Doma ve svém těle - sebezkušenostní workshop

Doma ve svém těle - sebezkušenostní workshop

 

  • pro dospělé   úterý-čtvrtek  7. - 9. 8. 2018  18.30 - 21.00
  • cena workshopu: 1 490,- Kč   lektor: Veronika Sequensová

Chtěli byste se cítit ve svém těle více "doma"? Lépe porozumět tomu, co vám vaš tělo sděluje, vyznat se v tom, jak se v něm cítíte a naučit se zacházet s obrazy, které si sami o sobě a svém těle vytváříte?

Srdečně zveme na intenzivní WORKSHOP VĚNOVANÝ PRÁCI S VNÍMÁNÍM NAŠEHO VLASTNÍHO TĚLA, JEHO PROSTORU, POHYBU A EMOCÍ S NÍM SPOJENÝCH, za využití přístupů používaných v tanečně pohybové terapii.

Určeno pro všechny ženy i muže, kteří hledají prostor, kde by se mohli v bezpečném prostředí věnovat sami sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být sami (se) sebou a skrze své tělo, jeho pohyb a reakce se učit porozumět a nacházet odpovědi na své otázky ve svém vlastním těle.

Vhodné pro všechny muže i ženy bez ohledu na předchozí taneční a pohybové zkušenosti a zkušenosti s terapeutickou prací.

Prostor bude otevřen od 18.15. Přijďte prosím včas, tak abychom mohli v 18.30 společně začít.

PŘIHLÁŠKY prosím zasílejte na veronika@artual.cz. Pro rezervaci vašeho místa je nutné spolu s vaší přihláškou uhradit platbu za workshop v plné výši převodem na účet 1630144046/3030. Platba je při zrušení vaší účasti vratná v plné výši do 1. 8. Při zrušení účasti do 3. 8. se účtuje storno poplatek ve výši 500,- Kč. Při pozdějším zrušení účasti je storno poplatek roven 100 % ceny workshopu.

Maximální kapacita workshopu je 10 účastníků.

VÍCE INFO na výše uvedeném mailu nebo na telefonu 724768278.

Veronika Sequensová je kvalifikovaný tanečně pohybový terapeut (absolvent čtyřletého terapeutického výcviku), 3 roky praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, tanečnice na volné noze, taneční pedagog a choreograf.

 

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit