NOVÝ ROZVRH (4.2. - 30.6.2019)

Velký sál

  13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
po

 

 

Taneční studio pro děti

(4-6 let)

Lenka

15 - 16.00

25. 2. - 24. 6. 2019

4. a 11.2. přijďte vyzkoušet!

Balet pro teenagery

(13 - 15let)

(začátečníci)

Lenka

16.15 - 17.15

4. 2. - 24. 6. 2019

Až do 28.2. se můžete přidat!

Současný tanec a improvizace

(začátečníci a mírně pokročilí)

Lenka

17.30 - 19.00

4. 2. - 24. 6. 2019

Poslední 3 volná místa

 

Pilates

Alex

19.00 - 20.00

od 4. 2. 2019

Blíže k sobě - tanečně pohybová terapie

(uzavřená terapeutická skupina)

Veronika

20.00 - 21.30

4. 3. - 24. 6. 2019

18. 2. 2019 od 20.00 OTEVŘENÉ SETKÁNÍ -vyzkoušejte si způsob práce ve skupině

 
út

 

     

              

Současný tanec

(mírně pokročilí+)

Veronika

18.00 - 20.00

5. 2. - 25. 6. 2019

POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA!

O moci a nemoci:

15 setkání s tělem

(seberozvojová skupina)

Veronika

20.00 - 22.00

12. 3. - 25.6.2019

26. 2. 2019 od 20.00 OTEVŘENÉ SETKÁNÍ!

 
st

 

            

 

Prostě tanči -

improvizace a tvorba v tanci

Petra + Tomáš - živá hudba!

18.00 - 20.00

6. 3. - 26. 6. 2019 +

VYZKOUŠEJTE OTEVŘENÉ LEKCE 6., 13. a 20. 2. 2019!

Movement Medicine

Maya

20.15 - 22.00

od 16.1.2019

Připojte se kdykoliv - hodiny jsou otevřené!

   
čt

Dopolední otevřené lekce tance (současný tanec a improvizace)

lektoři se střídají

10.00-12.00

od 7. 2. 2019 

Připojte se kdykoliv!

 

 

 

Akrojoga

Anežka + Marek

17.30 - 19.00

OBSAZENO!

 

Terapie tancem - příběhy těla (ženská skupina)

Veronika

19.30 - 21.30

21. 2. - 27. 6. 2019

ZBÝVAJÍ 4 VOLNÁ MÍSTA!

 

 

                 

Malý sál

 

13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
po

 

     

 

Soukromá lekce

Michaela

18.00 - 19.00

Integrace pohybem

Michaela

19-20.00

Soukromá lekce

Michaela

20.00 - 21.00

 
út

Hudba batolatům (rodiče s dětmi 4-8 měsíců)

Aleksandra

9.15-10.15

19.2.-18.6.2019               

Hudba batolatům (rodiče s dětmi 8-12 měsíců)

Aleksandra

10.30-11.30

19.2.-18.6.2019           

       

Feldenkreisova metoda - pohybem k sebeuvědomnění

Eliška

20.00 - 21.00

9. 1. - 27. 3. 2019

OBSAZENO!

 
st

Meditace smíchu Zdenka

10.00-11.00  

od 9. 1. 2019

Připojte se kdykoliv!

             

          

                    

Mužský kruh Zdeněk

19.00 - 21.00

23. 1. - 27. 3. 2019 

ga prožitku: Harmonické vztahy

19.00-21.30

Termíny: 6. 2., 6. 3., 10. 4., 15. 5., 12. 6. 2019       

   
čt

Jóga soukromá lekce

Dagmar

8.00-9.00        

 

 

 

Tanec soukromá lekce

Veronika

18.15-19.15 

 

 

Jemná jóga Anna

19.30 - 21.00

31. 1. - 28. 2. 2019

OTEVŘENÉ LEKCE!

 

 

     

 

         

! Individuální lekce tance a pohybového rozvoje, stejně jako individuální terapie a konzultace budou probíhat v časech podle osobní domluvy. Rozvrh neslouží pro zjištění obsazenosti prostor, ale pro orientaci v pravidelných kurzech a terapeutických skupinách.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit