Feldenkraisova metoda ONLINE KURZ

Feldenkraisova metoda ONLINE KURZ

 

  • pro všechny   4.3. - 22.4.2021  čtvrtek 19.45 - 20.45 
  • lektor: Eva Dorňáková
  • CENU SPOLUURČUJETE VY. Kurz (8 lekcí) od 1200,- Kč. 
  • Je možné se hlásit i na jednotlivé lekce - cena 1 lekce od 150,- Kč.

Konečnou výši úhrady volíte vy sami, z rozmezí 1200 - 2400,- Kč/ kurz, tj. 150 - 300,- Kč/ lekce, podle vaší aktuální finanční situace a pociťovaného přínosu. Jakoukoli částkou, kterou uhradíte nad základní výši lekce nám pomáháte udržet prostor Artualu na živu, do doby než bude možné ho opět fyzicky využívat. Děkujeme.

Kurz se koná ONLINE FORMOU na platformě ZOOM. Po přihlášení a úhradě kurzovného vám bude zaslán odkaz na němž vaši lekci v daný čas najdete. Aktuální informace najdete také na našem Facebooku

Skupinové lekce Feldenkraisovy® metody – Pohybem k sebeuvědomění (Awareness Through Movement®) – jsou určeny dospělým různého věku, různých potřeb a různé kondice, kteří chtějí rozvíjet vlastní pohybový potenciál. Získané poznatky a návyky lze uplatnit v jakékoli činnosti, ať už jde o sezení u počítače, běh, chůzi, tanec, hru na hudební nástroj a další. Lekce dále vedou ke zmírnění či úplnému odstranění bolesti pohybového aparátu (zad, kloubů. aj.), snížení nadměrného dlouhodobého stresu, přirozené relaxaci těla i mysli a především k objevení vědomého pohybu – k celkovému zlepšení kvality života.

Feldenkraisova® metoda (FM) je celostní psychosomatický přístup respektující naši individualitu. Pracuje s pohybem, s vnímáním pohybu a se sebeuvědoměním vlastního těla. Využívá schopnosti lidského mozku se celý život přetvářet (tzv. neuroplasticitu) a celý život se přirozeně učit (tzv. organické učení). Umožňuje vědomý, radostný, bezbolestný, přirozený a harmonický pohyb...život.

Pro účast na těchto skupinových lekcích nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti s Feldenkraisovou® metodou.

LEKTOR: Eva Dorňáková  je milovnice pohybu a detailů. Tělo, mimo jiné, vnímá jako psychosomatickou jednotku. Ráda pracuje s lidmi, kteří se chtějí posouvat. Učí Feldenkraisovu metodu, která posunu - sebeuvědomění dosahuje velmi jemným, nenásilným pohybem, který postupně dokáže otevřít cestu k zlepšení kvality nejen pohybu, ale i života.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

PRO REZERVACI vašeho místa na lekci je nutné po odeslání vaší přihlášky před začátkem kurzu/ před konáním vybrané lekce uhradit platbu v plné výši převodem na účet 1630144046/3030. Jako identifikaci uveďte prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a "Feldenkrais", pokud se účastníte pouze jednotlivé lekce, uvěďte do poznámky i datum konání lekce.

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení účasti nejpozději 48 hodin před vybraným termínem lekce je storno poplatek roven 50 % ceny zrušené lekce/lekcí. Při pozdějším zrušení vaší účasti je storno rovno 100 % celkové ceny. Při zrušení účasti je možno za sebe zajistit náhradníka.

Více info na veronika@artual.cz nebo na 724768278.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit