Cestou imaginace

Cestou imaginace

 

  •  
  • výtvarný kurz zaměřený na nacházení zdrojů své kreativity
  • 2. 10. 2019 - 29. 1. 2020   středa 20.00 - 22.00
  • cena 4 960,- Kč / 16 lekcí (120 minut)
  • !Při úhradě do 18. 9. 2019 SLEVA 10% - cena po slevě 4 460,- Kč!
  • lektor: Lucie Ferliková
  • 25. 9. OTEVŘENÝ VEČER 19.00-22.00 Přijďte vyzkoušet za 350,-

Láká vás výtvarná tvorba - kresba, malba, koláž a jiné techniky? Litujete, že jste se k tomu nedostali jako děti a zároveň máte o sobě představu, že vám výtvarná tvorba “nejde"? Zkoušíte vlastní tvorbu, ale nevíte vlastně co a jak, nebo zkoušíte některé z výtvarných technik, ale nejste s výsledkem spokojeni?

Možná cítíte, že v tom stále není to, co by tam mělo být - kus z vás - vaše kreativita. Možná máte pocit, že ve vás náš systém vzdělávání vaši kreativitu spíše zadusil. Když potlačíme naši vlastní tvořivost, můžeme se cítit prázdní. Trpí nejen naše duše, ale i celý náš život, protože si jej pak sami netvoříme - netroufáme si jej tvořit, ale jen víceméně pasivně přijímáme vnucené okolnosti.

V pravidelném setkávání se můžete seznámit s cestami, jak svou kreativitu oživit, jak probudit vlastní imaginaci - vlastní vnitřní zdroj. Uchopíte-li kresbu jako autoterapeutickou techniku, získáte nástroj, skrze nějž budete moci ventilovat přetlaky a zpětně přečíst jejich vnitřní zdroj. Seznámíte se způsobem tvorby automatické kresby, budeme využívat sny, neomezenost, kterou si obvykle dovolí jen děti, inspiraci mnohými zdroji imaginace od textů přes obrázky i hudbu. V rámci kurzu navštívíme i zajímavá, duchem prodchnutá pražská místa. Budete hledat vlastní inspiraci na základě jednoduchých technik - především kresby jakýmikoliv prostředky, malby akvarelem, pastel, koláž, případně jiné. Nepůjde nám o zápas se zvládnutím techniky, ale o svobodnou hru beze strachu, že něco zkazím. Možná objevíte vlastní techniku.

Kurz se bude pohybovat na pomezí volné výtvarné tvorby, arteterapie, povídání o zajímavých, imaginaci vzrušujících tématech a občasného vykročení ven, do silových míst Prahy.

Přineste si prosím vlastní libovolné kresebné pomůcky - hodí se tužky, pastelky, fixy, akvarelové barvy se štetci. Doneste co doma máte - není potřeba kupovat něco speciálně pro tuto příležitost. Papír A4, případně kdo chce A3. Velký formát papíru bude zajišten.

PŘIHLÁŠKY a více info anna@artual.cz nebo 601342974. Pro rezervaci místa ve skupině je nutné provést platbu předem převodem na účet číslo 1630144046/3030, nejpozději do 7 dní od přihlášení. Pokud neobdržíme vaši platbu ve výše uvedeném termínu, může být vaše místo postoupeno dalším zájemcům.

Maximální kapacita je 8 účastníků.

STORNO PODMÍNKY:
Při zrušení vaší účasti nejpozději měsíc předem je platba vratná v plné výši. Při zrušení účasti do 14 dní před začátkem kurzu (tj. do 18.9.2019 včetně) se účtuje storno 1 000,- Kč (administrativní a organizační poplatek). Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem (tj. do 25.9.2019 včetně) je storno poplatek roven 50 % celkové ceny kurzu. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden před začátkem kurzu (tj. po 25.9.2019) je storno rovno 100 % celkové ceny kurzu. Při zrušení účasti do začátku kurzu je možno za sebe zajistit náhradníka.

Vzhledem k charakteru kurzu je platba po jeho začátku (tj. od 2.10.2019 včetně) nevratná - není možné náhradou chodit na jiný kurz či skupinu aktuálně otevřenou v Artualu.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit