Současný tanec: chytré tělo, hravá mysl - odpolední kurz (i pro začátečníky)

Současný tanec: chytré tělo, hravá mysl - odpolední kurz (i pro začátečníky)

  • i pro úplné začátečníky  21.9.2020 - 25.1.2021  po 16.10-17.40   
  • cena: 4 250,- Kč/ 17 lekcí (90 min.) 
  • ukázková lekce 250,- Kč 
  • lektor: Tereza Lenerová (Hradilková)

Přidejte se k nám v on-line verzi kurzu! Pokud máte zájem pouze o kurz ve verzi naživo, ozvěte se nám. Dle aktuální situace vzhledem k vládním nařízením v souvislosti s Covid-19 vám nabídneme nejbližší termín. Přihlásit se můžete ZDE. Těšíme se na vás v tanci :-) 

"Mám radost, když v hodinách docílíme kontrolovaného pohybu, který může existovat ve svobodném těle, připraveném vždy reagovat a improvizovat."

Taneční lekce pod vedením Terezy Hradilkové začnou jednoduchým rozcvičením. Dáme si čas "přistát" jak v tanečním sále, tak v našem těle, zklidnit mysl a postupně pracovat s tělem tak, abychom ho zaktivovali a připravili na rozmanitější a komplexnější práci. Cílem hodiny bude prohloubit uvědomění o našem těle, zlepšit držení těla, posílit svalstvo, které je ke zdravému pohybu nezbytné. Komplexnějšími cvičeními budeme pak pracovat s naší koordinací, rovnováhou, s váhou našeho těla a s gravitací, s artikulovaným a vědomě řízeným pohybem. Zavítáme do odlišných pohybových kvalit, aby naše tělo získalo na dynamice a mělo z tance bohatší pohybový prožitek.

Budeme zkoumat, jak věci v našem těle fungují, jak je provést správně, aby nás nic nebolelo a zároveň si vytvoříme prostor pro spontánní pohyb, pro výraz a citlivost, která je s pohybem v úzkém propojení.

V hodinách se budeme opírat o tyto techniky:
- ALEXANDER TECHNIQUE, která pracuje s tělem ekonomicky a zbavuje špatných pohybových návyků
- RELEASE TECHNIQUE: práce s momentem a gravitací, se správným držení těla, respektující anatomii těla
- FLOORWORK: práce na zemi, kdy země slouží jako opora a zdroj pro pohyb
- SHIATSU: k zenergetizování, aktivace a uzdravení našeho těla

PRO KOHO: vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé, pro všechny věkové kategorie (od 16let) bez ohledu na předchozí tanečně pohybové zkušenosti. Pokud vás zajímá pohyb, tanec a rádi byste pracovali se svým tělem komplexněji, neváhejte a vyzkoušejte tyto hodiny. Čeká nás půlrok plný zvědavosti, zdravého pohybu, energie, zkoumání a radosti z pohybu a tance. 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

PRO REZERVACI místa na celém kurzu je nutné společně s vaší přihláškou nejpozději do 7 dní uhradit celou platbu za kurz na účet číslo 1630144046/3030. Pro identifikaci vaší platby napište prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a název kurzu. Platbu (250,- Kč) za otevřenou lekci 14.9.2020 je možné uhradit hotově na místě. Účast na otevřené lekci negarantuje místo v kurzu. 

Lekce 28.9.2020 se z důvodu státního svátku nekoná.

Maximální kapacita lekcí je 12 účastníků. 

VÍCE INFO: info@artual.cz nebo 601342974.

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení vaší účasti nejpozději měsíc předem je platba vratná v plné výši. Při zrušení účasti nejpozději 14dní před začátkem kurzu (tj. do 7.9.2020 včetně) se účtuje storno 1000,- Kč (administrativní a organizační poplatek). Při zrušení účasti nejpozději do data začátku kurzu (tj. do 21.9.2020 včetně) je storno poplatek roven 50 % celkové ceny kurzu. Při zrušení vaší účasti po začátku kurzu (tj. od 22.9.2020 včetně) je storno rovno 100 % celkové ceny. Při zrušení účasti je možno za sebe zajistit náhradníka (pokud jsou na kurz zapsaní náhradníci, může náhradníka pomoci zajistit pořadatel kurzu) případně si místo původního kurzu vybrat jiný kurz v Artualu ve stejném semestru, ve kterém bude volná kapacita (pořadatel tuto možnost negarantuje). V případě nutnosti uzavřít prostory z důvodu vyšší moci (vyšší veřejný zájem, karanténa, atd.), se lekce ode dne uzavření prostor začnou náhradou uskutečňovat online formou v jejich běžném termínu konání, nebo rozdělené do dvou kratších lekcí 2x v týdnu (jeden termín konání lekcí bude vždy spadat do původního času lekce). V případě nutnosti přejít na online verzi lekcí má účastník možnost nechat jím uhrazené kurzovné vyčerpat touto formou za sebe náhradníka, pokud mu tento způsob vedení lekcí nevyhovuje. Jiné formy náhrady nebudou poskytovány. Uhrazená platba je nevratná. V případě neúčasti na některé lekci, kterou účastník nahlásí alespoň 24 hodin předem může náhradou přijít na jinou lekci tance či pohybu, pokud je na ní volná kapacita a pokud to způsob práce ve vybrané náhradní hodině dovoluje (nejedná se o uzavřenou skupinu). Takto nahradit je možné maximálně 2 lekce během doby trvání kurzu - náhradu je nutno vyčerpat do konce kurzu, nikoli v následujícím období. Na náhradu zmeškané lekce z důvodů na straně účastníka nevzniká nárok. V případě dlouhodobější závažných zdravotních problémů je možno situaci řešit individuálně, je však vždy nutné o vzniklé překážce v navštěvování lekcí informovat pořadatele lekcí ihned.

 

 

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit