Vědomí sebe sama v těle - otevřený večer

Vědomí sebe sama v těle - otevřený večer

 

  • kdy: středa 25.1.2023, 18.30-21.00
  • místo konání: Studio INNER VIBE, Svobodoba 135/11, Praha 2
  • otevřený večer - kruh pro ženy
  • cena: 790,- Kč/ večer 
  • provází: Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka
 
Drahé ženy, srdečně zvu na večer otevřený pro každou jednu z vás, 
👩‍🦳 tebe, která si chceš pro sebe dopřát extra čas a prostor
👩‍🦱 tebe, jenž se ráda necháváš unášet tancem vznikajícím uvnitř
👱‍♀️ tebe, která nevíš co se sebou, i když jsi už zkoušela "kdeco"
👩🏼‍🦰 tebe, co své tělo necítíš, ale (už) víš, že s tím chceš pracovat
🧑🏻‍🦳 tebe, která hledáš bezpečný prostor, kde budeš být v tom co je
 
Zvu tě do kruhu žen, kde budeme v rámci otevřeného večera mapovat, jak na tom jsi s uvědomováním si sebe sama, svého těla, svojí energie a emocí.
 
Čeká tě tanec, vědomá práce s tělem a sdílení v malé skupině žen (do počtu max. 10 účastnic). Ze srdce tě zvu na cestu k sobě, k tomu kým doopravdy jsme, tam uvnitř, pod všemi programy, očekáváními a strachy.
 
 
Určeno pro všechny ženy, které hledají prostor, kde by se mohly v bezpečném prostředí věnovat samy sobě a skrze své tělo a jeho reakce se učit porozumět samy sobě.
 
Vhodné pro všechny ženy s otevřeností k práci samy na sobě skrze tělo a sebezkušenostní techniky, bez ohledu na věk a předchozí zkušenosti s pohybovou a terapeutickou prací. Pokud máte akutní psychické obtíže, nebo užíváte léky ovlivňující váš psychický stav, konzultujte prosím předem vaši účast s Veronikou, která bude večerem provázet.
 
Otevřený večer je vhodný též pro zájemkyně o účast v dlouhodobé ženské skupině, která začíná 1.2.2023 (účast na otevřeném večeru negarantuje místo v dlouhodobé skupině!)
 
🍀PRO ŽENY, KTERÉ CÍTÍ VOLÁNÍ PRACOVAT NA SOBĚ DLOUHODOBĚJI A VÍC DO HLOUBKY SE OD 1.2.2023 OTEVÍRÁ PRAVIDELNĚ SE SETKÁVAJÍCÍ SKUPINA.
 
S KÝM: VERONIKA SEQUENSOVÁ je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s energií v těle. Má 7 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.
 
✅PRO REZERVACI MÍSTA na večeru je nutné nejpozději do 5 dní od přihlášení provést platbu předem převodem na účet číslo 246305402/0600.
 
STORNO PODMÍNKY: Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem je storno poplatek 50% celkové ceny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden předem je storno 100 % celkové ceny.
 
 
VÍCE INFO A DOTAZY na mailu veronika@artual.cz nebo 724768278
 
kontaktujte nás
Váš e-mail*:
Zpráva*:
 

* položku je nutno vyplnit