Feldenkraisova metoda pro všechny

Feldenkraisova metoda pro všechny

 

  • pro dospělé   21.9. - 14.12.2020  pondělí 20.00 - 21.00 
  • lektor: Eva Dorňáková
  • 2 500,- Kč/ 10 lekcí

Kurz je nyní v běhu a nelze se do něj přihlásit. V případě zájmu můžete zkusit náš čtvrteční kurz ZDE nebo nám nechat své kontaktní údaje přes formulář níže a my se vám ozveme až budeme znát nový termín kurzu. Aktuální informace najdete také na našem Facebooku

Na začátku září pro vás otvíráme podzimní kurz Feldenkraisovy® metody, vhodný jak pro ty, kteří již mají s metodou předchozí zkušenosti, tak pro úplné začátečníky.

Skupinové lekce Feldenkraisovy® metody – Pohybem k sebeuvědomění (Awareness Through Movement®) – jsou určeny dospělým různého věku, různých potřeb a různé kondice, kteří chtějí rozvíjet vlastní pohybový potenciál. Získané poznatky a návyky lze uplatnit v jakékoli činnosti, ať už jde o sezení u počítače, běh, chůzi, tanec, hru na hudební nástroj a další. Lekce dále vedou ke zmírnění či úplnému odstranění bolesti pohybového aparátu (zad, kloubů. aj.), snížení nadměrného dlouhodobého stresu, přirozené relaxaci těla i mysli a především k objevení vědomého pohybu – k celkovému zlepšení kvality života.

Feldenkraisova® metoda (FM) je celostní psychosomatický přístup respektující naši individualitu. Pracuje s pohybem, s vnímáním pohybu a se sebeuvědoměním vlastního těla. Využívá schopnosti lidského mozku se celý život přetvářet (tzv. neuroplasticitu) a celý život se přirozeně učit (tzv. organické učení). Umožňuje vědomý, radostný, bezbolestný, přirozený a harmonický pohyb...život.

Pro účast na těchto skupinových lekcích nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti s Feldenkraisovou® metodou.

Podložky a deky jsou k dispozici v sálu. S sebou si přineste pohodlné oblečení, které umožňuje bezproblémový pohyb. Pro vaše maximální pohodlí je kapacita kurzu omezena na 8 osob. 

KDY: Kurz se koná každý týden v pondělí od 21.9.-14.12.2020 vyjma 28.9., 19.10. a 23.11. 

LEKTOR: Eva Dorňáková  je milovnice pohybu a detailů. Tělo, mimo jiné, vnímá jako psychosomatickou jednotku. Ráda pracuje s lidmi, kteří se chtějí posouvat. Učí Feldenkraisovu metodu, která posunu - sebeuvědomění dosahuje velmi jemným, nenásilným pohybem, který postupně dokáže otevřít cestu k zlepšení kvality nejen pohybu, ale i života.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

PRO REZERVACI vašeho místa na kurzu je nutné nejpozději do 7 dní od odeslání vaší přihlášky uhradit platbu za kurz převodem na účet 1630144046/3030. Jako identifikaci uveďte prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a "Feldenkrais".

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení vaší účasti nejpozději měsíc předem je platba vratná v plné výši. Při zrušení účasti do 7 dnů před začátkem kurzu se účtuje storno 1 000,- Kč (administrativní a organizační poplatek). Při zrušení účasti nejpozději do začátku kurzu je storno poplatek roven 50 % celkové ceny skupiny. Při zrušení vaší účasti po začátku kurzu (tj. po 6.1.2020) je storno rovno 100 % celkové ceny kurzu. Při zrušení účasti je možno za sebe zajistit náhradníka či si místo tohoto kurzu vybrat jiný kurz v Artualu ve kterém bude volná kapacita.

Více info: info@artual.cz, 601 342 974

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit