Pronájem terapeutické místnosti

Prostory prošly od léta 2018 velmi zdařilou rekonstrukcí, jejímž výsledkem jsou moderní prostory s příjemnou atmosférou a kvalitním zázemím. Vítány jsou dlouhodobé pronájmy i krátkodobá spolupráce.

Terapeutická místnost (18 m2) - místnost je vhodná pro terapeutická, poradenská či koučingová sezení či individuální lekce různého charakteru (zpěv, hraní na hudební nástroje, apod.). 

V terapeutické mistnosti jsou k dispozici dvě židle se stolkem a dvě křesla se stolkem. Místnost je výborně odhlučněna od zbylých prostor akustickými dveřmi. V místnosti je také klavír (pianino). 

Cena:

  • 200,- Kč/ hodina
  • 700,- Kč/ pravidelně půlden (do 14h/ od 14h)
  • 1 000 - 1 500,- Kč/ den (dle počtu hodin a pravidelnosti)

Pronajmout si můžete také jeden z našich sálů, které jsou součástí prostor. 

Kompletní pronájem (velký i malý sál, terapeutická místnost, zázemí) - 800-1200,- Kč/ hod, 6000 Kč/den

Cena celovíkedových pronájmů dohodou, pro více info pište nebo volejte!

Konečná výše ceny pronájmu závisí na denní době a délce/ pravidelnosti pronájmu. Rádi vám vyjdeme vstříc, bude-li to v našich silách.

Ve všech prostorách je možné se pohybovat pouze po přezutí/bez obuvi. Sály není možno pronajímat k tancům, které používají obuv s tvrdou podrážkou - nelze na společenské tance, flamenko, step, apod. 

Časové možnosti prostor jsou rámcově omezeny rozvrhem. V případě potřeby je využitelných 20 židlí a 9 dřevěných stolků (viz foto). V prostorách jsou k zapůjčení také jógové podložky, deky a polštářky. V kuchyňce je k dispozici čaj a káva. 

Kontakt pro pronájem prostor 

KDE NÁS NAJDETE?

Letohradská 62, Praha 7

Cca 5 minut chůze od tramvajové zastávky Letenské náměstí. V blízkosti je několik placených parkovišť kolem Národního technického muzea. Najdete nás na rohu domu v přízemí s vchodem přímo z ulice..  

mapa umělecká škola Artual

 

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit