Doma ve svém těle - 6 večerních setkání

Doma ve svém těle - 6 večerních setkání

 

  • středa 27. 4. - 1. 6. 2022, 18.30 - 20.30
  • místo konání: Studio Inner Vibe, Svobodova 135/11, Praha 2
  • seberozvojová skupina pro ženy i muže
  • cena: 3 900,- Kč / 6 setkání
  • Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka
Chtěli byste se cítit ve svém těle více "doma" a lépe porozumět tomu, co vám sděluje?
 
Přijměte pozvání na další cyklus 6ti večerů věnovaných vnímání vlastního těla, jeho prostoru, pohybu a emocí, za využití přístupů používaných v tanečně pohybové terapii. Čas pro pohyb, sdílení, hravost i ponory do hlubin sebe sama.
 
Přijďte skrze práci s tělem, s pohybem a technikami zaměřenými na prožitek poodkrýt své vnitřní nastavení týkající se vašeho vztahu s vlastním tělem a zažít, jaké to je dovolit si naslouchat tomu, co říká a následovat to, co v danou chvíli potřebuje.
 
Určeno pro všechny ženy i muže, kteří hledají prostor, kde by se mohli v bezpečném prostředí věnovat sami sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být sami (se) sebou a skrze své tělo, jeho pohyb a reakce se učit porozumět a nacházet odpovědi na své otázky ve svém vlastním těle.
 
PRO KOHO: Účast je vhodná jak pro ty, kteří s tímto způsobem práce zatím nemají zkušenosti, tak i pro ty, kteří již skupinovou nebo individuální tanečně pohybovou terapii absolvovali.

POKUD JSTE DOSUD S VERONIKOU (KTERÁ SKUIPINOU PROVÁZÍ) NEPRACOVALI, JE PODMÍNKOU PRO ÚČAST předem absolvovat individuální setkání v délce cca 30 minut (skype nebo osobně). Rozhovor vám pomůže utřídit si, proč a s čím přicházíte a zda je pro vás práce v této skupině vhodná. Individuální setkání je součástí celkové ceny (nehradí se za něj nic navíc ani pokud se na účasti na skupině nakonec nedomluvíte).

S KÝM: Veronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 7 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice. Více o tanečně pohybové terapii se dozvíte v tomto rozhovoru s Veronikou.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Maximální kapacita skupiny je 10 účastníků.

PRO REZERVACI místa ve skupině je nutné nejpozději do 5 dní od přihlášení provést platbu převodem na účet číslo 1630144046/3030 a zároveň společně s vaší přihláškou si domluvit s terapeutem vstupní setkání. Platba je vratná v plné výši, pokud se následně na základě vstupního rozhovoru s terapeutem domluvíte, že skupina pro vás aktuálně není vhodná. Pozdější vrácení uhrazené částky se řídí níže uvedenými storno podmínkami.

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem je storno poplatek roven 50% celkové ceny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden předem je storno rovno 100 % celkové ceny.

Více info: veronika@artual.cz nebo 724768278.

kontaktujte nás
Váš e-mail*:
Zpráva*:
 

* položku je nutno vyplnit