Probuzené tělo - 6 týdnů v kruhu žen

Probuzené tělo - 6 týdnů v kruhu žen

  • kdy: pondělí 22.5. - 26.6.2023, 18.30-21.00
  • místo konání: Centrum Šestý smysl, Široká 14, Praha 1
  • seberozvojová skupina/ kruh pro ženy
  • cena: 5 555,- Kč / 6 setkání ve skupině + 1 individuální setkání
  • Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka
POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA!

Svěží, zelená, plně probuzená a šťavnatá - taková je květnová a červnová příroda. S radostí tě zvu podpořit tuto esenci sama v sobě, ve svém vlastním těle, v zacházení se svou energií a v přístupu k tomu, co se v tobě a okolo tebe děje.
 
Přijď se ponořit do těla a probudit ho na všech úrovních, dotknout se jemných dějů jež se v něm odehrávají, spojit se se svými emocemi a zažít pohyb spontánně vznikající uvnitř tebe.
 
Čeká tě sdílení a vzájemná podpora skupiny, seberozvojové techniky, vědomá práce s tělem, pohybem a energií a rozvoj důvěry v sebe sama i ve druhé.
 
PRO KOHO: Pro všechny ženy otevřené prožitkové práci s tělem, bez ohledu na věk, odžité zkušenosti a absolvované terapie, seberozvojové kurzy a kruhy. Ženy s akutními psychickými problémy, nebo užívající jakékoli léky ovlivňující psychický stav, prosím konzultujte předem s Veronikou, zda je pro vás účast v této skupině skutečně vhodná.
 
 
PODMÍNKOU PRO VSTUP DO SKUPINY je individuální setkání (osobně/skype) s Veronikou, která skupinu povede, a to před prvním skupinovým setkáním. Rozhovor vám pomůže utřídit si, proč a s čím přicházíte a stanovit si záměr pro vaši účast ve skupině. Po přihlášení vás budeme kontaktovat, abychom si domluvili termín vstupního setkání. Setkání je zahrnuto v ceně.
 
Součástí jsou "úkoly" pro samostatnou domácí praxi a pro integraci práce ve skupině do svého reálného života.

Jaká témata se budou objevovat na našich setkáních?

🧘‍♀️ VĚDOMÍ SVÉHO TĚLA A SVOJÍ ENERGIE
👣 DŮVĚRA V SEBE SAMA A ŘEČ VLASTNÍHO TĚLA
🤼‍♀️ PROSTOR PRO SEBE A SVÉ POTŘEBY
💃 SPOČINUTÍ V TĚLE A UZNÁNÍ EMOCÍ, KTERÉ SE V NĚM OBJEVUJÍ

Práce ve skupině se bude odvíjet od konkrétního složení kruhu, vítány k individuálnímu setkání a domluvě o účasti jsou ženy které se již nějakého workshopu či skupiny s Veronikou účastnily, i všechny které zatím tuto zkušenost nemají ☯️

S KÝMVeronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s energií. Má 8 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin a téměř 20 let praxe s působením jako lektorka tance a vědomého pohybu.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Budeme pracovat v příjemném prostoru v kruhu do počtu 7 žen.

PRO REZERVACI MÍSTA ve skupině je nutné nejpozději do 5 dní od přihlášení provést platbu předem převodem na účet číslo 246305402/0600.

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem je storno poplatek roven 50% celkové ceny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden předem je storno rovno 100 % celkové ceny.

VÍCE INFO: veronika@artual.cz nebo 724768278.

kontaktujte nás
Váš e-mail*:
Zpráva*:
 

* položku je nutno vyplnit