Helena Arenbergerová: Propojené tělo - propojená těla (tanečně pohybový workshop)

Helena Arenbergerová: Propojené tělo - propojená těla (tanečně pohybový workshop)

 

  • 26. - 29. 8. 2019 (pondělí-čtvrtek),  18.30 - 21.00 
  • lektor: Helena Arenbergerová   pro koho: mírně pokročilí a výše 
  • 1 990,- Kč/ workshop (10 hod)  500,- Kč/ večer (2,5h) 
  • Není možné přijít pouze na čtvrteční večer. 
  • Na workshop můžete využít LETNÍ KARTU (3 090,- Kč) - platí od 1.7. do 31.8.2019 na všechny lekce tance a taneční workshopy; neplatí na ranní rozcvičky a seberozvojové workshopy.

Tento tanečně pohybový workshop je tréninkem našeho těla a smyslů, našeho vnímání, neverbální komunikace, prostorové orientace. Je také o sdílení, neplánování, propojení s ostatními v čase a prostoru, důvěře a risku. Je to prostor pro naše pokusy a omyly.

Co můžete od tohoto workshopu očekávat?
Rozdýcháme, rozehřejeme, rozhýbeme a protáhneme naše těla, abychom mohli naplno využívat jejich potenciál. Během krátkých pohybových sekvencí si budeme osvětlovat principy využívané v současném tanci. V rámci improvizačních cvičení budeme individuálně, ve dvojicích a ve skupině využívat naší představivosti k objevování pohybu a jeho různých odstínů a barev. Skupinové pohybové hry procvičí náš postřeh, smysl pro rytmus, orientaci v prostoru a koordinaci. Naše setkání zakončíme relaxací.

Jednotlivé lekce na sebe přímo navazují. Pokud se nemůžete zúčastnit celého workshopu, je možné přijít pouze některé dny (když zůstanou volná místa, přednost mají účastníci kteří mohou všechny dny), zvažte však svou účast s ohledem na návaznost lekcí. Není možné přijít pouze na čtvrteční lekci.

LEKTOR: Helena Arenbergerová
Jako tanečnice a performerka spolupracovala s VerTeDance, Petrou Tejnorovou, Jiřím Havelkou, CieLaroque, Prague Pulsar, Crew Collective/Moving Orchestra, 420People, Danielem Špinarem/Národní divadlo, Akramem Khanem, DOT504, Rootlessroot, Jarkem Cemerkem, Jurajem Korcem, Thomasem Steyaertem, CieWilliDorner, Danielem Conradem, Crystal Pite, I.M.Popovici, Janem Kodetem/Bohemia Family Dance Projects etc. Její vnímání a pojetí tance a pohybu zásadně ovlivnila setkání s Davidem Zambranem, Lalli Ayguade Farro, Jozefem Fručkem a Lindou Kapetaneou, Freyem Faustem. Dlouholetá intenzivní práce s vlastním tělem v oblasti tanečního divadla ji dovedla k masážím, kterým se profesionálně věnuje.

"Snažím se vytvořit přátelské prostředí, ve kterém se účastníci cítí dostatečně bezpečně na to, aby si dovolili posouvat své hranice. Přizpůsobuji obsah lekcí skupině, se kterou právě pracuji a hledám způsoby, které by usnadňovaly proces objevování a učení."

Práci s Helenou si můžete vyzkoušet i na jejím podzimním kurzu - Současný tanec: Vědomý pohyb, propojené tělo.

PŘIHLÁSIT se můžete ZDE. Přiihlašte se, i pokud chcete uplatnit svou slevovou LETNÍ KARTU, abychom vám rezervovali místo na workshopu. Maximální kapacita je omezena na 10-12 účastníků - zajistěte si své místo včas!

PRO REZERVACI místa na workshopu je nutné společně s vaší přihláškou uhradit celou platbu za workshop ve výši 1 990,- Kč (popř. 500 kč při platbě za večer) na účet číslo 1630144046/ 3030. Pro vaší identifikaci napište prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a název kurzu. Platba za workshop je při zrušení vaší účasti vratná v plné výši do 12. 8. 2019. Při zrušení účasti do 19. 8. 2019 se účtuje storno poplatek ve výši 1 000,- Kč. Při pozdějším zrušení účasti je storno poplatek roven 100 % ceně workshopu. Pokud se workshopu nemůžete zúčastnit, je vždy možné za sebe po domluvě zajistit náhradníka.

Další informace: Kornélie Peterková, anna@artual.cz , +420 601 342 974 

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit