Feldenkraisova metoda pro všechny

Feldenkraisova metoda pro všechny

 

  • pro dospělé   16. 10. - 18. 12. 2019   středa 17.00 - 18.00   
  • lektor: Eva Dorňáková
  • 2 250,- Kč/ 9 lekcí (lekce se nekoná 13.11.2019)
  • VYZKOUŠEJTE NEZÁVAZNĚ 1. LEKCI - CENA LEKCE 250,- Kč.

Pro velký zájem pro vás OD 16. ŘÍJNA OTVÍRÁME DALŠÍ PODZIMNÍ KURZ FELDENKRAISOVY® METODY, vhodný pro všechny, pro úplné začátečníky i pokročilé. Lekce jsou vhodné i pro těhotné ženy v jakémkoliv týdnu těhotenství - vždy prosím předem informujte lektorku.

Skupinové lekce Feldenkraisovy® metody – Pohybem k sebeuvědomění (Awareness Through Movement®) – jsou určeny dospělým různého věku, různých potřeb a různé kondice, kteří chtějí rozvíjet vlastní pohybový potenciál. Získané poznatky a návyky lze uplatnit v jakékoli činnosti, ať už jde o sezení u počítače, běh, chůzi, tanec, hru na hudební nástroj a další. Lekce dále vedou ke zmírnění či úplnému odstranění bolesti pohybového aparátu (zad, kloubů. aj.), snížení nadměrného dlouhodobého stresu, přirozené relaxaci těla i mysli a především k objevení vědomého pohybu – k celkovému zlepšení kvality života.

Feldenkraisova® metoda (FM) je celostní psychosomatický přístup respektující naši individualitu. Pracuje s pohybem, s vnímáním pohybu a se sebeuvědoměním vlastního těla. Využívá schopnosti lidského mozku se celý život přetvářet (tzv. neuroplasticitu) a celý život se přirozeně učit (tzv. organické učení). Umožňuje vědomý, radostný, bezbolestný, přirozený a harmonický pohyb...život.

Pro účast na těchto skupinových lekcích nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti s Feldenkraisovou® metodou.

Podložky a deky jsou k dispozici v sálu. S sebou si přineste pohodlné oblečení, které umožňuje bezproblémový pohyb.

PŘIHLÁŠKY NA KURZ a více info na anna@artual.cz. Neváhejte s přihláškou, pro vaše maximální pohodlí je kapacita kurzu omezena na 8 osob.

Pro rezervaci vašeho místa na kurzu je nutné nejpozději do 7dní od odeslání vaší přihlášky uhradit platbu za kurz převodem na účet 1630144046/3030. Jako identifikaci uveďte prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a "Feldenkrais středa".

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení vaší účasti nejpozději měsíc předem je platba vratná v plné výši. Při zrušení účasti do 7 dnů před začátkem kurzu (tj. do 9. 10. 2019 včetně) se účtuje storno 1 000,- Kč (administrativní a organizační poplatek). Při zrušení účasti nejpozději do začátku kurzu (tj. do 16. 10. 2019 včetně) je storno poplatek roven 50 % celkové ceny skupiny. Při zrušení vaší účasti po začátku kurzu (tj. po 16. 10. 2019) je storno rovno 100 % celkové ceny skupiny. Při zrušení účasti je možno za sebe zajistit náhradníka či si místo tohoto kurzu vybrat jiný kurz v Artualu ve kterém bude volná kapacita.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit