Petra Pellarová

Petra Pellarová

 

Vychází ze zkušeností, které získala během studia na konzervatoři Duncan Centre. Tanec a fyzické divadlo studovala v Německu. Ve své lektorské práci vychází ze zkušeností z Katedry autorské tvorby a pedagogiky na DAMU i ze čtyřletého výcviku v tanečně pohybové terapii. Spolupracuje s kolegou a kolegyní, kteří jsou certifikovaní Feldenkrais lektoři, s nimiž kombinuje Feldenkraisovu metodu a kreativní pohyb novým a jedinečným způsobem.

Lekce které vede v Artualu se zaměřují na vědomé tělo a improvizaci, ráda na lekcích spolupracuje s živou hudbou. Účastníkům lekcí chce umožnit, aby si vyzkoušeli jaké je to tančit, hýbat se s hudbou vznikající v daném okamžiku. Jde o dialog mezi tanečníkem a muzikantem. Účastníky na kurzech vede převážně slovem, primárně jde hledání vlastního, autentického pohybu, bez nápodoby lektora.

Její lekce jsou určené  pro všechny, co jsou zvídaví, chtějí se hýbat a objevovat své možnosti. Každý se může přidat. Tyto lekce probíhají v bezpečném prostoru, kde nehodnotíme a nesrovnáváme. Na konci hodiny probíhá sdílení, kde se každý může vyjádřit k tomu, co zažil na hodině. Účastníci budou po absolvování více v kontaktu se sebou a se svým tělem. Získají větší sebevědomí a zažijí si radost z pohybu.

V současnosti vede tyto kurzy:

 

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit