Blíže k sobě: příběhy těla - sebepoznávací workshop

Blíže k sobě: příběhy těla - sebepoznávací workshop

 

  • 2. - 4. 7. 2019,   vždy 18.30-21.00
  • pro dospělé
  • 1 290,- Kč/ celý workshop (7,5h)

Chtěli byste lépe porozumět sami sobě? Tomu, co vám sděluje vaše tělo, vyznat se v tom, jak se v něm cítíte a naučit se zacházet s obrazy, které si sami o sobě a svém těle vytváříte?

Srdečně zveme na 3 večery intenzivního sebezkušenostního workshopu věnovaného práci s VNÍMÁNÍM NAŠEHO VLASTNÍHO TĚLA, JEHO PROSTORU, POHYBU A EMOCÍ S NÍM SPOJENÝCH, za využití přístupů používaných v tanečně pohybové terapii. Zveme vás na cestu k sobě, k tomu kým doopravdy jsme, tam uvnitř, pod všemi programy, očekáváními a strachy.

Tanec lze vnímat jako přímou řeč naší duše. Je-li tělo v pohybu, dává se do pohybu i naše duše a skrze tělo k nám promlouvá o tom kdo jsme, co VE SKUTEČNOSTI zažíváme, co na nejhlubší úrovni potřebujeme a co je naopak nutné pustit. Když poskytneme našemu tělu potřebný čas, prostor a bezpečí, dozvíme se odpovědi na všechny otázky, na které hledáme odpovědi ve vnějším světě a přitom si je stále všechny nosíme s sebou.

Určeno pro všechny ženy i muže, kteří hledají prostor, kde by se mohli v bezpečném prostředí věnovat sami sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být sami (se) sebou a skrze své tělo, jeho pohyb a reakce se učit porozumět a nacházet odpovědi na své otázky ve svém vlastním těle.

Vhodné pro všechny bez ohledu na předchozí taneční a pohybové zkušenosti a zkušenosti s terapeutickou prací.

Prostor bude otevřen vždy od 18.15. Přijďte prosím včas, tak abychom mohli v 18.30 společně začít.

PŘIHLÁŠKY prosím zasílejte na anna@artual.cz nejpozději do čtvrtka 27. 6. 2019. Pro rezervaci vašeho místa je nutné spolu s vaší přihláškou uhradit platbu za workshop ve výši 1 290,- Kč převodem na účet 1630144046/3030. Platba za workshop je při zrušení vaší účasti vratná v plné výši do úterý 18. 6. Při zrušení účasti do úterý 25.6. se účtuje storno poplatek ve výši 650,- Kč. Při pozdějším zrušení účasti je možné za sebe poslat náhradníka, jinak je storno poplatek roven 100 % ceny workshopu.

Maximální kapacita workshopu je 10 účastníků.

AKTUÁLNÍ INFO ZDE nebo na anna@artual.cz nebo na telefonu 601342974.

Veronika Sequensová je kvalifikovaný tanečně pohybový terapeut (absolvent čtyřletého terapeutického výcviku), 3 roky praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, tanečnice na volné noze, taneční pedagog a choreograf. 

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit