Cesta hrdinky - sebezkušenostní workshop

Cesta hrdinky - sebezkušenostní workshop

 

  • 22.-23.2.2020 (so+ne), 10.00-17.00 (12.30-13.30 pauza na oběd)
  • workshop pro ženy
  • cena workshopu: 1 990,- Kč
  • lektor: Klára Domlátilová, terapeutka, průvodkyně životní očistou

Jak vnímáte sebe sama v příběhu svého života? Svou současnou situaci, přítomný okamžik? Jste v něm hrdinkou nebo obětí? Pojďte prozkoumat svou roli ve vašem vlastním příběhu!

Cesta hrdinky je zážitkový workshop pro ženy s prvky arteterapie, který vám ukáže vaše životní situace v úplně novém světle.

CO BĚHEM DVOU VÍKENDOVÝCH DNŮ PROŽIJETE?

➡️Nahlédneme do vašich osobních příběhů, které vám leží v hlavě a nechtějí se pustit.
➡️Zjistíme, jak se vaše současná situace pojí s tímto stále omílaným příběhem.
➡️Pomohu vám vybrat z mnoha různých verzí vlastního příběhu tu, která vás teď posílí, záleží jen na vás, jakou optiku zvolíte.
➡️Posunete se vpřed k rozhodnutím a změnám, které je na vaší cestě teď třeba udělat, abyste podpořily hrdinku v sobě.

Během workshopu vám nabídnu techniky arteterapie, které můžete použít kdykoli znovu, když budete chtít vnést světlo do vaší situace nebo si vaše mysl opět začne vymýšlet životní scénáře, které vám nebudou po chuti.

Součástí workshopu bude kromě malování vlastních příběhů také vyprávění klasických legend, imaginativní meditace, intuitivní tanec a vykládání obrazů, které namalovali lidé z druhé strany světa a přesto mluví k nám. Míra sdílení vašich konkrétních příběhů bude absolutně na vás.

NA WORKSHOPU ZÍSKÁTE:
➡️bezpečný prostor pro sdílení
➡️péči odborné terapeutky
➡️komorní atmosféru v malé skupině
➡️hojnost materiálu pro vaši svobodnou volbu.

ČLÁNEK A VIDEO K WORKSHOPU NAJDETE ZDE

LEKTOR: Klára Domlátilová, terapeutka a průvodkyně životní očistou. "V práci s klienty nacházím dechberoucí flow a hluboké naplnění. Nebylo tomu tak vždycky. Celé roky jsem tápala, co dá mému životu smysl. Doufala jsem, že se vdám a o zábavu se mi postarají moje děti. Život mi to ale nechtěl ulehčit a miminko nám ani po osmi letech nenadělil. Díky tomu jsem získala dost času na to, podívat se sama sobě do očí a zjistit, kdo jsem a co naplní můj život opravdu a z hloubky."

CHCI SE PŘIHLÁSIT

CO DOSTANETE: veškerý výtvarný materiál, bezpečný prostor a odborné arteterapeutické vedení.

CO SI PŘINESTE: pohodlné oblečení, které vám nebude líto ušpinit, zápisník/papír a tužku, případně váš oblíbený výtvarný materiál (není nutné)

Nejsou třeba jakékoli předchozí zkušenosti s malováním ani s arteterapií. Pokud máte akutní psychické obtíže, nebo užíváte léky ovlivňující váš psychický stav, konzultujte prosím předem vaši účast ve skupině na klara@klaradomlatilova.cz

Maximální kapacita workshopu je 10 účastnic.

PRO REZERVACI vašeho místa je nutné spolu s vaší přihláškou nejpozději do 7 dní od přihlášení uhradit celou platbu za workshop převodem na účet 8035172001/5500. Platba je při zrušení vaší účasti vratná v plné výši nejpozději 14dní před konáním workshopu, tj. do 7. 2. 2020 včetně. Při zrušení účasti nejpozději 7 dní předem, tj. do 14. 2. 2020 včetně, se účtuje storno poplatek ve výši 1000,- Kč. Při pozdějším zrušení účasti je storno poplatek roven 100 % ceny workshopu. V případě, že se workshopu nakonec nemůžete zůčastnit, je také možné za sebe poslat náhradníka.

Prostor bude otevřen od 9:30. Přijďte prosím včas, tak abychom mohli v 10.00 společně začít.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Další informace: anna@artual.cz nebo 601 342 974.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit