ONLINE KURZ Chytré tělo, hravá mysl

ONLINE KURZ Chytré tělo, hravá mysl

  • pro všechny   1. - 29.3. 2021   pondělí 18.00-19.15 
  • lektor: Tereza Lenerová (Hradilková)
  • CENU SPOLUURČUJETE VY. Kurz (5 lekce) od 750,- Kč.
  • Je možné se hlásit i na jednotlivé lekce - cena 1 lekce od 150,- Kč.

Konečnou výši úhrady volíte vy sami, z rozmezí 750 - 1500,- Kč/ kurz, tj. 150 - 300,- Kč/ lekce, podle vaší aktuální finanční situace a pociťovaného přínosu. Jakoukoli částkou, kterou uhradíte nad základní výši lekce nám pomáháte udržet prostor Artualu na živu, do doby než bude možné ho opět fyzicky využívat. Děkujeme.

Pokračujeme v našem ONLINE KURZU TANCE, přizpůsobeném pro vás tak, abyste se na lekci v pohybu pohodlně vešli i u vás doma.

Lekce probíhají na platformě ZOOM a můžete se k nim kdykoliv přidat - je možné přihlásit se na celý kurz i na jednotlivé lekce.

Taneční lekce pod vedením Terezy Lenerové (Hradilkové) začnou jednoduchým rozcvičením. Dáme si čas "přistát" v našem těle i v prostoru v němž se nacházíme, zklidnit mysl a postupně pracovat s tělem tak, abychom ho zaktivovali a připravili na rozmanitější a komplexnější práci. Cílem hodiny bude prohloubit uvědomění o našem těle, zlepšit držení těla, posílit svalstvo, které je ke zdravému pohybu nezbytné. Komplexnějšími cvičeními budeme pak pracovat s naší koordinací, rovnováhou, s váhou našeho těla a s gravitací, s artikulovaným a vědomě řízeným pohybem. Zavítáme do odlišných pohybových kvalit, aby naše tělo získalo na dynamice a mělo z tance bohatší pohybový prožitek.

Budeme zkoumat, jak věci v našem těle fungují, jak je provést správně, aby nás nic nebolelo a zároveň si vytvoříme prostor pro spontánní pohyb, pro výraz a citlivost, která je s pohybem v úzkém propojení.

V hodinách se budeme opírat o tyto techniky:
- ALEXANDER TECHNIQUE, která pracuje s tělem ekonomicky a zbavuje špatných pohybových návyků
- RELEASE TECHNIQUE: práce s momentem a gravitací, se správným držení těla, respektující anatomii těla
- FLOORWORK: práce na zemi, kdy země slouží jako opora a zdroj pro pohyb
- SHIATSU: k zenergetizování, aktivace a uzdravení našeho těla

PRO KOHO: vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé, pro všechny věkové kategorie (od 16let) bez ohledu na předchozí tanečně pohybové zkušenosti. Pokud vás zajímá pohyb, tanec a rádi byste pracovali se svým tělem komplexněji, neváhejte a vyzkoušejte tyto hodiny.

KDY: 1. - 29.3. 2021, pondělí 18.00-19.15

LEKTOR: Tereza Lenerová (Hradilková)

Profesionální tanečnice a choreografka. Se svým představením “Švihla” získala v rámci České taneční platformy ocenění Nejlepší Inscenace roku 2017, a se svým nejnovějším představením “Nepřestávej” byla oceněna v rámci stejné platformy zvláštním uznáním poroty 2019. Vystupuje na předních tanečních festivalech po celém světě (Mexico City, Montreal, Paris, Dusseldorf, Cardiff…), je jednou z vůdčích osobností tvůrčího prostoru Truhlárna v Praze a výuce tance se věnovala doposuď ve formou workshopů jak v zaraničí, tak v České republice příležitostně. Je absoloventkou kurzu Shiatsu 1, 2 a celoroční kurz Shiatsu v elemetech u Zuny Kozánkové.

"V tanci ráda naslouchám sama sobě, svému tělu, jak se DNES má, jak se DNES cítí a co právě DNES potřebuje. V dnešní uspěchané době si a začátku hodiny vždy dáme čas přistát jak ve studiu tak v našem těle, sklidnit mysl a chvíli a zakusit tak moment tady a teď. Nejvíc bych chtěla předat mým studentům radost a vášeň pro samotný pohyb a tanec, která mě od svých 4 let, kdy jsem začala tančit, stále ještě neopustila, ba naopak, mě neustále víc a víc učarovává a fascinuje a motivuje se tanci věnovat nadále. Mám radost, když v hodinách docílíme kontrolovaného pohybu, který může existovat ve svobodném těle, připraveném vždy reagovat a improvizovat."

CHCI SE PŘIHLÁSIT

PRO REZERVACI místa na kurzu nebo na jednotlivé lekci je nutné společně s vaší přihláškou před konáním první lekce na niž se hlásíte uhradit platbu ve vybrané výši na účet číslo 1630144046/3030.

Po přijetí vaší přihlášky a úhrady za lekce (nebo potvrzení o úhradě) vám bude zaslán odkaz, na němž se bude daná lekce konat. Pro identifikaci vaší platby napište prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a název kurzu nebo datum lekce.

VÍCE INFO: veronika@artual.cz nebo 724768278.

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení účasti nejpozději do data začátku kurzu je storno poplatek roven 50 % celkové ceny kurzu. Při zrušení vaší účasti po začátku kurzu je storno rovno 100 % celkové ceny. Při zrušení účasti je možno za sebe zajistit náhradníka (pokud jsou na kurz zapsaní náhradníci, může náhradníka pomoci zajistit pořadatel kurzu) případně si místo původního kurzu vybrat jiný kurz v Artualu ve stejném období (pořadatel tuto možnost negarantuje). V případě neúčasti na některé lekci, kterou účastník nahlásí alespoň 24 hodin předem může náhradou přijít na jinou lekci tance či pohybu, pokud to způsob práce ve vybrané náhradní hodině dovoluje (nejedná se o uzavřenou skupinu). Takto nahradit je možné maximálně 2 lekce během doby trvání kurzu - náhradu je nutno vyčerpat do konce kurzu, nikoli v následujícím období. Na náhradu zmeškané lekce z důvodů na straně účastníka nevzniká nárok. V případě dlouhodobější závažných zdravotních problémů je možno situaci řešit individuálně, je však vždy nutné o vzniklé překážce v navštěvování lekcí informovat pořadatele lekcí ihned.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit