Terapie tancem - příběhy těla (ženská skupina)

Terapie tancem - příběhy těla (ženská skupina)

 

  •  
  • pro dospělé; uzavřená ženská skupina; 15 setkání
  • 11.10.2018 - 31.1.2019  čt 19.30-21.30; cena 5 625,- Kč
  • !Při úhradě do 31.8.2018 SLEVA 20% - cena po slevě 4 500,- Kč!
  • Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka
  •  
  • Úvodní setkání skupiny se koná 4. 10. 2018. Je možné absolvovat nejprve toto setkání a potom se rozhodnout o účasti ve skupině.  Cena úvodního setkání je 300,- Kč. Při úhradě do 31.8.2018 platí sleva 20 % i na toto setkání - cena po slevě je 240,- Kč.
  •  
  • Před začátkem skupiny je nutné absolvovat vstupní rozhovor s terapeutem který skupinu povede, a to v druhé půlce září nebo v prvním týdnu v říjnu. Rozhovor vám pomůže utřídit si, proč a s čím do skupiny přicházíte a stanovit si cíle, kterých byste rádi skrze docházení do skupiny dosáhli. Terapeut vám výjimečně může doporučit docházení do jiné skupiny, pokud by pro vás byla vhodnější.

„Nepřítelem člověka je nehybnost, bez ohledu na to, zda bráníte v pohybu energii těla, stavíte zdi okolo svého srdce nebo lpíte na fixních postojích v mysli. Uveďte své tělo do pohybu a začne se léčit i vaše duše.“   Gabrielle Roth

Příběhy, které o sobě vyprávíme ostatním, ale i sami sobě, často nejsou totožné s těmi, které jsou ukryté uvnitř našich buněk, které si s sebou nese naše tělo. Obrazy, které si o našem těle vytváříme, přímo hovoří o tom, jak vnímáme sebe samotné uvnitř. Naše tělo má vlastní pamět a vlastní inteligenci a zachytává veškeré naše myšlenky o něm i veškeré naše emoce s tím spojené. Když poskytneme našemu tělu potřebný čas, prostor a bezpečí, získáme možnost podívat se zpříma na to, jaký příběh sami o sobě vyprávíme a jakou roli v něm naše tělo hraje. Dozvíme se odpovědi na všechny otázky, na které hledáme odpovědi ve vnějším světě a přitom si je stále všechny nosíme s sebou.

Uzavřená čistě ženská skupina nám přinese potřebný bezpečný prostor pro naslouchání našemu tělu a naší duši. Celým kurzem se bude prolínat téma těla příběhů, které v sobě nese a obrazů, které o něm máme a které si o něm stále znovu a znovu utváříme. Společná i indivuální práce bude reagovat také na témata, která se objeví. K práci budeme využívat techniky a přístupy používané v tanečně pohybové terapii.

Pro účast ve skupině není třeba mít jakékoliv pohybové či taneční zkušenosti, ani zkušenosti s účastí v terapeutické skupině.

Více informací o skupině a přihlášky na anna@artual.cz.

 

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit