Dech, gravitace, těžiště: energie v pohybu

Dech, gravitace, těžiště: energie v pohybu

  • pondělí - středa 7.-9.9. 2020 19.30-21.30 (st 20-22 hod) 
  • CELÝ WORKSHOP ...... 950,- Kč (6 hodin)
    1 VEČER ...................... 350,- Kč (2 hodiny)
  • lektor: Veronika Sequensová
  • vhodné pro mírně pokročilé a pokročilejší

Přijďte se protančit intenzivním tanečním workshopem na začátku nové sezóny - od pondělí do středy. Principy práce s dechem, váhou a gravitací, s centrem a těžištěm těla, vnímání těla v pohybu, na zemi, ve stoje i v letu.

PO 7.9. Dech jako základní hybná síla pohybu - lehkost a opora
ÚT 8.9. Gravitace a váha těla: kinetická energie v pohybu
ST 9.9. Efektivní práce s těžištěm, pánev - živá a pohyblivá

Jednotlivé lekce na sebe přímo navazují. V průběhu workshopu se pracuje s pohybovými principy a jejich zažití v těle. Na jejich základě se postupně v průběhu všech tří dní staví pohybové vazby. Pokud se nemůžete zúčastnit celého workshopu, je možné přijít pouze některé dny, zvažte však svou účast s ohledem na návaznost lekcí.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Přihlášky posílejte maximálně do 3.9. 2020. Maximální kapacita workshopu je 10 účastníků.

PRO REZERVACI místa na workshopu je nutné společně s vaší přihláškou uhradit celou platbu za workshop (nebo vybrané dny) ve výši 1 190,- Kč na účet číslo 1630144046/ 3030.

LEKTOR: Veronika Sequensová, lektorka tance a seberozvojových kurzů, tanečně pohybová terapeutka, choreografka a tanečnice. Výuce tance se věnuje od roku 2004. Pro taneční soubor Pohybové studio H, na jehož vedení a směřování dlouhodobě spolupracovala vytvořila v letech 2005-2013 více než 10 choreografií. Od roku 2015 se věnuje vlastní tvorbě v níž aktivně zapojuje tanečníky - interprety do tvůrčího procesu (2019 představení Za zrcadlem, 2016 site specific Obrazy, mýty, krajiny). Absolvovala pedagogické workshopy se Zuzanou Očenášovou, workshopy zaměřené na tvorbu a improvizaci s Jarem Viňarským, Thomasem Steyaertem (Ultima Vez), Lali Ayguade (Akram Khan Company), Frey Faustem, Lenkou Vágnerovou a mnoha dalšími. Spolupracovala na site specific projektech (2013-2016) s Věrou Ondrašíkovou. Během své 15ti leté lektorské praxe odučila stovky hodin, má bohaté zkušenosti jak s prací s dospělými, tak s dětmi, od úplných začátečníků po pokročilé tanečníky. Ve výuce pracuje do hloubky s individualitou studenta, klade důraz na chápání principů pohybu a rozvoj potenciálu každého jednotlivého tanečníka. Od roku 2014 se stále hlouběji noří do terapeutické práce s tělem a pohybem, v roce 2017 dokončila čtyřletý psychoterapeutický výcvik v tanečně pohybové terapii.

Storno podmínky: Platba je při zrušení vaší účasti vratná v plné výši nejpozději 14 dnů předem. Při zrušení účasti nejpozději 7 dnů předem se účtuje storno poplatek ve výši 600,- Kč (respektive 50 % uhrazené částky při platbě jednotlivých dnů). Při pozdějším zrušení účasti je storno poplatek roven 100 % uhrazené platby, případně je možné za sebe poslat náhradníka.

Další info: veronika@artual.cz nebo 601 342 974

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit