Maya Love

Maya Love

 

“Tanec mi zachránil život a já nyní dávám život tanci zpět.” 

Tanečnice, matka, cestovatelka, organizátorka, masérka, tvořitelka a aktivistka.

Zvědavá lidská bytost neustále vydávající se vstříc novým dobrodružstvím na cestě za poznáním. Poznáním sebe, své duše, světa i světla, pravdy, boha a tajemného universa. Pracuje velmi intuitivně, vždy v přítomnosti a s tím, co je tady a teď. Tanec ji doprovázel odjakživa a ať už na vědomé či nevědomé úrovni, vždy ji napojoval na čiré božství a lásku.

Na začátku transformační cesty Mayu hodně ovlivnil Osho a jeho učení, tantra, práce s dechem a šamanismus. Byla zasvěcena do posvátné energie reiki, kterou hojně využívala v holistické masérské a léčitelské praxi.

V minulosti rovněž po dlouhou dobu pracovala v korporátním prostředí, kde získala mnoho cenných zkušeností a dovedností, které se dají dobře zužitkovat i na té alternativní cestě.

Procestovala spoustu zemí a kontinentů, poznala mnoho různých kultur a strávila několik let v rozličných komunitách po celém světě. Ať už se jednalo o eko komunity nebo městská prostředí, veškeré prožitky získané na cestách byly tou úplně nejlepší školou, jakou ji život mohl nabídnout.

Nakonec zakotvila na jihozápadě Anglie. V Bristolu nalezla svůj druhý domov a objevila sílu komunity, která stojí při sobě za všech různých okolností. Zde se kromě práce ve veřejném sektoru věnovala i amatérské fotografii, pořádání a vedení ženských kruhů a dobrovolnictví na vědomých festivalech. V neposlední řadě také tvoření a prodeji syrových “raw” dortíků a čokolády, organizování tanečních workshopů a samozřejmě i studiu Movement Medicine.

Movement Medicine začala praktikovat a studovat v roce 2013. Prošla si všemi intenzivními kurzy, které byly potřeba pro účast na učednickém tréninku a následném učitelském výcviku nutném pro zahájení tanečních lekcí.

Movement Medicine ovlivnila Maye život na mnoha úrovních, jak osobních tak i profesionálních. Vnesla ji do života pevnou strukturu a zároveň jemné plynutí. Došlo a vlastně i neustále dochází k léčení vztahů, nepodporujících vzorců a příběhů, které nám naše mysl vkládá do cesty. Maya si vytvořila prostor pro realizaci svých snů a tužeb a život s ní krásně spolupracuje na manifestaci toho, co si přeje nabídnout.

Kontakt: maya.existence@gmail.com

V současnosti vede tyto lekce:

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit