Opěrný systém a integrace těla v tanci a pohybu

Opěrný systém a integrace těla v tanci a pohybu

 

  •  
  • pro všechny (pro začátečníky i pokročilé)
  • 29.2. - 1.3. 2020 (sobota + neděle)
  • lektor: Veronika Sequensová
  • cena: 1 390,- Kč celý workshop / 790,- Kč jeden den

Víte co tvoří v těle opěrný systém? Dokážete si představit funkci jeho jednotlivých částí, v různých pozicích v klidu, v pohybu, v tanci? Chtěli byste lépe porozumět tomu, jak spolu jednotlivé části opěrného systému těla spolupracují a jak se vzájemně ovlivňují? Rádi byste si vyzkoušeli, zda a jak lze dosáhnout efektivnějšího pohybu, kde tělo skutečně funguje jako propojený - vnitřně integrovaný celek?

Přijďte pro sebe objevit nový způsob, jak s tělem pracovat v pohybu, nebo prohloubit své dosavadní zkušenosti s fungováním vašeho těla v tanci. Přijďte se dozvědět něco z fyziologie, něco z teorie vývojových pohybových vzorců Irmgard Bartenieff a hlavně vyzkoušet vše na vlastním těle, na zemi, ve stoje, ve vlastním pohybu i v jednoduchých pohybových vazbách.

KDY: 29. 2. - 1. 3. 2020 (sobota + neděle), 9.30-14.00 (12-12.30 pauza)

PRO KOHO:
workshop je otevřený pro všechny bez ohledu na předchozí taneční a pohybové zkušenosti, se zájmem o dané téma - pro pokročilé tanečníky, pro všechny, kteří se věnují nějakému pohybu, ale i pro úplné začátečníky, kteří mají chuť zkoumat své tělo, jeho opory a nastavení v pohybu. V případě pochybností, zda je workshop pro vás vhodný nás neváhejte kontaktovat, určitě se domluvíme.

CENA:
celý workshop (8 hodin) ... 1 390,- Kč
jeden den (4 hodiny)........... 790,- Kč

LEKTORKA:
Veronika Sequensová, tanečnice na volné noze, taneční lektor a choreograf, tanečně pohybový terapeut (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku).

CHCI SE PŘIHLÁSIT

PRO REZERVACI MÍSTA na workshopu je nutné společně s vaší přihláškou uhradit platbu předem převodem na účet číslo 1630144046/3030. Platba je při zrušení vaší účasti vratná v plné výši nejpozději 14 dní předem, tj. do 14.2.2020 včetně. Při zrušení vaší účasti nejpozději 7 dní předem (tj. do 21.2.2020 včetně) se účtuje storno poplatek 500,- Kč. Při pozdějším zrušení účasti je storno poplatek roven 100 % ceně workshopu. Pokud se workshopu nakonec nemůžete zúčastnit, je vždy možné za sebe zajistit náhradníka.

Sál bude otevřen pro vaši přípravu a rozcvičení od 9.00. Přijďte prosím včas, ať můžeme v 9.30 začít společnou práci.

 Další info: anna@artual.cz nebo 601342974.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit