Současný tanec: živé tělo v prostoru

Současný tanec: živé tělo v prostoru

 

 

  • pro dospělé   18. 2. - 30. 6. 2020   úterý 18.00-20.00   
  • cena: 5 800,- Kč/ 20 lekcí (120 minut) 
  • lektor: Veronika Sequensová
  • VYZKOUŠEJTE nezávazně lekci! Cena zkušební lekce je 290 Kč.

"Na lekcích se snažím individuálně podporovat každého v jeho vlastním pohybovém rozvoji a pochopení pohybových principů, vnitřních souvislostí v těle i souvislostí jeho těla, prostoru a ostatních tanečníků, kteří se v něm pohybují, přiměřeně jeho možnostem, zkušenostem a zejména otevřenosti učit se."

Lekce současného tance pro všechny, kteří chtějí lépe rozumět svému vlastnímu tělu a tomu jak funguje právě jejich tělo v pohybu. Pro všechny, kteří chtějí cítit své tělo jako skutečně živé a dokázat vědoměji pracovat s tím, co se v něm při pohybu děje. Principy práce s dechem v klidu i pohybu, zacházení s vnitřními vazbami v těle, vnímání prostoru v těle a těla v prostoru. Naučte se s pohybem zacházet komplexně a vnímat vzájemné vztahy těla a okolního prostoru a rozvíjet v tanci a pohybové tvorbě vlastní kreativitu.

Pro všechny, kteří už se na cestu tance vydali a potřebují nové impulsy, podporu a nové podněty pro svůj další taneční rozvoj. 

Vhodné pro mírně pokročilé a pokročilejší tanečníky - očekává se zkušenost s prací s tělem v současném tanci/ moderně či scénickém tanci nebo v taneční/kontaktní improvizaci. Pokud si nejste jisti, že je kurz pro vás vhodný, napište a domluvíme se nebo si přijďte vyzkoušet nezávazně jednu lekci.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

PRO REZERVACI místa na celém kurzu je nutné společně s vaší přihláškou nejpozději do 7 dní uhradit celou platbu za kurz na účet číslo 1630144046/3030. Pro identifikaci vaší platby napište prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a název kurzu. Zkušební nezávaznou lekci za 290 Kč je možné platit až na místě. 

Do kurzu je možné se v případě volné kapacity přihlásit i později v průběhu semestru. Výše kurzovného se určuje podle zbývajícího počtu lekcí x cena lekce (290,- Kč).

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení vaší účasti nejpozději měsíc předem je platba vratná v plné výši. Při zrušení účasti do 7 dnů před začátkem kurzu (tj. do 11.2.2020 včetně) se účtuje storno 1000,- Kč (administrativní a organizační poplatek). Při zrušení účasti nejpozději do začátku kurzu (tj. do 18.2.2020 včetně) je storno poplatek roven 50 % celkové ceny kurzu. Při zrušení vaší účasti po začátku kurzu (tj. po 18.2.2020) je storno rovno 100 % celkové ceny. Při zrušení účasti je možno za sebe zajistit náhradníka či si místo tohoto kurzu vybrat jiný kurz v Artualu ve kterém bude volná kapacita.

DALŠÍ INFO: anna@artual.cz , 601 342 974

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit