Taneční studio pro děti 4-6 let

Taneční studio pro děti 4-6 let

 

  •  
  • pro děti 4-6 let   3. 2. - 22. 6. 2020   pondělí 15.15-16.00
  • 3 610,- Kč (19 lekcí)
  • lektor: Lenka Kniha B.
  • Přijďte nezávazně vyzkoušet lekci za 150 Kč!

Volná místa, stále je možné do kurzu přihlásit vaše děti!
Výše kurzovného se určuje podle zbývajícího počtu lekcí.

Každé dítě je umělec. Problém je, jak má zůstat umělcem, až vyroste.“ Pablo Picasso

Tanečně pohybové studio je koncipováno formou kreativních her. Důraz při všech aktivitách je na přirozený zdravý pohyb každého dítěte. Během lekcí rozvíjíme osobní pohybové vyjádření dítěte, procvičujeme pohybovou paměť, koordinaci, fantazii a rytmiku.

Děti jsou vedeny k tomu, aby se učily naslouchat samy sobě, porozuměly funkci svého těla a zažily spolupráci v kolektivu s ostatními dětmi.

V hodinách pracujeme s pomůckami jako jsou míče, švihadla, bambusové tyčky a hudební nástroje, které zapojujeme v různých cvičeních. Jednou za čtrnáct dní je na lekcích přítomná živá hudba.

Na lekci prosím oblékněte své ratolesti do pohodlného oblečení vhodného pro pohyb, nejlépe tepláky či legíny a tričko plus neklouzavé ponožky (nejlépe bavlna) – prosíme žádné boty. Pokud by holčičky chtěly, je možné mít i krátkou sukni.

O LEKTORCE:
LENKA KNIHA BARTŮŇKOVÁ se s pohybem poprvé střetla v pěti letech, kdy navštěvovala hodiny Moderní gymnastiky. Tanci se začala věnovat na druhém stupni základní školy na Praze 6 a současně navštěvovala kurzy Tanečního Centra. Vystudovala státní konzervatoř Duncan Centre v Praze a vysokou školu Folkwang Hochsule v Německu (obor tanec), kde žila pět let. Dva roky žila ve Španělsku, kde se věnovala své profesi lektorky, tanečnice i choreografky. Je držitelkou choreografických ocenění 2005 Jarmila Jeřábková, 2008 cena za objev v tanci Cena Sazky.

Lekce se nekoná 24. 2. 2020 tj. v době jarních prázdnin pro Prahu 7 a 13. 4. 2020 (velikonočí pondělí).

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE ZDE

PRO REZERVACI místa na kurzu je nutné nejpozději do 7 dní od odeslání přihlášky uhradit platbu za kurz převodem na účet 8035172001/5500. Jako identifikaci uveďte prosím do zprávy pro příjemce jméno dítěte a "tanec pro děti".

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení vaší účasti nejpozději měsíc předem je platba vratná v plné výši. Při zrušení účasti do 7 dnů před začátkem skupiny (tj. do 27.1.2020 včetně) se účtuje storno 1 000,- Kč (administrativní a organizační poplatek). Při zrušení účasti nejpozději do začátku kurzu (tj. do 3.2.2020 včetně) je storno poplatek roven 50 % celkové ceny skupiny. Při zrušení vaší účasti po začátku kurzu (tj. po 3.2.2020) je storno rovno 100 % celkové ceny skupiny. Při zrušení účasti je možno za sebe zajistit náhradníka či si místo tohoto kurzu vybrat jiný kurz v Artualu ve kterém bude volná kapacita.

Více info na anna@artual.cz nebo 601 342 974.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit