Feldenkraisova metoda ONLINE KURZ

Feldenkraisova metoda ONLINE KURZ

 

  • pro všechny   21.1. - 18.2.2021  čtvrtek 19.45 - 20.45 
  • lektor: Eva Dorňáková
  • 750,- Kč/ 5 lekcí , je možné se hlásit i na jednotlivé lekce (150,- Kč/ lekce)

Kurz se koná ONLINE FORMOU na platformě ZOOM. Po přihlášení a úhradě kurzovného vám bude zaslán odkaz na němž vaši lekci v daný čas najdete. Aktuální informace najdete také na našem Facebooku

V době, kdy je osobní setkávání a aktivity omezeno, pro vás otvíráme za zvýhodněnou cenu (běžná cena lekcí je 250,- Kč/ 60 minut, online lekce 150,- Kč/ 60 minut) nový zimní kurz Feldenkraisovy® metody, vhodný jak pro ty, kteří již mají s metodou předchozí zkušenosti, tak pro úplné začátečníky.

Skupinové lekce Feldenkraisovy® metody – Pohybem k sebeuvědomění (Awareness Through Movement®) – jsou určeny dospělým různého věku, různých potřeb a různé kondice, kteří chtějí rozvíjet vlastní pohybový potenciál. Získané poznatky a návyky lze uplatnit v jakékoli činnosti, ať už jde o sezení u počítače, běh, chůzi, tanec, hru na hudební nástroj a další. Lekce dále vedou ke zmírnění či úplnému odstranění bolesti pohybového aparátu (zad, kloubů. aj.), snížení nadměrného dlouhodobého stresu, přirozené relaxaci těla i mysli a především k objevení vědomého pohybu – k celkovému zlepšení kvality života.

Feldenkraisova® metoda (FM) je celostní psychosomatický přístup respektující naši individualitu. Pracuje s pohybem, s vnímáním pohybu a se sebeuvědoměním vlastního těla. Využívá schopnosti lidského mozku se celý život přetvářet (tzv. neuroplasticitu) a celý život se přirozeně učit (tzv. organické učení). Umožňuje vědomý, radostný, bezbolestný, přirozený a harmonický pohyb...život.

Pro účast na těchto skupinových lekcích nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti s Feldenkraisovou® metodou.

LEKTOR: Eva Dorňáková  je milovnice pohybu a detailů. Tělo, mimo jiné, vnímá jako psychosomatickou jednotku. Ráda pracuje s lidmi, kteří se chtějí posouvat. Učí Feldenkraisovu metodu, která posunu - sebeuvědomění dosahuje velmi jemným, nenásilným pohybem, který postupně dokáže otevřít cestu k zlepšení kvality nejen pohybu, ale i života.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

PRO REZERVACI vašeho místa na lekci je nutné po odeslání vaší přihlášky před začátkem kurzu/ před konáním vybrané lekce uhradit platbu v plné výši převodem na účet 1630144046/3030. Jako identifikaci uveďte prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a "Feldenkrais", pokud se účastníte pouze jednotlivé lekce, uvěďte do poznámky i datum konání lekce.

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení účasti nejpozději 48 hodin před vybraným termínem lekce je storno poplatek roven 50 % ceny zrušené lekce/lekcí. Při pozdějším zrušení vaší účasti je storno rovno 100 % celkové ceny. Při zrušení účasti je možno za sebe zajistit náhradníka.

Více info na veronika@artual.cz nebo na 724768278.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit