Lucie Kubů

Lucie Kubů

Akreditovaná lektorka školy Mohendžodáro, tantra jóga pro ženy.
 
Tomuto ryze ženskému cvičení se věnuje od roku 2014. Pomohlo jí k vyrovnání se s mnoha problémy, kterými nás dnešní hektický svět zahlcuje. Díky cvičení se jí velmi vylepšil vztah sobě i svému ženskému zdraví.   
 
V současném době se věnuje výuce Mohendžodáro, aby i další ženy mohly pocítit tyto blahodárné účinky na sobě. Lektorka miluje současný tanec a umění. Prvky znalostí z kurzů tance a arteterapie používá při  cvičení jako podporu k vyrovnání funkcí mozkových hemisfér a odpoutání myšlenek. Ráda pracuje s ženskými pohybovými meditačními technikami, které vnímá jako hluboce terapeutické a transformační.  
 
Lucie má manžela a tři syny. Dva jsou již samostatní. Vždy pracovala ve službách s lidmi, provázela cizince po naší matičce Praze. V současném době je průvodkyní žen na jejich cestě ke svobodnému životu a kráse. 
 
Za znalosti a zkušenosti děkuje svým učitelům : Igor Samotný a Monika Sičová z Mohendžodáro.cz, Kateřina Inanna Komedová, Jan Komeda z Umění milování,  Kateřina Kramolišová z kruhu Slovanských kněžek, Vitor Mendez- taneční učitel a v neposlední řadě děkuje ženám z kurzů,  které jsou svou rozličností a různorodostí velkými učitelkami.  
 
Další info o lektorce: http://luciekubu.mohendzodaro.net
 
V současnosti vede tyto kurzy a skupiny:
kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit