Hra s časem a prostorem

Hra s časem a prostorem

  • sobota a neděle 29.-30.8. 2020 10.00-13.00 
  • lektor: Helena Arenbergerová
  • cena: 1190,- Kč (6 hodin)
  • vhodné pro mírně pokročilé a pokročilejší

Letní víkendový workshop tance s Helenou Arenbergerovou přinese všem, kteří mají chuť poznávat, čas a prostor pro společné hry, zkoumání a pokusy.

CO OD WORKSHOPU OČEKÁVAT?
Trénink našeho těla, smyslů a vnímání času a prostoru, vedené improvizace, využívání představivosti ke zkoušení a objevování různých barev a odstínů pohybu, zlepšení prostorové orientace, hry s rychlostí a zastavením, nalézání vlastních limitů, propojení s ostatními.

KDY: 29. - 30. 8. 2020 (sobota + neděle) v čase 10.00-13.00

PRO KOHO: workshop je určen pro mírně pokročilé a pokročilejší

CENA: 1 190,- Kč/ celý workshop (6 hodin)

LEKTOR: Helena Arenbergerová
Jako tanečnice a performerka spolupracovala s VerTeDance, Petrou Tejnorovou, Jiřím Havelkou, CieLaroque, Prague Pulsar, Crew Collective/Moving Orchestra, 420People, Danielem Špinarem/Národní divadlo, Akramem Khanem, DOT504, Rootlessroot, Jarkem Cemerkem, Jurajem Korcem, Thomasem Steyaertem, CieWilliDorner, Danielem Conradem, Crystal Pite, I.M.Popovici, Janem Kodetem/Bohemia Family Dance Projects etc. Její vnímání a pojetí tance a pohybu zásadně ovlivnila setkání s Davidem Zambranem, Lalli Ayguade Farro, Jozefem Fručkem a Lindou Kapetaneou, Freyem Faustem. Dlouholetá intenzivní práce s vlastním tělem v oblasti tanečního divadla ji dovedla k masážím, kterým se profesionálně věnuje.

"Snažím se vytvořit přátelské prostředí, ve kterém se účastníci cítí dostatečně bezpečně na to, aby si dovolili posouvat své hranice. Přizpůsobuji obsah lekcí skupině, se kterou právě pracuji a hledám způsoby, které by usnadňovaly proces objevování a učení."

CHCI SE PŘIHLÁSIT 

Přihlášky zasílejte nejpozději do pátku 21. 8. 2020. Kapacita workshopu je maximálně 12 účastníků. Aktuálně zbývají 4 místa.

PRO REZERVACI místa na workshopu je nutné společně s vaší přihláškou uhradit celou platbu za workshop ve výši 1 190,- Kč na účet číslo 1630144046/ 3030. Pro identifikaci platby napište prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a název workshopu.

Storno podmínky: Platba za workshop je při zrušení vaší účasti vratná v plné výši do 14. 8. 2020 včetně. Při zrušení účasti do 21. 8. 2020 se účtuje storno poplatek ve výši 600,- Kč. Při pozdějším zrušení účasti je storno poplatek roven 100 % ceně workshopu. Pokud se workshopu nemůžete zúčastnit, je vždy možné za sebe po domluvě zajistit náhradníka. V případě zrušení události z důvodu vyšší moci (vyšší veřejný zájem, karanténa, atd.), se uskuteční událost v nejbližším možném náhradním termínu. V případě, že účastník navržený náhradní termín nemůže, obdrží voucher v hodnotě uhrazené částky za workshop. Uhrazená platba se nevrací.

Více info: veronika@artual.cz nebo 601 342 974

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit