Feldenkraisova metoda - zimní kurz

Feldenkraisova metoda - zimní kurz

 

  • pro dospělé   6.1. - 6.4.2020   pondělí 20.00 - 21.00   
  • lektor: Eliška Nejdlová
  • 3 250,- Kč/ 13 lekcí (lekce se nekoná 24. 2. 2020)
  • Pro účastníky podzimního kurzu do 6.12.2019 SLEVA 10 % !

Na začátku ledna pro vás otvíráme nový zimní kurz Feldenkraisovy® metody, vhodný jak pro ty, kteří již mají s metodou předchozí zkušenosti, tak pro úplné začátečníky.

Skupinové lekce Feldenkraisovy® metody – Pohybem k sebeuvědomění (Awareness Through Movement®) – jsou určeny dospělým různého věku, různých potřeb a různé kondice, kteří chtějí rozvíjet vlastní pohybový potenciál. Získané poznatky a návyky lze uplatnit v jakékoli činnosti, ať už jde o sezení u počítače, běh, chůzi, tanec, hru na hudební nástroj a další. Lekce dále vedou ke zmírnění či úplnému odstranění bolesti pohybového aparátu (zad, kloubů. aj.), snížení nadměrného dlouhodobého stresu, přirozené relaxaci těla i mysli a především k objevení vědomého pohybu – k celkovému zlepšení kvality života.

Feldenkraisova® metoda (FM) je celostní psychosomatický přístup respektující naši individualitu. Pracuje s pohybem, s vnímáním pohybu a se sebeuvědoměním vlastního těla. Využívá schopnosti lidského mozku se celý život přetvářet (tzv. neuroplasticitu) a celý život se přirozeně učit (tzv. organické učení). Umožňuje vědomý, radostný, bezbolestný, přirozený a harmonický pohyb...život.

Pro účast na těchto skupinových lekcích nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti s Feldenkraisovou® metodou.

Podložky a deky jsou k dispozici v sálu. S sebou si přineste pohodlné oblečení, které umožňuje bezproblémový pohyb.

PŘIHLÁŠKY a více info na anna@artual.cz.

Do 6. 12. 2019 jsou místa na kurzu přednostně rezervována účastníkům podzimního kurzu. Noví zájemci budou zapisováni jako náhradníci. Po 6. 12. 2019 budou novým zájemcům postoupena uvolněná místa. Pro vaše maximální pohodlí je kapacita kurzu omezena na 8 osob. 

Pro rezervaci vašeho místa na kurzu je nutné nejpozději do 7 dní od odeslání vaší přihlášky uhradit platbu za kurz převodem na účet 1630144046/3030. Jako identifikaci uveďte prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a "Feldenkrais pondělí".

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení vaší účasti nejpozději měsíc předem je platba vratná v plné výši. Při zrušení účasti do 7 dnů před začátkem kurzu (tj. do 30.12.2019 včetně) se účtuje storno 1 000,- Kč (administrativní a organizační poplatek). Při zrušení účasti nejpozději do začátku kurzu (tj. do 6.1.2020 včetně) je storno poplatek roven 50 % celkové ceny skupiny. Při zrušení vaší účasti po začátku kurzu (tj. po 6.1.2020) je storno rovno 100 % celkové ceny kurzu. Při zrušení účasti je možno za sebe zajistit náhradníka či si místo tohoto kurzu vybrat jiný kurz v Artualu ve kterém bude volná kapacita.

O LEKTOROVI:
Eliška Nejdlová je mezinárodně akreditovaná lektorka skupinových lekcí Feldenkraisovy® metody pro dospělé a děti. V současné době studuje čtyřletý mezinárodní studijní program Feldenkrais International Training Program ve Vídni pod vedením Donny Ray. Dále se zabývá aplikovanými pohybovými aktivitami pro dospělé a děti se specifickými potřebami, které vystudovala na FTVS UK v Praze a na Hagaa Helia Univerzitě ve Finsku. Dlouhodobě pracuje s dětmi a dospělými různých potřeb a to skrze pohybově-rozvíjející aktivity, které jsou velmi ovlivněny právě Feldenkraisovo metodou, jež ji samotné otevřela dveře k vědomému a harmonickému přístupu k pohybu a celkově k životu. 

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit