Z moci emocí - sebepoznávací workshop

Z moci emocí - sebepoznávací workshop

 

  • 4.-5.4.2020 (so+ne), 10-17.00 (pauza na oběd cca 12.30-13.30)
  • cena: 1 990,- Kč  !Při úhradě do 28.2. SLEVA 10 % - 1 790,- Kč
  • sebepoznávací workshop s prvky arteterapie
  • lektor: Klára Domlatilová, terapeutka, průvodkyně životní očistou

Máte emoce, které vás obtěžují? Které byste raději neměli? Cítíte, že je pro vás těžké je vyjádřit i před svými blízkými? Nebo vyjadřujete emoce, kdykoli přijdou, prožíváte jich spoustu, ale připadáte si nepatřičně?

Chcete se v emocích ukotvit a přestat je odmítat? Na zážitkovém workshopu s prvky arteterapie vás naučím, jak vašim emocím snadno pomoci ven.

Během víkendu vytvoříme bezpečný prostor, kde budete moci sdílet emoce, které vás obtěžují, neslouží vám nebo si s nimi nevíte rady. Pomocí obrázků se naučíte si s emocemi hrát, přetvářet je a směrovat. Každá emoce nese energii, ta je ve své podstatě neutrální, až my se rozhodneme, jak ji použijeme.

Na workshopu se naučíte arteterapeutické techniky práce s emocemi, které budete moci využít běžně doma. Vyzkoušíte si různé výtvarné materiály, pokud budete chtít, nebo zůstanete u vašeho oblíbeného. Vytvoříme společně jakousi krabičku první pomoci - sadu pár jednoduchých technik, které nevyžadují zvláštní přípravu ani materiál, a můžete je zařadit do vaší denní praxe. Naučím vás, jak ve vašich obrázcích číst poselství pro vaši aktuální situaci.

Součástí workshopu budou kromě malování také imaginativní meditace, intuitivní tanec a vykládání obrazů, které namalovali lidé z druhé strany světa a přesto mluví k nám. Míra sdílení vašich konkrétních příběhů bude absolutně na vás.

NA WORKSHOPU ZÍSKÁTE:
-bezpečný prostor pro sdílení
-péči odborné terapeutky
-komorní atmosféru v malé skupině
-hojnost materiálu pro vaši svobodnou volbu.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE ZDE

PRO REZERVACI vašeho místa je nutné spolu s vaší přihláškou nejpozději do 7 dní od přihlášení uhradit celou platbu za workshop převodem na účet 8035172001/5500. Platba je při zrušení vaší účasti vratná v plné výši nejpozději 14dní před konáním workshopu, tj. do 20.3.2020 včetně. Při zrušení účasti nejpozději 7 dní předem, tj. do 27.3.2020 včetně, se účtuje storno poplatek ve výši 1000,- Kč. Při pozdějším zrušení účasti je storno poplatek roven 100 % ceny workshopu. V případě, že se workshopu nakonec nemůžete zůčastnit, je také možné za sebe poslat náhradníka.

CO DOSTANETE: veškerý výtvarný materiál, bezpečný prostor a odborné terapeutické vedení.

CO SI PŘINESTE: pohodlné oblečení, které vám nebude líto ušpinit, zápisník/papír a tužku

Nejsou třeba jakékoli předchozí zkušenosti s malováním ani s terapií. Pokud máte akutní psychické obtíže, nebo užíváte léky ovlivňující váš psychický stav, konzultujte prosím předem vaši účast ve skupině na klara@klaradomlatilova.cz

Prostor bude otevřen od 9:30. Přijďte prosím včas, tak abychom mohli v 10.00 společně začít.

Maximální kapacita workshopu je 10 účastníků.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit