Workshop kontaktní improvizace s Helenou Arenbergerovou

Workshop kontaktní improvizace s Helenou Arenbergerovou

 

  • pro všechny (pro úplné začátečníky i pokročilejší)
  • 30. - 31. 5. 2020 (sobota + neděle), 10.00-13.00 
  • lektor: Helena Arenbergerová
  • cena: 1 190,- Kč celý workshop / 600,- Kč jeden den

Kontaktní improvizace je pro každého, nezávisle na tanečních zkušenostech, kdo má rád přirozený pohyb a je otevřen komunikaci s ostatními. 

V kontaktní improvizaci pracujeme s různými typy a různou intenzitou doteků, s přijímáním váhy a odevzdáním váhy partnerovi, s rolováním, pádem, tlakem, tahem, chůzí, během či zastavením. Nepřetržitě objevujeme pohybové možnosti našeho těla v rámci interakce s ostatními. Ti nejsou překážkou, kterou bychom museli překonávat, ale nevyčerpatelným zdrojem inspirace pro naše další jednání. Naše smysly se probouzí a zostřují, postupně rozpoznáváme a vnímáme i velmi jemné impulzy a naše neverbální komunikační a sociální dovednosti se tak nenásilně zlepšují.

Učíme se důvěřovat a riskovat, vést a zároveň se nechat vést, neplánovat, ale spontánně reagovat na nastalou situaci a jednání partnera. Tady a teď vzájemně dáváme, přijímáme a sdílíme.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

LEKTOR: HELENA ARENBERGEROVÁ
“Zajímá mne osvobozené, zcitlivělé, propojené a vědomé tělo, energie, dotyk, přítomný okamžik, neverbální komunikace, společenství. Během lekcí a workshopů se snažím vytvořit přátelské prostředí, ve kterém se účastníci cítí dostatečně bezpečně na to, aby si dovolili posouvat své hranice. Přizpůsobuji obsah lekcí skupině, se kterou právě pracuji a hledám způsoby, které by usnadňovaly proces objevování a učení."
Profesionální tanečnice na volné noze, věnuje se interpretaci, podílí se na tvorbě představení, vede lekce a workshopy současného tance a kontaktní improvizace pro profesionály, budoucí profesionály a laickou veřejnost. Jako tanečnice a performerka spolupracovala s předními tanečníky a tanečními soubory české i zahraniční scény. Jako taneční lektorka působila v Čechách a v zahraničí. Profesionálně se věnuje masážím, ke kterým ji dovedla dlouholetá intenzivní práce s vlastním tělem a těly ostatních, a zájem o techniky, které navrací naše těla do přirozené rovnováhy. (Více na www.arenbergerova.cz)

"Snažím se vytvořit přátelské prostředí, ve kterém se účastníci cítí dostatečně bezpečně na to, aby si dovolili posouvat své hranice. Přizpůsobuji obsah lekcí skupině, se kterou právě pracuji a hledám způsoby, které by usnadňovaly proces objevování a učení.

Workshop je vhodný pro všechny zájemce o pohyb a tanec, bez ohledu na předchozí taneční pohybové zkušenosti.

Maximální kapacita workshopu je 10 účastníků.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

PRO REZERVACI místa na workshopu je nutné poslat přihlášku a provést platbu předem převodem na účet číslo 1630144046/3030, nejpozději do 7 dní od přihlášení. Pokud neobdržíme vaši platbu ve výše uvedeném termínu, může být vaše místo postoupeno dalším zájemcům.

STORNO PODMÍNKY:
Platba je vratná v plné výši při zrušení vaší účasti nejpozději 14 dní předem, tj. do 16. 5. 2020 včetně. Při zrušení účasti nejpozději 7 dní předem (tj. do 23.5. včetně) se účtuje storno 500,- Kč. Při pozdějším zrušení účasti je storno rovno 100 % celkové ceny workshopu. V případě, že se workshopu nakonec nebudete moci zúčastnit, je možno za sebe zajistit náhradníka.

Sál bude otevřen pro vaši přípravu a rozcvičení od 9.30, v 10.00 začínáme společnou práci. Přijďte prosím včas, tak abyste měli dost času se připravit a abychom mohli ve 10.00 společně začít.

Více info: anna@artual.cz nebo 601342974.

 

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit