Feldenkraisova metoda podzimní kurz

Feldenkraisova metoda podzimní kurz

 

  • vhodné pro všechny (i pro ženy v jakémkoliv týdnu těhotenství) 
  • 16. 10. - 18. 12. 2019   středa 17.00 - 18.00   
  • lektor: Eva Dorňáková
  • Cena: 1 lekce 250,- Kč
  • Lekce jsou otevřené - připojte se kdykoliv!

Pro velký zájem pro vás OTVÍRÁME DALŠÍ PODZIMNÍ KURZ FELDENKRAISOVY® METODY, vhodný pro všechny, pro úplné začátečníky i pokročilé. Lekce jsou vhodné i pro těhotné ženy v jakémkoliv týdnu těhotenství - vždy prosím předem informujte lektorku.

Skupinové lekce Feldenkraisovy® metody – Pohybem k sebeuvědomění (Awareness Through Movement®) – jsou určeny dospělým různého věku, různých potřeb a různé kondice, kteří chtějí rozvíjet vlastní pohybový potenciál. Získané poznatky a návyky lze uplatnit v jakékoli činnosti, ať už jde o sezení u počítače, běh, chůzi, tanec, hru na hudební nástroj a další. Lekce dále vedou ke zmírnění či úplnému odstranění bolesti pohybového aparátu (zad, kloubů. aj.), snížení nadměrného dlouhodobého stresu, přirozené relaxaci těla i mysli a především k objevení vědomého pohybu – k celkovému zlepšení kvality života.

Feldenkraisova® metoda (FM) je celostní psychosomatický přístup respektující naši individualitu. Pracuje s pohybem, s vnímáním pohybu a se sebeuvědoměním vlastního těla. Využívá schopnosti lidského mozku se celý život přetvářet (tzv. neuroplasticitu) a celý život se přirozeně učit (tzv. organické učení). Umožňuje vědomý, radostný, bezbolestný, přirozený a harmonický pohyb...život.

Pro účast na těchto skupinových lekcích nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti s Feldenkraisovou® metodou.

Podložky a deky jsou k dispozici v sálu. S sebou si přineste pohodlné oblečení, které umožňuje bezproblémový pohyb.

PŘIHLÁŠKY NA KURZ a více info na anna@artual.cz. Neváhejte s přihláškou, pro vaše maximální pohodlí je kapacita kurzu omezena na 8 osob.

Pro rezervaci vašeho místa na kurzu je nutné nejpozději do 7dní od odeslání vaší přihlášky uhradit platbu za kurz převodem na účet 1630144046/3030. Jako identifikaci uveďte prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a "Feldenkrais středa".

STORNO PODMÍNKY: Rezervanou lekci je v případě vaší neúčasti nutno zrušit nejpozději 24 hodin předem, jinak je nutno uhradit její plnou cenu, tj. 250,- Kč.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit