Mohendžodáro, tantra jóga pro ženy

Mohendžodáro, tantra jóga pro ženy

  • cvičení pro ženy - ženská skupina
  • středa 18.30 - 21.00
  • Lucie Kubů, akreditovaná lektorka Mohendžodáro

KURZ BUDE OTEVŘEN AŽ HO NA ZÁKLADĚ NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR BUDE MOŽNÉ REALIZOVAT "NAŽIVO" - PŘEDPOKLAD JARO 2021.

MÁTE-LI O ÚČAST NA KURZU ZÁJEM, NECHTE NÁM PROSÍM NA SEBE KONTAKT - O VYPSÁNÍ KURZU VÁS NÁSLEDNĚ RÁDI OBRATEM INFORMUJEME. ZANECHEJTE NÁM NA SEBE PROSÍM KONTAKT ZDE

Cvičení pro současnou ženu, ktera chce být  zdravá a krásná a stát pevně nohama na zemi.  

♡♡♡♡♡♡♡

Cítíš v sobě tu ženu? Je tam a volá, chce se vyjádřit, projevit ve své podstatě, tak, jak to cítí.  

Ženy umí komunikovat, tvořit, rodit. 

Ženská síla je v nás, ponořme se do ní.

♡♡♡♡♡♡♡

O JAKÉ CVIČENÍ JDE?  

Je výhradně pro ženy.  Je uzpůsobeno našemu fyzickému tělu a našim potřebám.  Páteří  Mohendžodára  jsou asany, které cvičíme i "tančíme" a prožíváme.  Tyto asany podporují ženu a harmonizují naše tělo,  mysl a emoce do rovnováhy.  Cvičení obsahuje hodně spontáního tance, ženských tanečních meditací, arteterapii,  dostatek relaxace a společné sdílení.

K ČEMU SE TO HODÍ? 

Ženy jsou dnes velmi unavené a pod velkým tlakem na výkon.  Tím jsou stresované a přestávají mít spontánní radost ze života, 'něco' jim chybí. Setkánimi s ostatními ženami se vytváří podpora, sounáležitost. Každá žena se pak cítí mnohem lépe, nachází v sobě novou sílu, je ukotvenější. Přes cvičení Mohendžodáro najdeme to svoje 'něco'.

ZVLÁDNU TO? 

Mohendžodáro je ženská cesta, nejdeme přes knihy, chytrá slova a rady. Setkání jsou formou praktických workshopů, osahání si na vlastní kůži cvičení,  meditaci, spojení mysli a vědomí s našimi emocemi.  Nic nemusíte umět předem, vše se naučíte zde. Navíc toto není nic těžkého, my ženy cítíme,  že za oponou je něco více.  Pojďme společně tu oponu zvednut.  

VÝHODY PRO ZDRAVÍ

Cvičení podporuje harmonizaci hormonálního systému.  Při cvičení se tvoří přirozené množství estrogenu. To má pozitivní vliv na ženskou krásu a zdraví.  Pro ženy v přechodu tak není tato fáze života dramatická,  naopak ji začnou vnímat jako přirozenou a nebolestivou součást života. Ženám,   které jeste neměly děti a mají problemy s otěhotněním naskočí přirozený cyklus a mnoha z nich cvičení pomohlo k vytouženému dítěti. Pomáhá i při cystách, endometrioze  a dalších ženských potížích. Vzhledem k neustálému cvičení s naší pánví se posilují svaly pánevního dna. Tím zabraňuje inkontinenci. A v neposledni řadě má pozitivní vliv na větší prožitky v intimním životě. 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Pro naše pohodlí je počet omezen na 12 žen ve skupině.  Skupina je uzavřená. 

Uhrazená platba je nevratná. Pokud nevychodíte 5 a více večerů, můžete jako kompenzaci do 30.6.2021 využít masáž Mohendžodáro na 90 min.

Setkání povede Akreditovaná lektorka Mohendžodáro Lucie Kubů 

Více info: veronika@artual.cz nebo 724768278.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit