLÁSIT

PRO KOHO: Určeno pro všechny ženy a muže, kteří hledají prostor, kde by se mohli v bezpečném prostředí věnovat sami sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být sami (se) sebou a skrze své tělo, jeho pohyb a reakce se učit porozumět a nacházet odpovědi na své otázky ve svém vlastním těle. Budeme pracovat v malém kruhu, maximálně 8 osob.

S KÝMVeronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s energií. Má 8 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin a téměř 20 let praxe s působením jako lektorka tance a vědomého pohybu.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

PRO REZERVACI MÍSTA je nutné nejpozději do 5 dní od přihlášení provést platbu předem převodem na účet číslo 246305402/0600.

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem je storno poplatek roven 50% celkové ceny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden předem je storno rovno 100 % celkové ceny.

VÍCE INFO: veronika@artual.cz nebo 724768278.

kontaktujte nás
Váš e-mail*:
Zpráva*:
 

* položku je nutno vyplnit