Pronájem sálů

Prostory Artual prošly od léta 2018 velmi zdařilou rekonstrukcí, jejímž výsledkem jsou moderní prostory s příjemnou atmosférou a kvalitním zázemím. Vítány jsou dlouhodobé pronájmy i krátkodobá spolupráce.

Chcete si pronajmout naše prostory?

Velký sál (65 m2 ) - vhodný pro taneční, pohybové, seberozvojové workshopy, terapeutické výcviky, pohybová cvičení, jógu, pilates, představení, koncerty, přednášky...

Kapacita pro sedící skupiny do 50 osob, pro pohybové aktivity do 20 lidí, pro jógu cca 22 cvičících.  

Cena: 450 - 700,- Kč/ hodina, 3 000 - 3 500-, Kč/ den, 6 000 Kč víkend

Malý sál (30 m2 ) - vhodný pro menší skupiny, pohybové, umělecké, seberozvojové aktivity, jóga, pilates, meditace, shiatsu masáže, kraniosakrální terapie, apod.

Kapacita pro sedící skupiny do 20 osob, pro pohybové aktivity do 10 lidí, pro jógu cca 10 cvičících. 

Cena: 250 - 350,- Kč/ hodina, 1 500 - 2 000,- Kč/ den, 3 000 - 4 000 Kč víkend

Terapeutická místnost (18 m2) - mistnost je vhodná pro terapeutické, poradenské či koučingová sezení, individuální lekce různého charakteru (zpěv, hraní na hudební nástroje, apod.), shiatsu masáže, kraniosakrální terapie aj. 

Cena: 200,- Kč/ hodina, 1 000 - 1 500,- Kč/ den, 2 500 Kč víkend      

Kompletní pronájem (velký i malý sál, terapeutická místnost, zázemí): 800 - 1 200,- Kč/ hod, 6 000,- Kč/ den

Cena kombinace pronájmů prostor (např. velký + malý sál) dohodou, pro více info pište nebo volejte!

Konečná výše ceny pronájmu závisí na denní době a délce/ pravidelnosti pronájmu. Rádi vám vyjdeme vstříc, bude-li to v našich silách.

Ve všech prostorách je možné se pohybovat pouze po přezutí/bez obuvi. Sály není možno pronajímat k tancům, které používají obuv s tvrdou podrážkou - nelze na společenské tance, flamenko, step, apod. 

Časové možnosti prostor jsou rámcově omezeny rozvrhem. V tanečním sále je ozvučení (výstup jack pro MP3, CD). V terapeutické mistnosti je k dispozici klavír (pianino).

Součástí prostor je společné zázemí - kuchyňka (rychlovarná konvice, kávovar, lednice, mraznička) a společný vstup se stolem a lavicemi. V kuchyňce nabízíme čaj a kávu. K sálům jsou k dispozici dvě šatny s několika toaletami a sprchami. Zapůjčit si pro své aktivity můžete cca 18 jógových podložek, 25 dek a 30 polštářů na sezení. V případě potřeby je využitelných 20 židlí a 9 dřevěných stolků (viz foto). 

Pokud vámi pořádaná akce souzní se zaměřením Artualu, je možné se domluvit na propagaci vaší akce v prostorách Artualu nebo v rámci webové či Facebookové prezentace.  

 Kontakt pro pronájem prostor 

KDE NÁS NAJDETE?

Artual, Letohradská 62, Praha 7, 17000

Cca 5 minut chůze od tramvajové zastávky Letenské náměstí. V blízkosti je několik placených parkovišť kolem Národního technického muzea. Najdete nás na rohu domu, v přízemí s vlastním vstupem přímo z ulice..  

mapa umělecká škola Artual

 

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit