Feldenkraisova metoda - NOVÝ KURZ

Feldenkraisova metoda - NOVÝ KURZ

 

  • pro všechny   24. 9. - 29. 10. 2020   čtvrtek 20.00 - 21.00   
  • lektor: Eva Dorňáková
  • 1 350,- Kč/ 6 lekcí  nebo jednotlivě 250,- Kč/ lekce
  • možnost účastnit se i jednotlivých lekcí dle vašeho výběru

Lekce byly z důvodu situace kolem Covid-19 přesunuty do on-line formy. Přihlásit se můžete ZDE.  

Skupinové lekce Feldenkraisovy® metody – Pohybem k sebeuvědomění (Awareness Through Movement®) – jsou určeny dospělým různého věku, různých potřeb a různé kondice, kteří chtějí rozvíjet vlastní pohybový potenciál. Získané poznatky a návyky lze uplatnit v jakékoli činnosti, ať už jde o sezení u počítače, běh, chůzi, tanec, hru na hudební nástroj a další. Lekce dále vedou ke zmírnění či úplnému odstranění bolesti pohybového aparátu (zad, kloubů. aj.), snížení nadměrného dlouhodobého stresu, přirozené relaxaci těla i mysli a především k objevení vědomého pohybu – k celkovému zlepšení kvality života.

Feldenkraisova® metoda (FM) je celostní psychosomatický přístup respektující naši individualitu. Pracuje s pohybem, s vnímáním pohybu a se sebeuvědoměním vlastního těla. Využívá schopnosti lidského mozku se celý život přetvářet (tzv. neuroplasticitu) a celý život se přirozeně učit (tzv. organické učení). Umožňuje vědomý, radostný, bezbolestný, přirozený a harmonický pohyb...život.

Pro účast na těchto skupinových lekcích nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti s Feldenkraisovou® metodou.

Podložky a deky jsou k dispozici v sálu. S sebou si přineste pohodlné oblečení, které umožňuje bezproblémový pohyb.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

PRO REZERVACI vašeho místa na kurzu je nutné nejpozději do 7 dní od odeslání vaší přihlášky uhradit platbu za kurz převodem na účet 1630144046/3030. Jako identifikaci uveďte prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a "Feldenkrais čtvrtek". Neváhejte s přihláškou, pro vaše maximální pohodlí je kapacita kurzu omezena na 8 osob.

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení vaší účasti nejpozději měsíc předem je platba vratná v plné výši. Při zrušení účasti do 7 dnů před začátkem kurzu se účtuje storno 30% (administrativní a organizační poplatek). Při zrušení účasti nejpozději do začátku kurzu je storno poplatek roven 50 % celkové ceny skupiny. Při zrušení vaší účasti po začátku kurzu je storno rovno 100 % celkové ceny. Při zrušení účasti je možno za sebe zajistit náhradníka či si místo tohoto kurzu vybrat jiný kurz v Artualu ve kterém bude volná kapacita.

Více infoinfo@artual.cz , 601 342 974

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit