Feldenkrais metoda: Pohybem k sebeuvědomění

Feldenkrais metoda: Pohybem k sebeuvědomění

 

  • pro dospělé   24. 8. - 25. 8. 2020 pondělí a úterý 19.00 - 21.00   
  • lektor: Eva Dorňáková
  • 790 Kč celý workshop, 400 Kč / 1 večer

Srdečně vás zveme na dva večery s Feldenkraisovou metodou s Evou Dorňákovou. Workshop je vhodný pro všechny - pro úplné začátečníky, kteří nemají s metodou žádné zkušenosti i pro dlouhodobě praktikující, kteří chtějí sami sobě a svému tělu věnovat více koncentrované pozornosti.

Feldenkraisova® metoda (FM) je celostní psychosomatický přístup respektující naši individualitu. Pracuje s pohybem, s vnímáním pohybu a se sebeuvědoměním vlastního těla. Využívá schopnosti lidského mozku se celý život přetvářet (tzv. neuroplasticitu) a celý život se přirozeně učit (tzv. organické učení). Umožňuje vědomý, radostný, bezbolestný, přirozený a harmonický pohyb...život.

Skupinové lekce Feldenkraisovy® metody – Pohybem k sebeuvědomění (Awareness Through Movement®) – jsou určeny dospělým různého věku, různých potřeb a různé kondice, kteří chtějí rozvíjet vlastní pohybový potenciál - může se jednat o sezení u počítače, běh, chůzi, tanec, hru na hudební nástroj, aj. Lekce dále vedou ke zmírnění či úplnému odstranění bolesti pohybového aparátu (zad, kloubů. aj.), snížení nadměrného dlouhodobého stresu, přirozené relaxaci těla i mysli a především k objevení vědomého pohybu – k celkovému zlepšení kvality života.

Pro účast na těchto skupinových lekcích Pohybem k sebeuvědomění (Awareness Through Movement®) nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti s Feldenkraisovou® metodou.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Maximální kapacita workshopu je 12 účastníků.

O LEKTOROVI: Eva Dorňáková je milovnice pohybu a detailů. Tělo mimo jiné vnímá jako psychosomatickou jednotku. Ráda pracuje s lidmi, kteří se chtějí posouvat. Učí Feldenkraisovu metodu, která posunu - sebeuvědomění dosahuje velmi jemným, nenásilným pohybem, který postupně dokáže otevřít cestu k zlepšení kvality nejen pohybu, ale i života.

CO S SEBOU? S sebou si přineste pohodlné oblečení, které umožňuje bezproblémový pohyb. Podložky a deky jsou k dispozici v sálu.

PRO REZERVACI vašeho místa na workshopu je nutné nejpozději do 7dní od odeslání vaší přihlášky uhradit platbu za kurz převodem na účet 1630144046/3030. Jako identifikaci uveďte prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a "Feldenkrais letní lekce".

Při zrušení vaší účasti nejpozději měsíc předem je platba vratná v plné výši. Platba za workshop je při zrušení vaší účasti vratná v plné výši do 10. 8. 2020 včetně. Při zrušení účasti do 17. 8. 2020 se účtuje storno poplatek ve výši 600,- Kč. Při pozdějším zrušení účasti je storno poplatek roven 100 % ceně workshopu. Pokud se workshopu nemůžete zúčastnit, je vždy možné za sebe po domluvě zajistit náhradníka.
 
VÍCE INFO: veronika@artual.cz nebo 601 342 974
kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit