Doma ve svém těle - 8 setkání s tanečně pohybovou terapií

Doma ve svém těle - 8 setkání s tanečně pohybovou terapií

 

 •  
 • 12.5. - 30.6. 2020,  úterý 20.00 - 22.00
 • seberozvojová skupina pro muže i ženy 
 • cena: 3 120,- Kč, při úhradě do 14.4. sleva 10%, tj. cena 2 808,- Kč
 • Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka
 • Chtěli byste se cítit ve svém těle více "doma"? Lépe porozumět tomu, co vám vaš tělo sděluje, vyznat se v tom, jak se v něm cítíte a naučit se zacházet s obrazy, které si sami o sobě a svém těle vytváříte?

  Srdečně zveme do seberozvojové skupiny VĚNOVANÉ PRÁCI S VNÍMÁNÍM NAŠEHO VLASTNÍHO TĚLA, JEHO PROSTORU, POHYBU A EMOCÍ S NÍM SPOJENÝCH, za využití přístupů používaných v tanečně pohybové terapii.

  Určeno pro všechny ženy i muže, kteří hledají prostor, kde by se mohli v bezpečném prostředí věnovat sami sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být sami (se) sebou a skrze své tělo, jeho pohyb a reakce se učit porozumět a nacházet odpovědi na své otázky ve svém vlastním těle.

  Skupina je ideální pro všechny, kdo chtějí zažít způsob práce s pohybem a přístup k terapeutické práci spojené s tělem v tanečně pohybové terapii a zatím se nechtějí vázat ve skupině po delší dobu.

  Vhodné pro všechny muže i ženy bez ohledu na předchozí taneční a pohybové zkušenosti a zkušenosti s terapeutickou prací.

  PODMÍNKOU PRO VSTUP DO SKUPINY je před vstupem do skupiny absolvovat individuální osobní setkání s terapeutem, který skupinu povede. Rozhovor vám pomůže utřídit si proč a s čím do skupiny přicházíte a stanovit si společně cíle, kterých byste rádi skrze docházení do skupiny dosáhli. Po přihlášení vás budeme kontaktovat, abychom si domluvili termín vstupního setkání. 

  S KÝM: Veronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 5 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.

  CHCI SE PŘIHLÁSIT

  PRO REZERVACI místa na kurzu je nutné společně s vaší přihláškou nejpozději do 7 dní uhradit celou platbu za kurz na účet číslo 1630144046/ 3030. Pro identifikaci vaší platby napište prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a název kurzu. Pokud neobdržíme vaši platbu ve výše uvedeném termínu, může být vaše místo postoupeno dalším zájemcům. Platba je vratná v plné výši, pokud se na základě vstupního rozhovoru s terapeutem domluvíte, že skupina pro vás aktuálně není vhodná.

  Maximální kapacita je 10 účastníků.

  STORNO PODMÍNKY: Při zrušení vaší účasti nejpozději měsíc předem je platba vratná v plné výši. Při zrušení účasti do 14 dní před začátkem skupiny (tj. do 27.4.2020 včetně) se účtuje storno 1000,- Kč (administrativní a organizační poplatek). Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem (tj. do 4.5.2020 včetně) je storno poplatek roven 50 % celkové ceny skupiny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden před začátkem skupiny (tj. po 4.5.2020) je storno rovno 100 % celkové ceny skupiny. Při zrušení účasti do začátku skupiny je možno za sebe zajistit náhradníka. Později už není náhrada možná, skupina pracuje jako uzavřená.

  DALŠÍ INFO: anna@artual.cz , 601 342 974

 

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit