Doma ve svém těle - 4 setkání s tanečně pohybovou terapií pro všechny

Doma ve svém těle - 4 setkání s tanečně pohybovou terapií pro všechny

 

  •  
  • 9. 1. - 30. 1. 2020,  čtvrtek 18.00 - 19.30
  • seberozvojová skupina pro muže i ženy 
  • 1 490,- Kč (4 setkání)
  • Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka
  • po ukončení skupiny budou od poloviny února otevřeny 3 nové dlouhodobější skupiny (pondělí, úterý a čtvrtek) - více zde

Chtěli byste se cítit ve svém těle více "doma"? Lépe porozumět tomu, co vám vaš tělo sděluje, vyznat se v tom, jak se v něm cítíte a naučit se zacházet s obrazy, které si sami o sobě a svém těle vytváříte?

Srdečně zveme do nové skupiny, VĚNOVANÉ PRÁCI S VNÍMÁNÍM NAŠEHO VLASTNÍHO TĚLA, JEHO PROSTORU, POHYBU A EMOCÍ S NÍM SPOJENÝCH, za využití přístupů používaných v tanečně pohybové terapii.

Určeno pro všechny ženy i muže, kteří hledají prostor, kde by se mohli v bezpečném prostředí věnovat sami sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být sami (se) sebou a skrze své tělo, jeho pohyb a reakce se učit porozumět a nacházet odpovědi na své otázky ve svém vlastním těle.

Vhodné pro všechny muže i ženy bez ohledu na předchozí taneční a pohybové zkušenosti a zkušenosti s terapeutickou prací.

PODMÍNKOU PRO VSTUP DO SKUPINY je před začátkem skupiny absolvovat individuální osobní setkání s terapeutem, který skupinu povede. Rozhovor vám pomůže utřídit si proč a s čím do skupiny přicházíte a stanovit si společně cíle, kterých byste rádi skrze docházení do skupiny dosáhli.

Veronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 5 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.

PŘIHLÁSIT se na skupinu můžete ZDE .

PRO REZERVACI místa na kurzu je nutné společně s vaší přihláškou nejpozději do 7 dní uhradit celou platbu za kurz na účet číslo 1630144046/ 3030. Pro identifikaci vaší platby napište prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a název kurzu. Pokud neobdržíme vaši platbu ve výše uvedeném termínu, může být vaše místo postoupeno dalším zájemcům. Platba je vratná v plné výši, pokud se na základě vstupního rozhovoru s terapeutem domluvíte, že skupina pro vás aktuálně není vhodná.

Maximální kapacita je 10 účastníků.

Prostor bude pro vaši přípravu otevřen od 17.30, přijďte prosím nejpozději v 17.45, tak abychom v 18.00 mohli společně začít.

STORNO PODMÍNKY:
Při zrušení vaší účasti nejpozději měsíc předem je platba vratná v plné výši. Při zrušení účasti do 14 dní před začátkem skupiny (tj. do 26.12.2019 včetně) se účtuje storno 1 000,- Kč (administrativní a organizační poplatek). Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem (tj. do 2.1.2020 včetně) je storno poplatek roven 50 % celkové ceny skupiny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden před začátkem skupiny (tj. po 2.1.2020) je storno rovno 100 % celkové ceny skupiny. Při zrušení účasti do začátku skupiny je možno za sebe zajistit náhradníka.

Vzhledem k charakteru práce ve skupině je platba po jejím začátku (tj. od 9. 1. 2020 včetně) nevratná - není možné náhradou chodit na jiný kurz či skupinu aktuálně otevřenou v Artualu.

DALŠÍ INFO: anna@artual.cz , 601 342 974

 

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit