Současný tanec: živé tělo v prostoru

Současný tanec: živé tělo v prostoru

 

 

  • pro dospělé   18. 2. - 30. 6. 2020   úterý 18.00-20.00   
  • cena: 5 800,- Kč/ 20 lekcí (120 minut) 
  • lektor: Veronika Sequensová
  • VYZKOUŠEJTE nezávazně lekci! Cena zkušební lekce je 290 Kč.

Volná místa, stále se do kurzu můžete připojit!
Výše kurzovného se určuje podle zbývajícího počtu lekcí.

"Na lekcích se snažím individuálně podporovat každého v jeho vlastním pohybovém rozvoji a pochopení pohybových principů, vnitřních souvislostí v těle i souvislostí jeho těla, prostoru a ostatních tanečníků, kteří se v něm pohybují, přiměřeně jeho možnostem, zkušenostem a zejména otevřenosti učit se."

Lekce současného tance pro všechny, kteří chtějí lépe rozumět svému vlastnímu tělu a tomu jak funguje právě jejich tělo v pohybu. Pro všechny, kteří chtějí cítit své tělo jako skutečně živé a dokázat vědoměji pracovat s tím, co se v něm při pohybu děje. Principy práce s dechem v klidu i pohybu, zacházení s vnitřními vazbami v těle, vnímání prostoru v těle a těla v prostoru. Naučte se s pohybem zacházet komplexně a vnímat vzájemné vztahy těla a okolního prostoru a rozvíjet v tanci a pohybové tvorbě vlastní kreativitu.

Pro všechny, kteří už se na cestu tance vydali a potřebují nové impulsy, podporu a nové podněty pro svůj další taneční rozvoj. 

Vhodné pro mírně pokročilé a pokročilejší tanečníky - očekává se zkušenost s prací s tělem v současném tanci/ moderně či scénickém tanci nebo v taneční/kontaktní improvizaci. Pokud si nejste jisti, že je kurz pro vás vhodný, napište a domluvíme se nebo si přijďte vyzkoušet nezávazně jednu lekci.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

PRO REZERVACI místa na celém kurzu je nutné společně s vaší přihláškou nejpozději do 7 dní uhradit celou platbu za kurz na účet číslo 1630144046/3030. Pro identifikaci vaší platby napište prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a název kurzu. Zkušební nezávaznou lekci za 290 Kč je možné platit až na místě. 

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení vaší účasti nejpozději měsíc předem je platba vratná v plné výši. Při zrušení účasti do 7 dnů před začátkem kurzu (tj. do 11.2.2020 včetně) se účtuje storno 1000,- Kč (administrativní a organizační poplatek). Při zrušení účasti nejpozději do začátku kurzu (tj. do 18.2.2020 včetně) je storno poplatek roven 50 % celkové ceny kurzu. Při zrušení vaší účasti po začátku kurzu (tj. po 18.2.2020) je storno rovno 100 % celkové ceny. Při zrušení účasti je možno za sebe zajistit náhradníka či si místo tohoto kurzu vybrat jiný kurz v Artualu ve kterém bude volná kapacita.

DALŠÍ INFO: anna@artual.cz , 601 342 974

 

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit