Cesta hrdinky - sebezkušenostní workshop pro ženy

Cesta hrdinky - sebezkušenostní workshop pro ženy

  

  • 22. - 23. 2. 2020   sobota + neděle 10.00-17.00
  • cena: 1 990,- Kč / při úhradě do 20.1.2020 SLEVA 10 %
  • lektor: Klára Domlátilová, tanečně pohybová terapeutka

Jak chcete vnímat sama sebe v příběhu svého života? Svou současnou situaci, přítomný okamžik? Jste v něm hrdinkou nebo obětí?

Cesta hrdinky je zažitkový workshop s prvky arteterapie, který vám ukáže vaše vlastní příběhy a situace v úplně novém světle.

Inspirujeme se legendami, které jsou tu s lidstvem od věků - archetypálními příběhy žen. Předáváme si je z generace na generaci ve vyprávěních a pohádkách. Vytáhneme z nich na povrch střípky moudrosti, které nám mohou být užitečné i dnes, a odstraníme nepotřebné nánosy navyklých interpretací. Pomocí obrazů, které v nich objevíme, dokážeme hravě zjistit, co říkají o nás samotných.

Podíváme se i na vaše osobní příběhy, které vás v současné chvíli provází, nikoli slovně, ale opět pomocí malování. Jak se díváte na různé situace ve vašem životě, jak chápete tu současnou? Můžeme si vybrat z mnoha různých verzí vlastního příběhu, záleží jen na nás, jakou optiku zvolíme. Jste hrdinkou na své cestě nebo obětí okolností?

Během dvou víkendových dnů vám nabídnu techniky arteterapie (léčivého malování), které můžete použít kdykoli znovu, když budete chtít vnést světlo do vaší situace nebo si vaše mysl začne vymýšlet věci, které vám nebudou po chuti. Znáte to, někdy ani nechceme a už jsou tu hororové scénáře a příběhy plné zloby a nepochopení. Vždy máte na vybranou, jaký příběh si vytvoříte a léčivé malování vám může pomoct podívat se na věc novým neošoupaným pohledem.

Součástí workshopu bude vyprávění klasických příběhů a pohádek, malování vlastních vymyšlených legend, imaginativní meditace a vykládání obrazů, které namalovali lidé z druhé strany světa a přesto mluví k nám. Míra sdílení vašich konkrétních příběhů bude absolutně na vás.

ČLÁNEK A VIDEO K WORKSHOPU NAJDETE ZDE

LEKTOR: Klára Domlátilová je arteterapeutka a průvodkyně žen na jejich cestách, ať už jsou jakkoli složité. Sama prošla několikaletým obdobím útrpného čekání na miminko, teď inspiruje ženy, jak netrpět, ale žít svůj život navzdory situaci.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

CO DOSTANETE: veškerý výtvarný materiál, bezpečný prostor a odborné arteterapeutické vedení.

CO SI PŘINESTE: pohodlné oblečení, které vám nebude líto ušpinit, zápisník/papír a tužku, případně váš oblíbený výtvarný materiál (není nutné)

Nejsou třeba jakékoli předchozí zkušenosti s malováním ani s arteterapií. Pokud máte akutní psychické obtíže, nebo užíváte léky ovlivňující váš psychický stav, konzultujte prosím předem vaši účast ve skupině na klara@klaradomlatilova.cz

Maximální kapacita workshopu je 10 účastnic.

PRO REZERVACI vašeho místa je nutné spolu s vaší přihláškou nejpozději do 7 dní od přihlášení uhradit celou platbu za workshop převodem na účet 8035172001/5500. Platba je při zrušení vaší účasti vratná v plné výši do 31. 1. 2020 (tj. 3 týdny předem). Při zrušení účasti nejpozději 2 týdny před konáním workshopu , tj. do 7. 2. 2020, se účtuje storno poplatek ve výši 1000,- Kč. Při pozdějším zrušení účasti je storno poplatek roven 100 % ceny workshopu. V případě, že se workshopu nakonec nemůžete zůčastnit, je také možné za sebe poslat náhradníka.

Prostor bude otevřen od 9:30. Přijďte prosím včas, tak abychom mohli v 10.00 společně začít.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Další informace: anna@artual.cz nebo 601 342 974.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit