Movement Medicine

Movement Medicine

 

  •  
  • pro dospělé  8. 1. - 28.5. 2020   středa 20.00 - 22.00
  • 1 lekce (platba hotově na místě) .......  250,- Kč
  • permanentka 5 lekcí ......................... 1 150,- Kč (platí 2 měsíce) 
  • permanentka 10 lekcí ....................... 2 150,- Kč (platí 4 měsíce)
  • lektor: Maya Love, lektorka Movement Medicine v učednictví
  • Přidejte se kdykoliv - všechny večery jsou vedeny jako otevřené.

Movement Medicine je spontánní vědomý tanec, jehož prostřednictvím se napojujeme na starodávnou moudrost našeho lidského těla, našeho srdce a naší mysli. Ukazuje nám možnosti, jak se orientovat v různorodých krajinách našeho života, učí nás být v totální přítomnosti a přijímat vše, co se v našem životě právě děje.

Tato meditace nám umožňuje v bezpečném prostoru prozkoumávat způsoby propojování se sami se sebou, s ostatními lidmi a také se svými sny a spojenci z jiných sfér. Povzbuzuje nás k objevování naší minulosti a vztahům s našimi předky. Zároveň nám dodává odvahu dovolit si ponořit se do příběhů, které jsme si o sobě během celého života vytvořili a skrze pohyb je pomáhá transformovat a vyléčit.

A právě tento vědomý přítomný pohyb nás uvede do stavu rozpomínání se na onu hlubokou vrozenou moudrost, jež sídlí v našem srdci a celém těle, a která si je absolutně vědoma toho, kdo jsme a o jaké dary jsme se přišli sem na planetu s ostatními podělit. Pokud sami sobě dáme úplné svolení naslouchat tomuto hlasu, můžeme objevit své vášně a probudit náš kreativní potenciál, který již dlouho čekal na toto volání.

Movement Medicine je praxe ovlivněna několika různými modalitami z celého světa, kombinující starodávné učení domorodých kmenů a moderních postupů jako jsou rodinné konstelace, gestalt terapie a neurověda.

Tato meditace v pohybu je i pro každého, kdo si chce rozhýbat tělo, zpřítomnit se a ponořit se do stavů přírodní extáze. Zároveň je i pozváním pro spoluvytváření komunity stejně smýšlejících lidí, kteří chtějí svými činy proměňovat svět k lepšímu. Aneb jak říká jeden z mých učitelů a zároveň jeden ze zakladatelů Movement Medicine, Ya’Acov Darling Khan: “Movement medicine je každodenní šamanismus pro běžný život.”

Movement Medicine tanec je vhodný jak pro začátečníky, kteří si o sobě myslí, že mají obě nohy levé, tak i pro zkušené tanečníky. Nejedná se totiž o žádné představení ať už pro sebe nebo pro druhé, ale o cestu do svého vnitra vyjádřenou v pohybu.

Lekce začínají ve 20.00, prosíme doražte včas. Dveře se otevírají v 19:45.

20.00 - 20.30 - warm up aneb tanec bez průvodcovství
Poté následuje úvodní sdílení a samotný tanec za doprovodu reprodukované hudby a mého průvodcovství.
Cestu zakončíme před desátou hodinou závěrečným sdílením.

Více informací na Movement Medicine with Maya Love nebo School of Movement Medicine.

Pokud byste měli jakékoliv DOTAZY ohledně tance, prostoru, praktické a jiné, pište na maya.existence@gmail.com.  

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit