Příběhy těla - tanečně pohybová terapie

Příběhy těla - tanečně pohybová terapie

 

  •  
  • 20. 2. 2020 - 25. 6. 2020   čt 19.30 - 21.30
  • uzavřená ženská terapeutická skupina
  • cena: 6 630,- (17 setkání) 
  • Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka

Začátek nového běhu skupinové terapie plánujeme od září/října 2020. V případě zájmu o aktuální nformace sledujte naše stránky, Facebook nebo vyplňte kontaktní formulář ZDE a my se vám ozveme :-).

PODMÍNKOU PRO VSTUP DO SKUPINY je absolvovat vstupní rozhovor s terapeutem, který skupinu povede. Rozhovor vám pomůže utřídit si, zda je skupina pro vás vhodná, proč a s čím do skupiny přicházíte a stanovit si cíle, kterých byste rádi skrze docházení do skupiny dosáhli. Vstupní a závěrečné individuální setkání s terapeutem je v ceně.

„Nepřítelem člověka je nehybnost, bez ohledu na to, zda bráníte v pohybu energii těla, stavíte zdi okolo svého srdce nebo lpíte na fixních postojích v mysli. Uveďte své tělo do pohybu a začne se léčit i vaše duše.“   Gabrielle Roth

Příběhy, které o sobě vyprávíme ostatním, ale i sami sobě, často nejsou totožné s těmi, které jsou ukryté uvnitř našich buněk, které si s sebou nese naše tělo. Obrazy, které si o našem těle vytváříme, přímo hovoří o tom, jak vnímáme sebe samotné uvnitř. Naše tělo má vlastní pamět a vlastní inteligenci a zachytává veškeré naše myšlenky o něm i veškeré naše emoce s tím spojené. Když poskytneme našemu tělu potřebný čas, prostor a bezpečí, získáme možnost podívat se na to, jaký příběh sami o sobě vyprávíme a jakou roli v něm naše tělo hraje.

Uzavřená ženská terapeutická skupina vám přinese potřebný bezpečný prostor pro naslouchání tělu i duši, sdílení a podporu.

PRO KOHO: 
- pro ženy se zkušenostmi s úzkostnými či depresivními stavy
- pro ženy s psychickými obtížemi ve stabilizovaném stavu
- pro ženy které se nachází v náročných životních situacích a hledají podporu a zároveň prostor, kde se budou moci věnovat jen samy sobě

S ČÍM VÁM SKUPINA MŮŽE POMOCI?
- naučit se uvolnit napětí z těla a zklidňovat mysl
- více vnímat signály těla a dovolit si jim naslouchat
- dokázat si lépe stanovit hranice a více porozumět svým potřebám
- dokázat jasněji vyjadřovat své pocity a rozumět pocitům ostatních lidí
být si jistější sami sebou, v každodenních situacích i v interakcích s druhými lidmi

Pro účast ve skupině není třeba mít jakékoliv pohybové či taneční zkušenosti, ani zkušenosti s účastí v terapeutické skupině. Maximální kapacita skupiny je 10 žen. Skupina se nekoná 30.4. a 7.5. 2020. 

Veronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 5 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.

PRO REZERVACI místa na kurzu je nutné společně s vaší přihláškou nejpozději do 7 dní uhradit celou platbu za kurz na účet číslo 1630144046/ 3030. Pro identifikaci vaší platby napište prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a název kurzu. Pokud neobdržíme vaši platbu ve výše uvedeném termínu, může být vaše místo postoupeno dalším zájemcům. Platba je vratná v plné výši, pokud se na základě vstupního rozhovoru s terapeutem domluvíte, že skupina pro vás aktuálně není vhodná.

STORNO PODMÍNKY:
Při zrušení vaší účasti nejpozději měsíc předem je platba vratná v plné výši. Při zrušení účasti do 14 dní před začátkem skupiny (tj. do 6. 2. 2020 včetně) se účtuje storno 1 000,- Kč (administrativní a organizační poplatek). Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem (tj. do 13. 2. 2020 včetně) je storno poplatek roven 50 % celkové ceny skupiny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden před začátkem skupiny (tj. po 13. 2. 2020) je storno rovno 100 % celkové ceny skupiny. Při zrušení účasti do začátku skupiny je možno za sebe zajistit náhradníka.

Vzhledem k charakteru práce ve skupině je platba po jejím začátku (tj. od 20. 2. 2020 včetně) nevratná - není možné náhradou chodit na jiný kurz či skupinu aktuálně otevřenou v Artualu.

DALŠÍ INFO: anna@artual.cz , 724 768 278

 

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit