Tělo v emocích, emoce v těle: ničivá síla nebo kreativní energie? (terapeutická skupina)

Tělo v emocích, emoce v těle: ničivá síla nebo kreativní energie? (terapeutická skupina)

  • 15. 10. 2020 - 28. 1. 2021,  čtvrtek 19.30 - 21.30
  • terapeutická skupina pro ženy i muže
  • cena: 5 460,- /14 setkání
  • Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka
  • PODMÍNKOU PRO VSTUP DO SKUPINY je absolvovat vstupní rozhovor s terapeutem, který skupinu povede. Rozhovor vám pomůže utřídit si, zda je skupina pro vás vhodná, proč a s čím do skupiny přicházíte a stanovit si cíle, kterých byste rádi skrze docházení do skupiny dosáhli. Vstupní individuální setkání s terapeutem je v ceně.
  •  

Skupina nyní pracuje jako uzavřená a nelze se do ní přihlásit. V případě zájmu nám můžete nechat své kontaktní údaje přes formulář níže a my se vám ozveme až budeme znát nový termín. Předpokládaný začátek nové skupiny je únor/březen 2020. Aktuální informace najdete také na našem Facebooku

„Nepřítelem člověka je nehybnost, bez ohledu na to, zda bráníte v pohybu energii těla, stavíte zdi okolo svého srdce nebo lpíte na fixních postojích v mysli. Uveďte své tělo do pohybu a začne se léčit i vaše duše.“   Gabrielle Roth

Terapeutická skupina zaměřená na práci s emocemi, která bude od října do ledna 2021 fungovat jako uzavřená (tzn. nebude možné do ní vstoupit v jejím průběhu) vám přinese potřebný bezpečný prostor pro naslouchání tělu i duši, sdílení a podporu.

Skupina je vhodná pro všechny ženy i muže od 18ti let, se zájmem o téma práce s emocemi skrze vnímání těla a pohyb, s otevřeností k expresivním - neverbálním technikám. Součástí skupinové práce je i verbální sdílení a reflexe. Vhodné pro ženy i muže ve stabilizovaném psychickém stavu, jako podpora v náročných životních situacích, pro všechny, kteří hledají prostor, kde se budou moci věnovat jen sami sobě.

PRO KOHO JE SKUPINA VHODNÁ?
- pro všechny, kdo se obtížně dostávají do kontaktu se svými emocemi, nebo mají pocit, že se v nich nevyznají
- pro všechny, kteří cítí, že by jim ve vyjadřování a pochopení emocí pomohla práce s tělem a pohybem 
- pro všechny, kteří se emocemi nechají snadno "zavalit" a neví si s nimi potom rady
- pro ty, kdo hledají způsob, jak zacházet s vlastní agresivitou nebo agresivitou druhých (ať už ji dobře znáte, obáváte se jí, nebo byste její energii spíše potřebovali objevit, ať už se jí potřebujete naučit spíše transformovat a dobře směřovat, nebo si vůbec dovolit nedržet ji v sobě a někdy se "zdravě naštvat")
- pokud vnímáte, že některé emoce jsou pro vás nedostupné a potřebovali byste se naučit je prožívat a vyjadřovat

S ČÍM VÁM SKUPINA MŮŽE POMOCI?
- naučit se uvolnit napětí z těla a zklidňovat mysl
- více vnímat signály těla a dovolit si jim naslouchat
- dokázat si lépe stanovit hranice a rozumět svým potřebám
- dokázat jasněji vyjadřovat své emoce a pocity v těle, rozumět pocitům ostatních lidí a chápat jasněji vzájemné souvislosti
být si jistější sami sebou, v každodenních situacích i v interakcích s druhými lidmi

Pro účast ve skupině není třeba mít jakékoliv pohybové či taneční zkušenosti, ani zkušenosti s účastí v terapeutické skupině. Skupina bude otevřena při minimálním počtu 6 účastníků. Maximální kapacita je 10 osob.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Setkání se nekoná 24. a 31.12.2020.

Veronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 5 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.

Více o tanečně pohybové terapii se dozvíte v tomto rozhovoru s Veronikou Sequensovou

PRO REZERVACI místa ve skupině je nutné společně s vaší přihláškou nejpozději do 7 dní uhradit celou platbu za skupinu na účet číslo 1630144046/ 3030. Pro identifikaci vaší platby napište prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a název termín konání skupiny. Pokud neobdržíme vaši platbu ve výše uvedeném termínu, může být vaše místo postoupeno dalším zájemcům. Platba je vratná v plné výši, pokud se na základě vstupního rozhovoru s terapeutem domluvíte, že skupina pro vás aktuálně není vhodná.

V případě nutnosti uzavřít prostory z důvodu vyšší moci (vyšší veřejný zájem, karanténa, atd.), se setkání skupiny ode dne uzavření prostor začnou náhradou uskutečňovat online formou v jejich běžném termínu konání. Jiné formy náhrady nebudou poskytovány. Uhrazená platba je nevratná.

STORNO PODMÍNKY

DALŠÍ INFO: veronika@artual.cz nebo tel. 601 342 974

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit