Feldenkraisova metoda ONLINE KURZ

Feldenkraisova metoda ONLINE KURZ

 

  • čtvrtek večer
  • lektor: Eva Dorňáková

ONLINE LEKCE FELDENKRAISOVY METODY BUDOU DÁLE PROBÍHAT PŘÍMO V REŽIJI LEKTORKY EVY DORŇÁKOVÉ. PRO VÍCE INFO A PŘIHLÁŠKY KONTAKTUJTE LEKTORKU NA EVA.DORNAKOVA@GMAIL.COM.

Kurz se koná ONLINE FORMOU na platformě ZOOM. Po přihlášení a úhradě kurzovného vám bude zaslán odkaz na němž vaši lekci v daný čas najdete. 

Skupinové lekce Feldenkraisovy® metody – Pohybem k sebeuvědomění (Awareness Through Movement®) – jsou určeny dospělým různého věku, různých potřeb a různé kondice, kteří chtějí rozvíjet vlastní pohybový potenciál. Získané poznatky a návyky lze uplatnit v jakékoli činnosti, ať už jde o sezení u počítače, běh, chůzi, tanec, hru na hudební nástroj a další. Lekce dále vedou ke zmírnění či úplnému odstranění bolesti pohybového aparátu (zad, kloubů. aj.), snížení nadměrného dlouhodobého stresu, přirozené relaxaci těla i mysli a především k objevení vědomého pohybu – k celkovému zlepšení kvality života.

Feldenkraisova® metoda (FM) je celostní psychosomatický přístup respektující naši individualitu. Pracuje s pohybem, s vnímáním pohybu a se sebeuvědoměním vlastního těla. Využívá schopnosti lidského mozku se celý život přetvářet (tzv. neuroplasticitu) a celý život se přirozeně učit (tzv. organické učení). Umožňuje vědomý, radostný, bezbolestný, přirozený a harmonický pohyb...život.

Pro účast na těchto skupinových lekcích nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti s Feldenkraisovou® metodou.

LEKTOR: Eva Dorňáková  je milovnice pohybu a detailů. Tělo, mimo jiné, vnímá jako psychosomatickou jednotku. Ráda pracuje s lidmi, kteří se chtějí posouvat. Učí Feldenkraisovu metodu, která posunu - sebeuvědomění dosahuje velmi jemným, nenásilným pohybem, který postupně dokáže otevřít cestu k zlepšení kvality nejen pohybu, ale i života.

 

kontaktujte nás
Váš e-mail*:
Zpráva*:
 

* položku je nutno vyplnit