Žít vlastní život

Žít vlastní život

  • kdy: 8. - 9. 1. 2022, sobota 11-18.00 + neděle 10-17.00
  • kde: Aloha Joga studio, Jugoslávských partyzánů 26, Praha 6
  • cena: 3 850,- Kč/ celovíkendový workshop
  • ! Při úhradě do 21.11.2021 zvýhodněná cena 3 456,- Kč.
  • lektor: Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka

Jakou moc nad svým životem a sebou samými si skutečně dovolíme mít? Přijďte skrze práci s tělem, s pohybem a technikami zaměřenými na prožitek poodkrýt vaše vnitřní nastavení a získat nástroje, jak si tvořit svůj život tak, aby vás bavilo ho žít. 

Intenzivní víkendový workshop vám poskytne prostor k prozkoumání témat moci, zodpovědnosti, hranic i role oběti, kterou mnoho z nás stále dobrovolně hraje. Skrze práci s tělem, s pohybem a technikami zaměřenými na prožitek budete mít příležitost v bezpečném prostředí poodkrýt vaše vnitřní nastavení. Zažijete, jaké emoce máte s mocí spojené, jak spolu souvisí moc a kontrola, kde jsou hranice vaší zodpovědnosti a jak s nimi dokážete zacházet. Zvědomíte si některé z mechanismů, které vás udržují tam, kde právě teď jste, prozkoumáte, zda jste tam, kde máte být a jak poznat, kdy a jak se vydat jinam.

Vhodné pro všechny muže i ženy, se zájmem o dané téma a otevřeností ke sebezkušenostním technikám, bez ohledu na věk a předchozí zkušenosti. Pokud máte akutní psychické obtíže, nebo užíváte léky ovlivňující váš psychický stav, konzultujte prosím předem vaši účast ve skupině s terapeutem, který ji povede.

Článek k tématu workshopu s názvem NAŠI REALITU TVOŘÍ TO, CO SAMI SOBĚ VYPRÁVÍME VE SVÉ HLAVĚ průvodkyně workshopem Veroniky Sequensové si můžete přečíst ZDE

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Maximální kapacita workshopu je 12 účastníků.

Veronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 6 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.

Více o tanečně pohybové terapii se dozvíte v tomto rozhovoru s Veronikou Sequensovou

PRO REZERVACI místa na workshopu je nutné se přihlásit a provést platbu předem převodem na účet číslo 1630144046/3030, nejpozději do 7 dní od přihlášení. Pokud neobdržíme vaši platbu ve výše uvedeném termínu, může být vaše místo postoupeno dalším zájemcům.

Sál bude v sobotu otevřen pro vaši přípravu od 10.45, v 11.00 začínáme společnou práci. Přijďte prosím včas, tak abyste měli dost času se připravit a abychom mohli ve 11.00 společně začít.

STORNO PODMÍNKY:
Při zrušení vaší účasti nejpozději měsíc předem je platba vratná v plné výši. Při zrušení účasti do 14 dní předem se účtuje administrativní poplatek 20% celkové ceny. Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem je storno poplatek roven 50 % celkové ceny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden před začátkem je storno rovno 100 % celkové ceny. V případě, že se workshopu nebudete moci zúčastnit, je možno za sebe zajistit náhradníka. V případě zrušení události z důvodu vyšší moci (vyšší veřejný zájem, karanténa, atd.), se uskuteční událost v nejbližším možném náhradním termínu. V případě, že účastník navržený náhradní termín nemůže, obdrží voucher v hodnotě uhrazené částky za workshop. Uhrazená platba se nevrací.

Více info: veronika@artual.cz nebo 724768278

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit